A I kS “Nu ben ik op tijd klaar voor de euro. GEBROEDERS JANSSEN AANNEMERSBEDRIJF B.V. Met vriendelijke groet... Herman-Jozef... 7 F r Rabobank EuroProof. Alle antwoorden op uw euro-vragen Jubileumbingo MTV Pastor van den Broek PV ’Over Berg en Dal’ We zijn er ook voor de 'zwevende' kiezer... Neem tijd om te leven AZ 4 Naam: Adres: Tel.: Postcode: ex. van het boek 'Met vriendelijke groet... Herman-Jozef’a 10,- wil graag 55 bungalow- en villabouw fabrieksbouw woningbouw renovatie en nieuwbouw machinaal houtbewerking verkoop woningen vrijblijvend prijsopgave gratis adviezen <1 Ontwerp en deskundig advies in samenspraak met uw ideeën Dat is de titel van het boek dat binnenkort verschijnt in verband met de jubilea van Pastor van den Broek. In het boek staan de diverse brieven die pastor van den Broek de afgelopen jaren schreef aan bijv, jongeren, ouderen, alleengaanden enz. Daarnaast is in het boekje ’n veertigtal preken opgenomen. Het boekwerkje bestaat uit 96 pagina’s, voorzien van een fraai uitgevoerde omslag. U kunt het nog bestellen voor de prijs van 10,- door onderstaande bon in te vullen en in de bus te stoppen bij het Parochiecentrum. Wees er wel vlug bij want de oplage is beperkt (wordt vastgesteld naar het aantal vooraanmeldingen). stand van 2-11. Coach Gijs Hooftman typeer de de standvastigheid van zijn team; “de man nen gaan onvervalst door en zijn voor niemand bang”. A.s zaterdag 9 mei om 13.00 uur is dit team te bewonderen op de heilige honkbalgrond van het “Stokeind” sportpark van Moergestel. Verenigingsuitslag van de wedvlucht gehou den op 25 april 1998 vanuit Peronne over een afstand van 240 km. Aan deze wedvlucht na men 188 duiven deel. Ze werden gelost om 11.30 uur bij een temperatuur van 14 graden C. met zuidzuidwestenwind 4. Uitslag: H. Schepens 1, 6, 10,12,15,16, 20, 22, 23, 24, 26, 29, ,30, 31, 32, 36, 39, 40,46 (56 mee) J. van Drunen 2,18, 43 (22 mee) A. Westgeest 3, 27, 34, 38 (21 mee) M. van de Wiel 4,41,45,47 (12 mee) L. Kennes 5,7,17,19 (22 mee) L. van den Branden 8, 13, 14,33, 37 (12 mee) L. van Boxtel 9,11,25 (14 mee) A. van Hulten 28 (12 mee) Th. Colsen 35,42, 44 (12 mee) Bestrating Minigraafverhuur Tuinaanleg en -renovatie Riolering Grondwerken Oisterwijkseweg 32 5066 XD Moergestel Tel. 013-5133604 S.V. Roef! Honkbal PHYSIQUE” JUNIOREN-A PSV Delft het onderspit Als het aan Dick Advocaat had gelegen zou een straftraining op zondag op z’n plaats geweest zijn. Dit zou de sanctie zijn die volgt op de ne derlaag die de Eindhovenaren afgelopen zater dag in het PSV-stadion heeft opgelopen, t.w: 2-11. Dit alles was te danken aan de junioren- A van de plaatselijke honkbalvereniging ROEF! te Moergestel. Interim coach Pieter Mastenbroek uit Hilvarenbeek bracht verslag uit bij hoofdcoach Gijs Hooftman die door omstandigheden zijn mannen onder de beziel de leiding van Pieter naar Eindhoven stuurde. Het goede werk van Pieter bleek duidelijk hoorbaar, in de bestuurskamer klonk een ge juich na de berichtgeving dat de volle winst van 2 punten binnen was. Pitcher Willem Poir- ters gaf blijk dat de voorgeschreven rustperio de zijn vruchten afwerpt, liefst 9x 3 slag en 1 honkslag tegen was zijn resultaat. Zo liet Adriaan Knoop (right-fielder) zien dat hij the comming-man wil worden; door zijn uitmun tende vangbal viel de 3e nul in de 3e inning en konden de Roefenaren aan hun sterkste spel beginnen, nl. hun aanvallende speltype, het slaan en clever honklopen. Catcher Rob Hooft man was het die het eerste punt binnensloeg door een honkslag, hij speelde