euro 2 Leerling-stratenmakers/ opperlieden A DOVAl Rabobank Gevraagd met spoed: Bureau Beheer Landbouwgronden Oisterwijk Bezoek aan Autotron ook in 1998 een aanrader voor jong en oud Audacia op zoek naar voetballers en voetbalsters... dienst Landelijk gebied Bekendmaking Autotron is dit jaar tot en met 18 oktober ge opend. Dagelijks van 10.00 tot 17.00 uur. In de maanden juli en augustus sluiten de poor ten pas om 18.00 uur. De toegangsprijzen in 1998 zijn: volwassenen/19,50, kinderen 4 tot en met 11 jaar/17,50. Parkeren kost 5,-. Bouwplan ter inzage Wet Milieubeheer Verpachting BBL-percelen, groeiseizoen 1999 Bellen na 18.00 uur: B. VAN KORVEN De Sonman 1 5066 GJ Moergestel Tel. (013) 513 23 58 Uiterlijk 1 juli 2002 is de gulden geen wettig betaalmiddel meer. Daarom is het verstandig om vóór die tijd al uw guldens om te wisselen voor euro’s. Na 1 juli kunnen guldensmunten nog een bepaalde periode worden ingewisseld bij uw bank. De lengte van deze periode is nog niet vastgesteld, maar zal tenminste zes maanden bedragen. Guldensbankbiljetten kunnen tot dertig jaar na 1 juli 2002 worden ingewisseld bij De Nederlandsche Bank. Moergestel ROSMALEN - Bumper heeft de deuren van Autopretpark Autotron zaterdag 11 april wa genwijd opengegooid. De mascotte van het park en grote kindervriend staat aan het be gin van het seizoen te popelen om de bezoe kers rond te leiden om hen de vele nieuwtjes te tonen. Want er is de afgelopen winterpe riode weer heel wat werk verzet op het park in Rosmalen. Het voetbalseizoen is dan wel afgelopen en kunnen we eens wat anders gaan doen, maar dat wil niet zeggen dat we bij SV Audacia geen nieuwe voetballers meer kunnen gebruiken. Nieuwe jeugdleden zijn nog steeds van harte welkom bij onze voetbalclub. Ben je zes jaar en wil jij in het nieuwe seizoen gaan voetballen, geef je dan nu op als lid van Audacia, een vere niging die dit jaar 50 jaar bestaat. Jongens tot 18 jaar kunnen lid worden, maar ook meisjes zijn van harte welkom. Er is een meisjes ze vental dat op zaterdag voetbalt, maar voor het nieuwe voetbalseizoen zijn we misschien niet voldoende meisjes. Daarom een oproep aan meisjes van 14-15 jaar om lid te worden van Audacia. Opgeven of informatie opvragen kan bij Nico Oerlemans, Pater Helmerplein 22, tel. 513 1283. A MOERGESTEL k BESTRATINGEN A GRONDWERKEN PAGINA 7 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 3 JUN11998 voor ontwikkeling en beheer Aan Aanvraag 1-jarige pacht BBL-grond "Uw gebied duidelijk aangeven. Naam voorletters: Adres: Postcode en woonplaats: Telefoonnummer: Geboortedatum: Naam opvolger: Geboortedatum: Opleiding: Bedrijfstype: Bedrijfsomvang: ha (eigendom en langjarige pacht) Aantal stuks jongvee paarden melkvee schapen varkens mestvee pluimvee zeugen diversen Arbeidsbezetting: vak (volwaardige arbeidskrachten) Handtekening: Datum: Ondergetekende wenst in aanmerking te komen voor i-jarige pacht van BBL-grond in Baarle-Nassau Goirle De Hilver Lage Maaskant Rosmalen-Empel Weerijs Zundert De Leijen Teteringen Ulvenhout-Galder Wintelre-Oerle Keersop- Bergeyk Graspeel Nuenen-Stiphout Peelvenen.* Het betreft percelen gelegen in de projecten Baarle-Nassau, Goirle, De Hilver, Lage Maaskant, Rosmalen-Empel, Weerijs, Zundert, De Leijen, Teteringen, Ulvenhout- Galder en Wintelre-Oerle, Keersop-Bergeyk, Graspeel, Nuenen-Stiphout en Peel venen. Zij die hiervoor in aanmerking wensen te komen dienen dit voor 1 juli 1998 schrifte lijk aan te vragen bij het Bureau Beheer Landbouwgronden in de Provincie Noord- Brabant. Gegadigden die nu reeds van het Bureau Beheer Landbouwgronden pachten, dienen, wanneer ze ook voor het groeiseizoen 1999 in aanmerking wensen te komen, opnieuw een aanvraag in te dienen. Aanvragen kunnen worden ingediend door onderstaande antwoordcoupon inge vuld en ondertekend in te zenden. Binnenkort zal worden begonnen met de uitgifte van percelen die voor het groei seizoen 1999 voor 1-jarige verpachting in aanmerking komen. het Bureau Beheer Landbouwgronden Postbus 1180 5004 BD Tilburg VERGUNNING/ONTHEFFING EVENEMENTEN Burgemeester en wethouders hebben voor de volgende activiteit de benodigde vergunning of