Graag tol hef 'Gènek Weekend' 1999... verhuur De organisatoren van hef 'Gèitek Weekend' 1998 willen graag bedanken... Rabobank van Dijk Horeca Moergestel: ballonnenclown Super de Boer: Schmincken en koffieconcert Harmonie Ligtvoet Nimco: slagbalkanon Roef! Chris van Raak: bloemen Café de Brouwer: rêêpwedstrijden Frans Becx Tuinmachines: trapautowedstrijden Café-Cafataria ’t Centrum’: Straatorkest ’Dinges’ S.V. Audacia: goalschieten Frank Vogels: Fietsbehendigsheidswedstrijd beschikbaar stellen nieuwe fiets Kadoshop Broers: KVO Volksdansgroep Meubelstoffeerderij J. Smits Zn.: brandweerpresentatie en Brandwondencentrum* Woninginrichting J. Michiels: line-dansen Gemeente Oisterwijk: geluidsinstallatie, dranghekken, legeskosten en openingskosten Vakgarages Donkers en Bijvelt/van de Ven: skeelertocht Bakkers Van Hulten, Verkooijen en Bakker op de Hoek, Slagerij van Zon en Slagerij Ketelaars en Groentehal; ’Crisje’ voor de beschikbaar gestelde hapjes Voor de medewerking bij de organisatie: Ondernemend Moergestel in de personen van Ruud van de Ven en Carine Gerlach Presentator Martien Oerlemans De meewerkende verenigingen: Carnavalsverenigingen ’De Durdraaiers’, ’De Pierewaaiers’ en ’De Dorstvlegels’, Horecavereniging Moergestel, Schaatsclub ’De Vennen’, SV Roef!, SV Audacia, Stichting Wielerronde Moergestel, EHBO-vereniging St. Christoffel, Brandweervereniging Moergestel, Toneelvereniging ’Die Naemloose Speelers’, Ondernemend Moergestel, Harmonie ’Prinses Juliana’ Stichting ’Gèssels Weekend’: kinderkermis, disco, dansvloer en algemene voorzieningen en tot slot (en zeker niet minder belangrijk) het talloos opgekomen publiek! de klimmuur, het country-orkest ’Trespass’, de evenementenverzekering en de sponsorfietstocht. als hoofdsponsor van het totale evenement, zoals: Ook willen we graag bedanken alle ondernemers en/of verenigingen die door middel van hun bijdrage en/of sponsoring hebben bijgedragen tot het welslagen van het Weekend 1998: Kees en Marian van Dijk en hun medewerkers voor hun enorme inzet tijdens het gehele weekend: de tent, de marktkramen, het springkussen, de algemene onderhoudsdienst en de begeleiding bij de kinderkermis en suikerspin. Moergestel PAGINA 6 'MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 1 JUL11998

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 6