^Jeuro IV Pastor van den Broek onderscheiden met ’De Parel van Brabant’ F 1 Aphrodite Vrienden van ’Crescendo’ Joy zoekt een pianist KPJ Moergestel organiseert zeskamp ’98 WOENSDAG 17 JUN11998 - 23e Jaargang - Nr. 1007 (zie pagina 7) Om een indruk te krijgen van het feest van pastor van den Broek, afgelopen zaterdag en zondag, verwijzen we u naar pagina 9 Gaan alle Europese beurzen per 1 januari 1999 over op de euro? Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! Donderdag 18 juni 19.00 uur Zondag 21 juni 9.30 uur De live-uitzending van de plechtige Eucharistieviering t.g.v. het jubileum van onze pastor haalde in sommige delen van Moergestel niet de kwaliteit die u van ons gewend bent. Omdat de fout niet in onze apparatuur zat en wij u de schitterende opnamen van deze mooie viering niet willen onthouden, komen er twee herhalingen. a.s. Donderdag 18 juni om 19.00 uur en a.s. zondag 21 juni om 9.30 uur kunt u nogmaals kijken naar een onderdeel van wat in deze krant terecht een onvergetelijk weekend wordt genoemd. Het team van MTV MTV extra: a.s. Donderdag 19.00 uur en a.s. zondag om 9.30 uur. S 71 Schoolstraat 5 HX MOERGESTEL M Tel. 013-513 1474 J Ophalen donateursgelden Binnenkort komen onze leden u weer een be zoekje brengen voor het ophalen van de jaar lijkse bijdrage. Wij zijn u voor deze financiële steun zeer dank baar en wij hopen dat we in de toekomst op uw steun mogen blijven rekenen. Mede door uw steun zal zangvereniging ’Cres cendo’ in 1999 in de gelegenheid zijn haar 60- jarig beataan te vieren. Onze hartelijke dank. Bestuur en leden Gemengde Zangvereniging ’Crescendo’. voor gezorgd, dat het Dekenaal Centrum tot stand kwam. Verder is pastor van den Broek zowel landelijk als internationaal een gewaardeerd persoon, doordat hij in de diocesane werkgroep ’huwe lijk en gezin’ baanbrekend werk heeft verricht. In verband hiermee is hij meerdere keren als spreker te gast geweest voor radio en televisie. Daarnaast heeft dit ook geleid tot werkzaam heden voor de kerkelijke rechtbank, zijnde het officialaat in ’s-Hertogenbosch. In Moergestel is hij destijds nauw betrokken geweest bij de totstandkoming van het verzor gingshuis ’De Reuselhof’. Voorts heeft onder zijn bezielende leiding op bestuurlijk niveau een ingrijpende operatie plaatsgevonden met betrekking tot de structuur van de parochie. Hierbij zijn diverse zaken afgestemd op zijn tijd. Wat betreft het katholiek onderwijs heeft hij jarenlang deel uitgemaakt van het school bestuur. Verder heeft hij tot op dit moment de verantwoording als geestelijk adviseur van de Boerenbond. •h Huidverzorgingsinstituut Jonge, dynamische zanggroep Joy is op zoek naar een enthousiaste man/vrouw om ons te begeleiden op keyboard of piano. Onze groep bestaat uit ongeveer 20 leden tussen de 20 en de 50 jaar en zingt het liefst populair repertoi re en musicals. Wij zijn niet verbonden aan een kerk maar voeren, daar wel uit bij gelegen- heidsmissen. De pianist die wij in gedachten hebben is bij voorkeur tussen de 20 en 50 jaar, komt met ons repeteren op de woensdagavond in Oisterwijk en vindt muziek maken net zo leuk als wij. heeft u interesse, aarzel dan niet en neem con tact op met Annie Jaszewski, voorzitter telnr. 013 5343002. Een redelijke financiële vergoe ding is voor ons vanzelfsprekend. Wij zullen ieder met Joy tegemoet zien. Achtergrondinformatie Pastor van den Broek heeft zich buiten de pa rochie om altijd op meer dan bijzondere wijze ingezet voor de totale gemeenschap. Hij heeft namelijk niet alleen het pastorale werk in Moergestel gedurende een kwart eeuw met veel toewijding gedaan, maar ook aan het de- kanaat Oisterwijk 18 jaar lang vorm en inhoud gegeven. Als deken heeft hij er onder andere Ook dit jaar organiseert KPJ Moergestel weer haar jaarlijkse zeskamp. Op zondag 21 juni a.s. Tijdens dit zeskamp zullen weer verschillen de teams tegen elkaar gaan strijden om als beste uit de bus te komen. Zij zullen weer verschillende onderdelen af dienen te leggen zoals o.a.: Het krachtspel, het spel met de wonderwielen en de Funslang en dit jaar zal er ook een kantelwand aanwezig zijn. Hopelijk laat het weer ons dit jaar niet in de steek, zodat we er weer een spetterende dag van kunnen maken. Mocht u nu na dit lezen toch weer zin krijgen om deel te nemen aan het zeskamp dan kunt u zich alsnog opgeven bij: Miranda van Korven, tel.nr. 013 5133322. Ook toeschouwers zijn natuurlijk van harte welkom. Entree is gratis. Dit jaar wordt het zeskamp gehouden bij ons clubgebouw D’n Tob, Bosstraat 1B. Tijdens en na de prijsuitreiking zal Sjef Schil ders voor de muzikale ondersteuning zorgen. U bent van harte welkom op zondag 21 juni a.s. vanaf 13.00 uur bij D’n Tob, Bosstraat 1B. Pastor van den Broek neemt ’De Parel van Brabant’in ontvangst. Rechts kijkt Gerard Schonck (voorzitter van het parochiebestuur) uitermate tevreden toe... Jubilea De gemeenschap van Moergestel had afgelo pen weekend een drievoudig feest te vieren in verband met drie jubilea van pastor HJ. van den Broek. Hij gedacht namelijk het feit dat hij veertig jaar geleden tot priester is gewijd; dat hij 25 jaar pastor is van de parochie St. Jan’s Onthoofding in Moergestel en dat hij de 65- jarige leeftijd heeft bereikt. Deze heuglijke ge beurtenissen vormden voor het parochiebe stuur aanleiding tot het organiseren van een groots parochiefeest. Pastor H.J. van den Broek is op zondag 14 juni jl. vereerd met ’de Parel van Bra bant’. Hij ontving deze gemeentelijke onderscheiding uit handen van de burge meester van Oisterwijk, drs. Y.C.Th.J. Kortmann, als blijk van waardering voor zijn verdiensten jegens de gemeente Oisterwijk, waaronder specifiek de kern Moer gestel. Aanleiding hiertoe vormde een drievoudig jubileum van pastor van den Broek. K S k ^2“ w Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst. Uitgave/redactie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. !j Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) |j

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 1