Prome-Jijn K Beelden uit de Wandelavond- vierdaagse... dl Onze collectie geboortekaartjes is wéér uitgebreid... Witlox Informatiserings- diensten opent haar deuren Wel een dringend advies: door de enorme drukte verzoeken wij u op tijd te reserveren... Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013) 513 2268 Vrijdagavond kwamen ze, met begelei ding van harmonie ’Prinses Juliana’ weer triomfantelijk aan op het St. Jans- plein: de 540 deelnemers aan de Wan- delavondvierdaagse. Op het plein werden ze verwelkomd door honderden aanwezigen: vaders, moeders, opa’s, oma’s, ooms, tantes en de altijd vro lijke klanken van de orkesten ’Dinges’ en ’d’Ambiejans’. Behoudens de flinke regenbuien op woensdagavond viel het met het weer de andere dagen gelukkig mee en ook de EHBO hoefde niet vaak in actie te komen. De organisatoren kunnen weer terugkij ken op een geslaagd evenement dus wat dat betreft: tot volgend jaarü! In Oisterwijk is vanaf a.s. zaterdag 6 juni een Informatiseringsbedrijf gevestigd. Eigenaar Theo Witlox ziet daarmee een al lang gekoesterde wens in vervulling gaan. Theo heeft er al de nodige ervaring opzitten vanuit ipet name het bedrijfsleven. Werkend voor een Nederlands bedrijf kwam hij voor dat bedrijf terecht in Oost-Duitsland waar hij een netwerk opzette voor een nieuw te beginnen onderneming. Na het vallen van de muur waren er daar ter plekke geen mogelijkheden meer voor Theo, doch alles wat met computers en informatise ring te maken had bleef zijn geest en leven be heersen. Na enkele omzwervingen kwam hij terecht bij de Rabobank in Haaren, enige tijd later gevolgd door Rabobank Diessen. Daar naam hij de verantwoordelijkheid over het net werkbeheer op zich en de vraag daarnaar werd alsmaar groter, evenals het opleiden van per sonen die daarmee moesten gaan werken. In middels is Theo actief binnen 5 Rabobankon- dernemingen. Omdat Theo in het totale computergebeu- ren wel brood zag en hij daar op zijn toenma lige huisvestingsadres niet voldoende capa citeit en mogelijkheden zag, besloot hij te verhuizen naar de Scheepersdijk. Naar num mer 79 om precies te zijn. Achter dat woonhuis is inmiddels een schitte rende praktijkruimte gecreëerd waarin plaats is voor ’n zestal leerlingen die middels een groot videoscherm opleidingen kunnen volgen op allerlei gebied. Van het eenvoudige Word Perfect tot de meest ingewikkelde boekhoud- programma’s. Daarbij adviseert en voert hij taken uit die leiden tot uitbreiding in het mid den- en kleinbedrijf. Alle kennis is in huis: zowel hardware als software, beheer, advies en natuurlijk het toekomstige jaar 2000, evenals de daarvoor bestemde apparatuur en supplies. Kortom: Oisterwijk en omgeving is een bedrijf rijker waarmee men met een gerust hart de toe komst in kan! Voor nadere inlichtingen en/of informatie bent u zeer welkom bij Witlox Informatise- ringsdiensten aan de Scheepersdijk 79,5062 EB Oisterwijk, Tel. (013) 523 0515. To^0^r'^ j 'MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 10 JUN11998 PAGINA 14 I (foto’s: Martien Oerlemans)

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 14