ontheffing verleend: - Kelnerrace op maandag 6 juli 1998 van 19.00 tot 21.00 uur op het Rootven tussen de Pr. Margrietstraat en de hoek Raadhuisstraat/Kerkstraat (verzon den 26 mei 1998). Binnen zes weken na de dag dat de vergunning of ontheffing is verzonden aan de aanvrager kan door belanghebbenden een gemotiveerd bezwaarschrift inge diend worden bij burgemeester en wethouders van Oisterwijk, postbus 10101, 5060 GA Oisterwijk. Verder kunt u een verzoek tot een voorlopige voorziening indienen bij de presi dent van de Arrondissementsrechtbank te Breda, sector bestuursrecht, Post bus 90110, 4800 RA Breda. Een dergelijk verzoek kunt u alleen indienen indien u tevens bezwaar heeft gemaakt. U moet hierbij ook een afschrift van het be zwaarschrift overleggen. gemeente gemengd bedrijf melkveehouderij akkerbouw inten sieve veehouderij tuinbouw boomkwekerij met goede inzet. Leeftijd 18-19 jaar, die bereid zijn het stratenmakersvak te leren. Het volgende bouwplan ligt met ingang van maandag 8 juni 1998 gedurende veertien dagen ter inzage in het gemeentekantoor, de Lind 44, bij de afdeling Bouw- en Milieuzaken, kamer 003. Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijke bedenkingen naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Oisterwijk, postbus 10101, 5060 GA Oisterwijk. Burgemeester en wethouders zijn voornemens met toepassing van Artikel 50, lid 5 van de Woningwet bouwvergunning te verlenen voor: - het uitbreiden van een woonboerderij aan de Oirschotseweg 26. Verdiensten volgens C.A.O. SFB Voorkeur: bouwland grasland boomkwekerij tuinbouw MELDING NIET-VERGUNNINGPLICHTIGE INRICHTINGEN Burgemeester en wethouders van Oisterwijk maken op grond van het bepaalde in artikel 8.41 van de Wet milieubeheer bekend dat zij de volgende meldingen hebben ontvangen voor niet-vergunningplichtige inrichtingen. Besluit herstelinrichtingen motorvoertuigen J.C.M. Verkerk, De Sonman 3, Moergestel BOUW- AANGEVRAAGDE BOUWVERGUNNINGEN EN MELDINGEN Bij het gemeentebestuur is een aantal verzoeken om een bouwvergunning/-mel- VergUnningen/ ding binnengekomen. Tegen deze aangevraagde bouwvergunningen en meldingen mplHinffPn kunt 11 geen bezwaar indienen. U kunt wel uw zienswijze binnen 2 weken, bij voorkeur lllCIUIIIgcil schriftelijk, aan het college van burgemeester en wethouders kenbaar maken. In week 22 van 1998 zijn de volgende meldingen en aanvragen om bouwvergunning binnengekomen: het verbouwen van de woning De Stappert 4; - het oprichten van een woning aan de Schoolstraat 40; - het uitbreiden van de woning Krijtenbogtstraat 4. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN Bent u van mening dat door het verlenen van een bouw- of sloopvergunning c.q. het positief reageren op een melding voor één van de hieronder omschreven onder werpen rechtstreeks in uw belang wordt getroffen, dan kunt u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht BINNEN 6 WEKEN na de dag dat deze besluiten zijn verzonden, een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en wethou ders van Oisterwijk, Postbus 10101, 5060 GA Oisterwijk. Voor meer informatie hierover kunt u contact opnemen met afdeling BMZ, tel. 5291221. Verder kunt u een verzoek tot een voorlopige voorziening indienen bij de president van de arrondissementsrechtbank te Breda, sector bestuursrecht, Postbus 90110, 4800 RA Breda. Een dergelijk verzoek kunt u alleen indienen indien u tevens be zwaar heeft gemaakt. U moet hierbij ook een afschrift van het bezwaarschrift overleggen. Bouwvergunning is verleend voor: - het uitbreiden van een woning aan de Huysackerstraat 4; het renoveren van een paardenstal aan de Herengoedstraat 2b; - het oprichten van een carport aan de Pr. Beatrixstraat 1; - het vergroten van de carport en het oprichten van een berging aan de Burg, ter Veerstraat 14; - het vernieuwen en uitbreiden van een kantoorruimte aan huis aan de Oirschotse weg 3; - het uitbreiden van de woning De Looijakker 33. Met de volgende melding is ingestemd: - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Hoefkens 40. Doorhalen wat niet van toepassing is. /■'VA'"’

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 15