een foutloze wedstrijd en liet zien dat de wijze lessen van catcher specialist Peter v.d. Wiel hun rende ment geven. Zo moest F. de Laat het veld rui men door een flitsende aangooi van Rob op Mark Poirters, de 2e honkman van het team. Thomas Salvetti werd ingezet als pitcher in de laatste inning en blijkt de opofferings-slagman van het team te worden, door een slim geplaats te stootslag had PSV-pitcher A. Hugget het nakijken en ging in de fout. Gelegenheidsspe- ler Rob v.d. Meydenberg (adspirant-B) moest nog wat wennen, maar gaf blijk van inzet en de juiste motivatie door er 100% voor t.e gaan. De 5 inningen gespeelde wedstrijd had een eind- De kerken in ons land zijn een grote actie be gonnen om te waarschuwen voor de gevaren van de 24-uurseconomie. Nederland stevent af op een economie die 24 uur per dag op volle toeren draait. En dat zeven dagen per week. Het wordt gebruikelijk dat er ’s avonds en in de weekeinden gewerkt wordt. Ook nachtar beid wordt steeds gewoner. De economie gaat meer en meer bepalen. Het menselijk patroon van werken, ontspan nen en rusten wordt daardoor ernstig ver stoord. Stress en gezondheidsproblemen zijn het gevolg. Momenten voor gezamenlijke vrije tijd verdwijnen. De mogelijkheden om samen te zijn met gezin, familie en vrienden worden kleiner als een ieder op een ander tijdstip werkt. Ook de kerkgang komt in het gedrang, zeker als de zondag als een ’gewone’ werkdag wordt gezien. De 24-uurseconomie werkt ook zeer nadelig op sociale verbanden. Het wordt voor mensen steeds moeilijker om deel te ne men aan het verenigingsleven. Handtekeningenactie Voor deze gevaren vragen de kerken de aan dacht. Een twintigtal kerkgenootschappen heeft de handen ineengeslagen, waaronder alle grote christelijke kerken en drie joodse kerk gemeenschappen. De evaluatie van de Winkel tijdenwet die binnenkort aan de orde is, is door de kerk aangegrepen om een groot aantal hand tekeningen aan te bieden van mensen die re gering en parlement oproepen om het verrui men van winkel- en werktijden zoveel moge lijk te beperken en terug te dringen. De Raad van Kerken Oisterwijk c.a. staat volledig ach ter deze actie die de naam draagt: ’Neem tijd om te leven’. Verschillende kerken in Oister wijk en omgeving doen eraan mee. Wij hopen dat deze actie tot een fundamentele discussie binnen en buiten het parlement zal leiden en tot het inzicht dat een 24-uurseconomie slechts is voor de samenleving. Omdat drukwerk mooi, goed én Q betaalbaar moet zijn. Oisterwijkseweg 43 Tel. 513 2268 f* PAGINA 5 L* X 2 f vragen op. Vandaar dat de Rabobank speciaal voor ondernemers een handig boek heeft uitgegevem'EuroProof, wijzer naar de nieuwe munt1. Dit boek bevat antwoorden op de meest gestelde vragen, speci fieke informatie per bedrijfstak, en veel andere euro-tips. U kunt het boek gratis bij ons afhalen. Met drie tuincentra heeft hij zijn handen vol. Dus hoe sneller hij klaar is met de euro, hoe beter. Donderdag 7 mei 19.00 uur Koop nog snel de laatste loten bij: Jumbo Denissen Chris van den Bijgaart Slijterij ’In den Korenmaaier Kadoshop Broers Maak kans op ruim f2.300.- aan prijzen! W. Ketelaars Heiligenboom I 5066 CB Moergestel Tel. (013)513 1339 Fax(013)513 3312 auto (06) 513 85 312 auto (06) 515 75 140 Rabobank Moergestel Raadhuisstraat 9, Moergestel, Tel. (013) 513 6373 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 6 ME11998 Frans Ko uwen berg (5 2) De komst van de euro roept met name bij bedrijven de nodige

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 5