euro 4/o Restaurant ’D’n Driesprong’ geopend CURSUSSEN FRANS beginnen eind september 1ste Kennismaking met het nieuwe P.S.V. Tel. inl.: 013-5132942 'Moergestel-Nieuws- en de vakantie../gy Bloeiende border wordt aangevuld met schilderijenexpositie Motorclub EZ Rider organiseert 2e Invitatieroute 12 juli Zonnebloem loterij WOENSDAG 8 JUL11998 - 23e Jaargang - Nr. 1010 (zie pagina 7) El.n.r.: Ben van Esch, Wendy van Esch, Hans Brouwers en Jan Rijnen. Vraag de brochure aan. Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! Al 35 jaar kennis van en interesse voor drukwerk... Hoe ziet het tijdschema van de invoering van de euro eruit? Na een zgn. ’proefavond’ voor vrienden, relaties en buren is vanaf afgelopen don derdag 2 juli restaurant ’D’n Driesprong’ (voorheen ’Breda’s Welvaren’) voor het publiek geopend. Chef-kok Hans Brouwers zwaait de scepter in de keuken en Wendy van Esch is bedrijfsleidster en gastvrouwe van het nieuwe restaurant. Na haar horeca-oplei- ding deed Wendy ervaring op bij o.a. ’D’n Egelantier’, ’Den Boogaard’ en laatstelijk bij ’De Eeterij’ te Diessen. Oisterwijkseweg 43 Tel. 513 2268 Met Frans op school gestopt? Volg dan Cursus semi-beginners Ook privé- en grammaticalessen, luister- en spreekvaardigheid. OPEN DAG: 10 SEPTEMBER In de weken 32, 33 en 34 zal ’Moergestel-Nieuws’ X vanwege de vakanties niet verschijnen. Het laatste nummer vóór de vakantie verschijnt op woensdag 29 juli; daarna zijn we er weer op woensdag 26 augustus. Het is maar dat u het alvast weet... jM uKs De beloofde open dagen in de tuin van Corry vd Wiel, Broekzijde 16a in Moergestel worden dit jaar aangevuld met een schilderijenexposi tie van Margit Oostra uit Oisterwijk. Haar doeken getuigen van een grote liefde voor de natuur en zijn geschilderd in een breed sca la van kleuren. Maar ook de tuinen zijn op dit moment zeer kleurrijk, vooral de grote border en de rozentuin. Ook de kruidentuin is de moeite waard en niet te vergeten de rotstuin die nadrukkelijk aanwezig is met zijn bijzon dere alpenplanten en groentinten. Opendagen: zaterdag 11 juli en zondag 12 juli van 10.00 tot 17.00 uur. Entree 5,- per persoon. Op zaterdag 18 juli a.s. om 15.00 uur speelt PSV haar eerste officiële oefenwed strijd. In het kader van het 50-jarig jubileum van de SV Audacia in ons eigen Moer gestel heeft PSV besloten deze eerste kennismaking met het publiek daar plaats te laten vinden. Voor de echte PSV-fan of voor de neutrale voetballiefhebber een unie ke gelegenheid om de nieuwe aanwas spelers te aanschouwen. En dat zijn er nogal wat... Nadat bekend was geworden, dat spelers als Cocu, Degryse, Numan, Stam, Zenden en nog enkele anderen PSV zouden gaan verlaten, heeft het management zich flink getoerd op de spelersmarkt. Nieuwe namen moeten PSV het komende seizoen gaan ’dragen’ en dat zijn niet de minste. In de nieuwe selectie van ook al een nieuwe trainer/coach: Bobby Robson, komen we de volgende nieuwe spelers tegen: Jorge Henrique Amaral de Castro van Palmei- ras (Brazilië); Marcos dos Santos van Rio Ave (Portugal); Bjorn van der Doelen van Stan daard Luik; Joonas Kolkka van Willem II; Patrick Lodewijks van FC Groningen; Theo Lucius van FC Den Bosch; Yuri Nikiforov van Real Sporting de Gijon (Spanje); Ruud van Nistelrooy van SC Heereveen; Davy Oyen van KRC Genk; Dennis Rommedahl van RKC; Rob Wielaert van eigen jeugd; Abel Xavier van Real Oviedo (Spanje). Met daarbij de ’blijvende’ spelers: Gilles de Bilde, Arnold Bruggink, Igor Demo, Emest Faber, Tomasz Iwan, Wim Jonk, Dmitri Khokhlov, Peter Moller, Luc Nilis; Claudio de Oliveira Pereira, Andre Ooijer, Andrey Skerla, Ovidiu Stinga, Stan Valckx, Marcia no Vink, Ronald Waterreus en Chris vd Weerden moet PSV weer een team op kun nen bouwen dat klinkt als een klok. Veel werk zal er door Bobby Robson, tesamen met assistent Ernie Brandts, nog verzet moe ten worden om al die nieuwelingen in het sys teem in te passen en te komen tot een soepel draaiend team, maar dat is de sluwe vos Rob son wel toevertrouwd. PSV is er veel aan gelegen om het komende seizoen mee te draaien in de top. Dat ze het AJAX en FEYENOORD flink moeilijk gaan maken in de toekomst staat buiten kijf. Kortom, reden genoeg om dit hernieuwde PSV voor de eerste keer aan het werk te zien op zaterdag 18 juli a.s. om 15.00 uur op het terrein van de SV Audacia aan de Molen straat te Moergestel. Kaarten zijn