’Trend’: Past to Present 88-98 Huwelijk onder politie-escorte... Stichting TC^elzijn (9uderen_^(oergestel AUDACfa Stichting Gezondheid en Welzijn Moergestel 5 Voor voordelige reizen gaat u naar de Rabobank. Aanw.: 10.00 9.00 Rabobank -Het financieel ondersteunen van voorzienin gen ten behoeve van de bevolking binnen de plaatselijke gemeenschap Moergestel, ter be vordering van gezondheid en welzijn van deze gemeenschap of een del daarvan. Wil men een project opzetten op een activiteit ontwikkelen t.b.v. de inwoners van Moergestel of een deel van de inwoners, dan kan men een verzoek tot geldelijke ondersteuning schrifte- lijk indienen bij Stichting Gezondheid en Welzijn t.a.v. Dhr. Sj. Buur, secretaris Mispelbos 32, Moergestel Telefonische informatie bij mevr. P van Nue- nen-Hoffmans, tel. 513 3676. Ter informatie Bovenstaande Stichting is in december 1994 in het leven geroepen, nadat de Kruisvereni ging Moergestel werd ontbonden en opging in ’Thuiszorg Midden-Brabant’, afd. Moergestel. De geldmiddelen die er toen waren zijn onder gebracht in bovengenoemde stichting. De officiële doelstelling van de stichting is: Nog even en dan is het zover. Dansgroep ’Trend’ is ervan overtuigd dat dit een mooie avond gaat worden, een avond voor u en henzelf waarin ze zich presenteren en laten zien wat ze de laatste jaren gedanst hebben. Velen zullen nog weten hoe ’Trend’ begonnen is onder de naam ’De Tien Veerkes’. Zij verzorgden optredens bij o.a. Pierevariété, modeshows en ook buiten Moergestel traden zij regelmatig op. In de loop van de jaren wisselde de bezetting en werd het niveau van ’Trend’ steeds beter. Waar ze eerst zelf de choreografie de den, werd al gauw een lerares van het conservatorium aange steld die al snel goed bij de groep paste. ’Trend’ is een gezellige groep meiden die tijdens de repetitieavonden heel wat af lachen en kletsen, maar gewerkt wordt er zeker. U zult het zelf kunnen zien en meebeleven, want ’Trend’ zorgt ervoor dat het een avond wordt met het nodige entertainment. De entree bedraagt 10,-. Kaarten zijn o.a. verkrijgbaar bij leden van dansgroep ’Trend’, Café de Brouwer, Den Boogaard, en Super de Boer. y-»eer de datum maar alvast in je agenda: 6 juni, aanvang 20.00 uur in ’Den Boogaard’. De zaal is geopend vanaf 19.00 uur, dus kom op tijd en geniet van een avond uit, voor elk wat wils. (in samenwerking met K.B.O.) Bingo-avond Voor alle ouderen vanaf 50 jaar. Op woensdag avond 20 mei wordt er in de recreatiezaal van de Reuselhof weer de maandelijkse bingo ge speeld. Er zijn weer waardevolle prijzen te ver dienen tegen een lage inzet. Aanvang 19.30 uur. Bij binnenkomst gratis koffie. Breng buurvrouw(man) of vriend(in) mee en kom kienen. Wij verwachten een groot aantal deel nemers. Rikken en jokeren Aanstaande vrijdagmiddag, 22 mei, wordt er weer gerikt en gejokerd in de Roozendries, aan vang 13.30 uur. Het inleggeld bedraagt fl. 2,50 plus de behaalde punten. De extra prijzen zijn 8 mei gewonnen door mevr, van Loon met 257 punten. Dhr. L. op ‘t Hoog was tweede met 237 punten en mevr. Derksen derde met 218 pun ten. Deze prijzen worden op vrijdag 22 mei uitgereikt. Komt u ook kaarten, want er zijn prachtige prijzen te verdienen. Is dat niet het g;eval, dan kunt u toch genieten van de gezel ligheid. Tot ziens op 22 mei om 13.30 uur in de Roozendries. De koffie staat zoals gewoonlijk weer klaar. 5.V. AUDACIA JEUGD Programma zaterdag 23 mei Audacia Cl toernooi bij Oirschot Audacia E3 toernooi bij SVSSS Opgeven nieuwe jeugdleden Het voetbalseizoen is voorbij. De trainingen zijn stopgezet tot na de grote vakantie. De Jeugdcommissie is al weer met de voorbe reidingen van het nieuwe seizoen bezig. Wil jij na de vakantie gaan voetballen, geef je dan nu op als lid van Audacia. Het is nu de beste tijd ervoor. Ben je zes jaar en wil je graag voetballen, wacht dan niet tot na de vakantie. De Jeugdcommis sie wil ook weten met hoeveel teams wij aan de nieuwe competitie kunnen deelnemen. Opgeven kan bij N. Oerlemans, Pater Helmerplein 22, tel. 513 1283. Ook meisjes zijn welkom. RS. De laatste tijd hebben er op dinsdag jon gens meegetraind bij de F-pupillen die vijfjaar oud waren. Om nu te weten of die het volgend seizoen mee willen voetballen, graag even con tact opnemen met N. Oerlemans. Afgelopen zaterdag stapten Suzanne vai i n Twan van Gestel in het huwelijksbootje. Nou ja, bootje... Beter gezegd de politiebus. Co''eva’ 'wan (brigadier bij Team Leydal) begeleid den het nieuwbakken bruidspaar op originele wijze naar alle officiële plichtplegingen die bij een huwelijk komen kijken. De van tijd tot tijd driftig lo< iende sirenes trokken natuurlijk de nodige aandacht van de politie-escorte. Bij het ouderlijk huis van de bruid hield ’de brigade’ even stil en dat gaf ons de gelegenheid dit plaatje te maken, ’n Originele en leuke manier om in het huwelijk te treden... h PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 20 MEI 1998 Moergestel, Raadhuisstraat 9, (013) 513 6373 de auto, bus, boot of vliegtuig. Onze aanbiedingen staan elke zaterdag ver meld in de reisbijlage van de Telegraaf. U kunt ook kijken op internet: www.rabobank.nl waar u de meest actuele aanbiedingen vindt. Maar u kunt ook altijd even bij ons binnenlopen. Alvast een prettige vakantie. Rabobank Reizen selecteert de leukste en voordeligste last-minute reizen voor u. Zon, zee en strand, een actieve vakantie of een culturele reis. Met Reizen Foto Chris v/d Bijgaart wit

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 5