Kanoboerderij 'De Reuse!': S 1T PART-TIME MEDEWERKERS Zo is er maar één! Hemelvaartsdag donderdag 21 mei, is ons kantoor gesloten. voor in- en ontspanning Rabobank GEMEENTE BELANGEN Spectaculaire kinderkookshows in Land van Ooit Open brief aan alle inwoners van Moergestel F» n S.V. Roef! Voor de periode mei-oktober zoeken wij enthousiaste Handbal Op Hemelvaartsdag donderdag 21 mei is ons kantoor gesloten. Vrijdag 22 mei zijn we u weer graag van dienst. U kunt natuurlijk 24 uur per dag gebruikmaken van de geldautomaat. voor keukenwerkzaamheden, met name het opmaken van salades e.d. (leeftijd bij voorkeur vanaf ca. 30 jaar), bediening en begeleiding van sportieve activiteiten (leeftijd bij voorkeur vanaf ca. 20 jaar). Flexibele inzet is vereist. Kanoboerderij 'De Reuse!’ organiseert voor grote en kleine groepen verschillende en afwisselende uitstapjes in het Midden-Brabantse. De informele sfeer staat garant voor een gezellig dagje uit. Geïnteresseerd? Neem dan telefonisch contact op met Kanoboerderij ’De Reusel’, Heizenschedijk 2, Moergestel, Tel. (013) 513 6031 Moergestel HEUKELOM MOERGESTEL OISTERWIJK SlM.' Tl Felicitaties van De Brouwer Jr. Twan heeft écht wel verder gekeken dan zijn ’neus’ lang is.. PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 13 MEI 1998 Cl! Handbal is altijd raak! 2-3 12-21 11-5 Clubavond OP 15 mei hebben we een clubavond. D’n Tob is open vanaf 21.00 uur. Gesloten Op 22 mei zijn we gesloten i.v.m. Helvoirts Weekend. Dartavond Op 29 mei hebben we een dartavond. Hier zal weer gegooid worden in wedstrijdverband voor een enorme grote prijs. Eigen pijlen zijn toe gestaan als er niet aan is geschroefd. De avond begint om 21.00 uur. Uitslagen: MJC: DESK - Roef! DJA: Roef! - DESK MJB: Roef! - Taxandria Programma 13 mei: 20.15 uur: Were Di - Roef! Programma 16 mei: 10.00 MJC: Roefl - GHV 2 11.50 MJB: GHV-Roef! Programma 17 mei: 11.50JJB: Blauw Wit - Roef! 11.00 DJA: GHV - Roef. Alle eindexamenkandidaten: heel veel suc ces! Op maandag 18 mei houden wij onze maande lijkse vergadering. Tijdens deze vergadering zal de agenda van de raadsvergadering van 21 mei a.s. behandeld worden. Aanvang van deze vergadering is om 20.00 uur in het gemeente huis, 2e etage, kamer 7. Graag nodigen wij U uit om over de verschil lende agendapunten te discussiëren om zo tot een afgewogen beslissing te komen. Op de agenda staat onder andere het voorstel tot re novatie van het zwembad ‘de Leije’ en het Strand- en Recreatiebad ‘Staalberg’. Hebt U hier suggesties of reacties op of wilt U hierover met os discussiëren dan bent U van harte wel kom. Voor de volledige agenda van de raadsvergade ring verwijs ik U naar de gemeenteberich ten van dit blad. Voor meer informatie kunt U zich richten tot een van onze raadsleden: Ruud Hora 528 85 26; Jan Oerlemans 513 22 39; Jac Meerbach 528 36 70; Piet Meeuwis 528 46 78 of bij het secretariaat: Frans van lersel 528 25 00. Tot maandag 18 mei a.s. in het gemeentehuis. U bent van harte welkom. regelingen). U hoeft niet persé een officiële koksmuts te dragen, MaKei vindt het ook erg leuk als u zelf een koksmuts knutselt. Naast deze speciale kookshows kunnen alle Kleine Bazen meedoen aan een Overheerlijke Culinaire Speurtocht. Raad uit welk land ge rechten komen, doe een smaaktest en nog veel meer leuke opdrachten. Iedereen die meedoet maakt kans op een leuke prijs. Een troostprijs is er voor iedereen. De Landsgrenzen van Het Land van Ooit zijn open van 10.00 tot 17.30 uur. Carla van Veen-van de Heyden uit Moerge stel verzorgt op zaterdag 16 en zondag 17 mei spectaculaire kinderkookshows tijdens de MaKei kookdagen in Het Land van Ooit te Drunen. Op zaterdag 16 en zondag 17 mei vinden in Het Land van Ooit de MaKei Kookdagen plaats. Een weekend speciaal voor kinderen helemaal in het teken van koken en kokkerel len. Onder leiding van Carla van Veen en Ma Kei, een Ooits karakter, gaan de kinderen tij dens de kookshows gezamenlijk aan de slag om een speciaal kindertoetje te maken. Carla, woonachtig in Moergestel dus, is gespe cialiseerd in het geven van kookshows op heel bijzondere locaties, zo dan ook dit weekend in Het Land van Ooit. Ze heeft tijdens een regio nale Franse gastronomische beurs kennis ge maakt met een wedstrijd voor jonge kinderen. Dat idee inspireerderde haar dan ook samen met Het Land van Ooit een kookdemonstratie voor kinderen te organiseren. Alle Kleine Bazen en volwassnenen die tijdens dit weekend een koksmuts dragen, ontvangen 2,50 korting op de Visumprijs (deze korting geldt niet in combinatie met andere kortings- Na raadpleging en goedkeuring van haar leden heeft het bestuur van Onderne mend Moergestel besloten om geduren de de komende maanden een onderzoek te laten uitvoeren onder de inwoners van Moergestel. Dit marktonderzoek zal worden uitge voerd door twee Moergestelse marke tingbureaus, t.w. Marien Consultancy en Burgers Marketing Services. Ondernemend Moergestel heeft zich ten doel gesteld om als vereniging en belan genbehartiger van de Moergestelse be drijven een bijdrage te leveren aan het gezond maken en houden van Moerge stel als woon-, leef- en werkgemeen schap. Haar beleid is er daarbij meer specifiek op gericht om Moergestel aan trekkelijk te houden als kern om te win kelen, uit te gaan en te recreëren. Een op te stellen marketing- en commu nicatieplan zal de basis vormen voor het te voeren beleid in de komende jaren. Aangezien het onverstandig is om je be leid te baseren op losse indrukken en meningen is besloten het oor te luiste ren te leggen bij diegenen waar het uit eindelijk allemaal om draait: de Moer gestelse inwoner en consument. Allereerst zal het onderzoek moeten uit wijzen in hoeverre er sprake is van af vloeiing van koopkracht naar andere ge meenten. Het onderzoek richt zich met name ook op de uitstraling en het imago van Moer gestel. Tenslotte komen in het onder zoek ook de tevredenheid van klanten over zaken als het winkelaanbod en de geleverde service aan de orde. Het uiteindelijke doel van het op te stel len plan is om de kern Moergestel eco nomisch gezien nog sterker te maken. Dat is immers in het belang van allen die Moergestel een warm hart toedra gen, niet in de laatste plaats voor de in woners van Moergestel zelf. Niet omdat het slecht gaat met Moerge stel, maar omdat het misschien beter kan. Ik hoop u hiermede voldoende te heb ben geïnformeerd over de achtergrond van het te houden onderzoek en verzoek u vriendelijk om uw welwillende mede werking aan dat onderzoek te willen ver lenen. Namens het bestuur van Ondernemend Moergestel, R. van de Ven, voorzitter.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 5