in de voorverkoop verkrijgbaar tegen gereduceerd tarief bij de Moergestelse voorkoopadressen. (zie de affiches). Hij is geschikt voor iedereen Hij is mooi van lengte 200km) Rondje Bra bant Hij is zonnig (hopen wij). Start en inschrijfadres: Café ’t Gommelen, Bie- zenmortelsestraat 1, Udenhout/Biezenmortel Inschrijving van 10.00 tot 13.00 uur. 10,- per motor 5,- per duo passagier. Inclusief: bij de start een kop koffie of thee. Bij terugkomst een leuk aandenken. De Zonnebloemafdeling Moergestel heeft succesvol de Nationale Loterij kunnen af sluiten. Afgelopen week heb ben een aantal van onze me dewerkers huis aan huis 1700 Zonnebloem- loten verkocht. Een gedeelte is voor het Na tionaal Bureau van de Zonnebloem en een ge deelte is voor onze plaatselijke afdeling. Hier mee kunnen we weer enkele activiteiten orga niseren voor langdurige zieken, gehandicap ten en eenzame mensen. De zonnebloem wil graag iedereen bedanken die zich heeft inge zet om deze loterij tot een succes te maken. We bedanken met name bedrijven en winkels die een affiche hebben opgehangen om de aan dacht op onze actie te vestigen. Tevens bedan ken we de inwoners van Moergestel die door het kopen van een of meer loten de Zonne bloem hebben ondersteund. Ook onze mede werkers en de andere bereidwillige helpers willen we bedanken voor de vrije tijd die ze beschikbaar hebben gesteld voor deze loterij. Zo spoedig mogelijk na de trekking op 23 no vember aanstaande zullen de trekkingslijsten worden gepubliceerd. Overigens krijgen alle prijswinnaars automatisch bericht van het Nationaal Bureau van de Zonnebloem in Bre da. Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 J Niet duidelijk Naar de buitenwereld toe is de juiste ’construc tie’ van ’D’n Driesprong’ niet goed naar bui ten gekomen, vandaar dat we de werkelijke fei ten op ’n rijtje te zetten. ’D’n Driesprong B.V.’ is een dochteronderne ming van ,’t Draaiboompje B.V.’. De directie van ’D’n Driesprong B.V.’ wordt gevormd door de heren Jan Rijnen en Ben van Esch. De di rectie van ,’t Draaiboompje B.V. (Janus en Sjaan Rijnen) zijn de enige aandeelhouders van allebei de B.V.’s. Nu écht beginnen... Na weken van verbouwen en veranderen is het restaurant geheel opnieuw ingericht. ’Geen overdreven luxe’, zoals Ben van Esch vertelt, ’maar sfeervol en gezellig’. Het restaurant telt op dit moment 50 zitplaatsen en is dagelijks (behalve op maandag) geopend van 11.00 tot 22.00 uur (de keuken is open van 12.00-14.00 en van 17.00-21.00 uur). Onder het motto ’gastronomisch genieten tegen betaalbare prijzen’ moeten de gasten er zich thuisvoelen en op hun gemak kun nen genieten. Naast de a la carte-kaart zijn er ook samengestelde menu’s. Ook voor zakenlunches (de zgn. ’kleine kaart’) kan men bij ’D’n Driesprong’ terecht, en met name het Moergestelse bedrijfsleven heeft haar enthousiasme er al over uitgesproken, want wilde men met zakenrelaties tussen de mid dag iets gaan gebruiken dan moest men daar voor buiten Moergestel. Nu de zaal nog... De werkzaamheden aan de aangrenzende zaal zijn inmiddels ook in volle gang. ’Zijn we bij ,’t Draaiboompje’ voor bruiloften e.d. volge boekt, dan kunnen we zonder meer en tegen dezelfde prijs de oversteek maken naar ’D’n Driesprong’ zegt Ben van Esch, ’en daardoor hoeven we geen klanten meer teleur te stellen’. De hotelactiviteiten blijven voorlopig even achterwege omdat de kamers niet meer vol doen aan de daarvoor gestelde eisen. ’Proef’ geslaagd... Met een gerust hart kunnen we zeggen dat u zeker van de gelegenheid gebruik moet maken om bij ’D’n Driesprong’ een diner te bespre ken (tel. 513 6514). Er is volop keuze en de kwaliteit en gastvrijheid kunt u met een ge rust hart aan Hans Brouwers en Wendy van Esch overlaten. Afgelopen week hebben we het zelf tijdens de ’proefavond’ mogen ervaren. Genoten van een heerlijk diner en een gezellig borreluurtje na afloop, dus ons motto luidt: ’Waarom ver halen als het dichtbij kan’! Hans, Wendy, Ben en Jan: samen met jullie personeel: van harte succes met deze nieu we uitdaging. Moergestel mag trots zijn op jullie culinaire vaardigheden... M.O. Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst. Uitgave/redactie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. Astérixque 161. U13-Ö13 14/4 --d Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) H

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 1