GRATIS 2,80 SLIPS DE 4' 160 6,50 6,00 8,00 2,00 /MTK STKEIND Slagerij J, van Zon-Rcyrink 13,90 Poirters ’Gèssels Weekend’: toporkesten en topamusement! M.T.V. ’Stokeind’ 25 jaar 2,80. Specialist in barbecue en wok! 3 SLOGGI slo50 m. Icptplaars Nog geen idee voor Vaderdag? Alstublieft... I Ribkarbonade500 gram Roomschnitzels -500 gram Kip in zoetzure saus I Ger. kipsalade 100 gram Zo is er maar één! Oisterwijk UIT EIGEN KEUKEN 6 Worstenbroodjes 2.75 Kant en klaar stoofvlees Babi Pangang y Gek, ham Rauwe ham 1 kg Gehakt 1 kg Verse worst 4 Hamburgers 4 Blinde vinken 1 kilo Speklappen 7/95 Wp Grillworst Henk Westbroek 1998 500 gram samen IEDERE WOENSDAG DAMES- EN HERENSLIPS ’n Nuttig cadeau voor Vaderdag... Van uw speciaalslagerij uit eigen keuken: I ROOTVEN 74 - MOERGESTEL - TELEFOON 013 - 513 1769 Rootven 47, Moergestel Tel. (013) 513 1393 het begin van de avond een mini-WK toernooi met de openingswedstrijd om 19.00 bij D’n Tob en zoals elk jaar hebben we een barbecue na het voetbal die voor alle leden is. De barbe cue is vanaf 21.00 uur. MODEHUIS B en W besluiten Burgemeester en wethouders hebben in de vergadering van 8 juni 1998 o.m. het volgende besluit genomen: Afsluiting voetpad Het college heeft besloten om het eerdere uit gangspunt te handhaven om het voetpad ’t Vunderke in Moergestel niet te laten voortbe staan. Volgende week zullen we met een uitgebreid programma komen, maar we kunnen nu al ver tellen dat er heel wat te beleven valt, waarbij zowel jong als oud zich zal kunnen amuseren. In de grote feesttent op zaterdag dus de beide toporkesten van Nederlandse bodem. Wie kent ze niet: Henk Westbroek (Het Goede Doel) en Erik Mesie. Eerstgenoemde gaat samen met zijn orkest later in het jaar een theatertoernee maken, dus dat betekent muzikale klasse op Moergestelse bodem! Zondagmiddag neemt in de tent het orkest ’Trespass’ plaats op het podium. Hier vindt deze middag een groot countryfeest plaats onder het motto: kun je line-dansen doe dan mee of kom tenminste even kijken... Buiten op het St. Jansplein zijn er allerlei acti viteiten, zoals bijv, een klimmuur, Als het weer meewerkt wordt het een weekend om niet licht te vergeten. Zoals gezegd: volgende week ko men we uitgebreider op dit weekend terug! Sociale Zaken woensdagmiddag 24 juni dicht De medewerk(st)ers van de afdeling Sociale Zaken van de gemeente Oisterwijk hebben op woensdag 24 juni a.s. een instructiemiddag. Dat betekent dat de afdeling van 13.30 uur die middag niet voor het publiek toegankelijk zal zijn. Als er dringende zaken zijn dan kunt u terecht bij de receptie in het gemeentekantoor. Zondag 28 juni officiële opening St. Jansplein Voor het ’Gèssels Weekend’ 1998 is een ietwat gewijzigde formule opgezet. Dat heeft alles te maken met de officiële opening op zondag van het St. Jansplein. Uiteraard zal dat op ludieke wijze gebeuren. Op zaterdagavond treden twee Nederlandse toporkesten op, te weten: Henk West broek Consorten en Erik Mesie en ’t Kofschip. Voor deze avond wordt natuurlijk entree gevraagd 10,-), de zondag is gratis toegankelijk. Beugelavond Op 19 juni hebben we een beugelflesindrinka- vond. Óp deze avond worden de beugelflessen van alle vorige seizoenen opgemaakt. D’n Tob is Open vanaf negen uur. Zeskamp Op 21 juni hebben we weer een Zeskamp van KPJ Moergestel. Dit jaar is de zeskamp bij ons nieuwe clubgebouw in de Bosstraat. De teams bestaan uit minimaal 2 dames en 4 heren maar 3 dames en 3 heren en een coach mag ook. Ie dereen kan meedoen of is welkom om te ko men kijken. Voor teams die mee willen doen kunnen zich opgeven bij Miranda van Korven tel. 013-5133322. Afsluiting seizoen Op 26 juni hebben we weer het jaarlijkse te rugkerende afsluiting van het seizoen met in De Feestcommissie onder leiding van Victor Theeuwes en verder bestaande uit Marieke van Kerkoerle, Marleen Willems, Petra Verheijen, Wil Dominicus, Ton van Gooi en Henk Rijnen hebben ter gelegenheid van dit feest een enorm feestpro gramma opgesteld. Men begint tijdens het weekend van 26,27 en 28 juni en eindigt met een jeugdweekend van 10,11 en 12 juli a.s. Tijdens het jubileumweekend pakken M.T.V ’Stokeind’ en haar leden groots uit. Uiteraard wordt er in toemooivorm getennist. Maar ook kan er elke dag genoten worden van muziek, zang, dans en culinaire lekkernijen. Alle acti viteiten vinden plaats op tennispark Stokeind. Vrijdag 26 juni 1998: Houten racket-toemooi en variété-avond Voor de leden is er dan een jaren-zeventig ten- nis-toernooi. Deelname bij voorkeur in kle ding van omstreeks 1973 en met een houten racket. Deze dag wordt afgesloten met een va riété-avond van, voor en door M.T.V ’Stok eind’. Bekende en onbekende talenten zullen schitteren en u op onnavolgbare wijze verma ken. Verbaast en verrukt over de artiesten uit eigen stal en door hen aangestoken zult u al snel zelf gaan meezingen en vooral veel lol be leven. Zaterdag, 27 juni 1998: Invitatie-toemooi en feestavond Regelmatig passeren in allerlei vormen oud- leden de revue en worden herinneringen over hen opgehaald. Het 25-jarig jubileum leek de commissie een leuke aanleiding om een aantal oud-leden weer eens in Moergestel op de baan te ontmoeten. In een gezellige sfeer kunnen ervaringen en belevenissen uit vervlogen tij den worden opgehaald. Er zal daarom een in vitatie-toemooi voor leden en oud-leden wor den gespeeld. Heeft men speciale banden met een oud-M.T. V-er of wil men nog eens met een oud-lid tennissen dan kan hij of zij uitgeno digd worden. In het paviljoen hangt een lijst waarop zoveel mogelijk oud-leden zijn ver meld. Ook zonder invité kan men deelnemen want de organisatie zal dan proberen een ge schikte combinatie te maken. Er worden he ren- dames- en mixeddubbels gespeeld. De in deling zal creatief, inventief en flexibel gebeu ren. Zaterdagavond is ingeruimd voor een feest avond voor alle M.T.V.-ers en oud-M.T.V-ers met hun partners. Het Brabant Trio met me dewerking van Cees Cornelissen zal de avond muzikaal opluisteren. In een gezellige sfeer kan men een dansje maken en onder het genot van een drankje of hapje herinneringen opha len. Zondag, 28 juni 1998: Het invitatie-roernooi wordt voortgezet tot ongeveer 17.00 uur. Vanaf 16.00 uur zal er een optreden zijn van het Moergestels orkest Clap- pop. De band met de M.T.V.-leden Hans An tonis, Ad Heijkants, Bart van de Loo, Peter van de Loo en Ad Rijnen zal een gróte muzi kale show brengen en zo het feestweekend op een waardige wijze en in stijl afsluiten. Jeugdweekend 10,11 en 12 juli 1998: Vrijdag 10 juli a.s. vertrekt de jeugd om 18.00 uur naar kampeerboerderij de Binnenhoevete Loon op Zand. Jonger dan 10 jaar wordt men weggebracht en voor de rest gaat de tocht per fiets. Wat de jeugd te wachten staat blijft een verrassing maar zeker is dat er nogal wat acti viteiten rondom de boerderij en in de Loonse - en Drunense duinen op het programma staan. Al met al een weekend om niet snel te vergeten. Op zondag arriveert de jeugd om streeks 13.00 uur op het tennispark Stokeind en dan wordt dit samenzijn afgesloten met een leuke verrassing. Hb Gemeentekantoor en servicepunt vrijdag dicht Op vrijdag 19 juni houdt het personeel van de gemeente Oisterwijk haar jaarlijkse perso- neelsreis. Dat heeft die dag voor u - als u con tact met de gemeente wilt - een aantal gevol gen: Gemeentekantoor gesloten Het gemeentekantoor is op vrijdag 19 juni de gehele dag gesloten Burgerzaken Voor het doen van aangiften van geboorten en overlijden is de afdeling Burgerzaken echter wel open van 9.00 tot 10.00 uur. Huisvuil In het ophalen van het huisvuil (bedrijfscon- tainers) is geen verandering. Die worden dus zoals altijd op vrijdag leeggemaakt. Informatiepunt Moergestel Ook het Informatiepunt in Moergestel is die dag gesloten. Voor alle duidelijkheid: de bi bliotheek is normaal geopend. M ra Een grote keus uit vleeswaren, salades en kant-en-klaar maaltijden! PAGINA 6 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 17 JUN11998 A Moergestel LXJW uw SLOGGI dealer (i Geldig van donderdag 18 juni t/m woensdag 24 juni 1998 -- 100 gram I i 100 gram 100 gram JUWELIER - HORLOGER Geldig voor olie modellen en kleuren von 1 t/m 30 juni 1998. M.O. Maandag j en dinsdag; PIEKENDAG’ I gemeente

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 6