Voor: onze Kibbeling Diverse broodjes de lekkerste IJsselmeerpaling Hollandse Nieuwe “Wij maken zelf wel uit Jan (29)en Bea (27) Kuyper hoelang wij hypotheekrente vastzetten. L 1 Let Ook dit jaar weer graag tot uw dienst met vele heerlijke visspecialiteitenü Braderie Middelbeers °P onze standpiaats on>gei'ing Rabobank! Al 32 jaar een vertrouwd gezicht op de kermis in Moergestel... Aan: alle Moergestelse kinderen van de basisscholen Rabobank (In- Naam School J Groep 1- 2- 3 -4- 5 -6-7-8. Telefoon Ik wil graag in de groep bij: 1. 2. 3. 4. 55 ■4 - WW RenteVast op maat. Traploos van 1 tot 15 jaar. Belangrijk om te weten: ik heb epilepsie ik ben allergisch voor iets anders nl.: Ik doe mee met de Jeugdvakantieweek leveren vóór 6 juli!) Zondag 5 juli organiseert de Stichting Het Oude Kerkje haar jaarlijkse braderie op het Doomboomplein te Middelbeers. De braderie is open van 10 tot 6 uur. De entree bedraagt ƒ2,50, kinderen tot 10 jaar gratis. De braderie, bestaande uit een zeventigtal kra men, wordt opgeluisterd met een groot aantal Ik wil WEL/NIET kamperen (alleen voor groep 7 en 8). aktiviteiten voor jong en oud. Fanfare Concordia uit Spoordonk opent de braderie om 10.30 uur, gevolgd door een op treden van Harmonie De Vriendschap. In de feesttent treedt op het bekende Oirschot- se orkest de Schades of Spades gedurende de middaguren. Tussen de kramen het Beer Bloas Zooike met vrolijke en gezellige deuntjes. Voor de kinderen is er op het plein een klim- wand, een springkussen, een draaimolen en gratis grimeren. Toneelgroep Keskenoate laat zich zien met straatth eater Er valt dus heel wat te beleven a.s. zondag in Middelbeers. De opbrengst is weer bestemd voor de instandhouding van het Oude Kerkje. Fam. van lersel, Oostelvoortjes 17 (naast het bejaardentehuis) of bij Fam. Donders, Eijsen- brand 20. Let op: Maandagavond 24 augustus word je om 9.30 uur bij Den Donk verwacht. Je krijgt die morgen ook het definitieve programma met alle tijden daarop mee. Het is weer zover! Je kunt je weer opgeven voor de jeugdvakantieweek. Vanwege het feit dat de leiding eerder naar school moet dan de kinde ren, wordt de jeugdvakantieweek dit jaar ge organiseerd in de voorlaatste week van de zo mervakantie en wel van 24 tot en met 28 au gustus. Het thema: griezelen. Wat gaan we allemaal doen? Groep 1-2 We doen een levend ganzenbord, we bezoeken een circusvoorstelling, we gaan ook dit jaar weer met de bus een hele dag weg, we doen allerlei spelletjes, we gaan een morgen knutse len, we leven ons uit in de bossen en natuur lijk ontbreken de optocht en de grandioze dis co niet in het programma. Groep 3-4-5 We beginnen met levend ganzenbord, we bou wen hutten, we bezoeken het circus en we pro beren zoveel mogelijk punten te verdienen met de zeskamp. Natuurlijk gaan we een hele dag naar de Beekse Bergen en doen we een spel in de bossen. Vanzelfsprekend sluiten we de week weer af met de kindermarkt, de optocht (waar voor we allerlei leuke dingen knutselen) en een grandioze disco. Groep 6-7-8 We beginnen met levend ganzenbord, probe ren of de zelfgemaakte vlotten blijven drijven, we gaan een middagje fietsen, we gaan naar het circus en we proberen zoveel mogelijk punten te verdienen met de zeskamp. Natuurlijk gaan we een hele dag naar Bosbad Hoeven en doen we een spel in de bossen. Vanzelfsprekend slui ten we de week weer af met de kindermarkt, de optocht (waarvoor we weer allerlei leuke dingen in elkaar knutselen) en een grandioze disco. De kinderen van groep 7 en 8 kunnen één nacht blijven kamperen. De kosten Als je vóór maandag 6 juli je opgeeft, zijn de kosten als volgt: 12,50 als je meedoet aan het programma voor groep 1-2. ƒ15,00 als je meedoet aan het programma voor groep 3-4-5. ƒ15,00 als je meedoet aan het programma voor groep 6-7-8. Zit je in groep 7 of 8 en wil je kamperen, dan kost je dit 5,00 extra (dus 20,00). Lever je je briefje te laat in, dan kost je dit extra geld. De reden hiervoor is dat we elk jaar veel na-inschrijvingen krijgen, waardoor we extra kosten moeten maken en groepen opnieuw moeten indelen. Te laat inleveren betekent ook dat we er geen rekening mee kunnen houden bij wie je in de groep wilt. Bij te laat inleveren zijn de kosten: ƒ25,00 als je meedoet aan het programma voor groep 1-2. ƒ30,00 als je meedoet aan het programma voor groep 3-4-5. ƒ30,00 als je meedoet aan het programma voor groep 6-7-8. Zit je in groep 7 of 8 en wil je kamperen, dan kost je dit 5,00 extra (dus ƒ35,00). Heb je zin om mee te doen, vul dan het strook je in. Doe het strookje samen met gepast geld, in een envelop, in de brievenbus bij PAGINA 5 'MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 1 JUL11998 VS, o Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9, (013) 513 6373 Tot voor kort was de keuze in rentevastperioden beperkt. Dat is voorbij. U kunt nu zelf uitmaken voor hoeveel jaren u uw hypotheekrente vastzet. Dat kan bij de Rabobank voor een periode tussen 1 en 15 jaar. Met als extra mogelijk heid het inbouwen van rentebedenktijd. U zegt het maar. Wilt u meer weten? Neem dan contact op met de adviseur van Rabobank Huis Hypotheekadvies. i p-d»! Jan en Bea hebben hun rente vastgezet voor 8 jaar. Want voorlopig willen ze gewoon 1 weten waar ze aan toe zijn. rimmers

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 5