vieren ook Koninginne dag! ALJDACÏA Wij Zaalvoetbal Duizend maal dank! Rabobank Een gelukwens bij nummer duizend 12 Aanwezig: 11.15 12.00 10.30 4-5 ’De Zanzibar’: op Koninginnedag te zien in ’t Draaiboompje Op donderdag 30 april is ons kantoor gesloten. U kunt uiteraard 24 uur per dag gebruik maken van de geldautomaat. 3-3 3-3 5-2 1-2 1- 2 2- 5 9-3 0-4 2-3 ..9.30 13.45 12.00 12.30 8/.45 jaar dat zij deelnemen. Voorwaar een knappe prestatie! Kom daarom deze jongens a.s. vrijdag aanmoe digen opdat zij dit goede resultaat ook weten binnen te slepen. Een extra steuntje in de rug kunnen zij daarbij zeker gebruiken! Plaats van handeling: Sporthal Stokeind, aan vang 21.30 uur. 4-2 8-2 1-7 1- 0 4-3 6- 1 7- 2 3-2 2- 2 1-3 0-9 3- 2 Audacia/FC De Brouwer 3 kampioen? a.s. Vrijdag 1 mei kan Audacia/FC De Brou wer 3 kampioen worden in de 3e klasse van de KNVB-zaalvoetbalcompetitie. Dit resultaat wordt dan behaald in het eerste 1-1 3-2 5-3 De burgemeester van Oisterwijk, d^. Y.C.Th J. Kortmanr^7 Het volgende moeten jullie even goed lezen en laten lezen door jullie ouders, want deze voorstelling zal plaatsvinden op: 1 mei 1998 voor alle E- en F-pupillen (uitge zonderd de leerlingen van de Bienekebolders) 3 mei 1998 voor alle E- en F-pupillen die op de Bienekebolders op school zitten. Vertrek voor beide voorstellingen: 11.45 uur vanaf het Audacia-terrein. Aanvang beide voorstellingen: 13.00 uur op het Evenemententerrein ’t Laar te Tilburg. Iedereen is omstreeks 16.00 uur weer terug op het Audacia-terrein zodat de ouders de kinde ren daar weer op kunnen halen. De Activiteitencommissie Jeugd en de Com missie 50 jaar Audacia wenst iedereen veel cir- cusplezier. Let op: willen de leiders, in samenwerking met de ouders, zelf voor vervoer zorgen? AUDACIA JEUGD Uitslagen junioren: RKTW 2 - Audacia Al Audacia BI - Viola 1 Spoord. Boys 1 - Audacia Cl Uitslagen pupillen: Taxandria 1 - Audacia Dl Riel 1 - Audacia D2 Audacia D3 - JPS 1 Oirschot 2 - Audacia El RKDVC 4 - Audacia E2 Audacia E3 - SC ’t Zand 8 Audacia E4 - Beerse Boys 7 Oirschot 1 - Atrdacia F1 Audacia F2 - Hilvaria 4 Audacia F3 - Noad 2 Oirschot 4 - Audacia F4 Ons Vios 3 - Audacia F5 Audacia Scholentoemooi 1998 Evenals voorgaande jaren organiseert SV Au dacia ook dit jaar weer het Scholenvoetbaltoer nooi. Op dinsdag 5 mei en donderdag 14 mei gaan ongeveer 170 jongens en meisjes van de Moer- gestelse basisscholen met elkaar de sportieve strijd aan op de velden van Audacia. Iedereen is natuurlijk van harte welkom om te zien hoe zijn of haar favorieten het eraf gaan brengen. Op beide dagen wordt er gespeeld vanaf 18.00 tot ongeveer 20.15 uur. 5.V. We gaan terug in de tijd, nl.naar 4 januari jl. Toen, op die dag, is ons jubileumjaar geopend zoals we allemaal nog wel weten, onder luid spektakel. Ondertussen zijn er diverse evenementen voor zowel jong als oud de revue gepasseerd en alle maal met bijzonder veel succes. Toch willen we nog even terugkomen op deze zondag 4 januari. Want toen zijn, tijdens onze jubileum-nieuwjaarsreceptie, heel veel ballon nen de lucht ingegaan om de onthulling van het jubileumlogo een feestelijk tintje te geven. Deze ballonnen waren voorzien van een naam kaartje en iedereen was bijzonder benieuwd waar ze terecht zouden komen. We hebben hierop diverse reacties gehad en daarom wil len we nu de uitslag bekend maken: Nr. 1. Teun van de Wbuw, Masperstraat 2. Bal- lonkaartje is gevonden in Walsrode (Duits land). Dit is in de buurt van Bremen, aan auto weg 27 tussen Bremen en Hannover. Nr. 2 t/m 5. Dennis de Laat, Postelstraat 27, Paul Witlox, Tilburgseweg 34, Rens de Laat, Postelstraat 27 en Frank Timmermans, Zand straat 20a. De ballonnen 2 t/m 5 zijn terechtge komen in Haaren (bij Oisterwijk). Al deze ’ballonvaarders’ hebben inmiddels be richt gekregen en hun prijsje in ontvangst ge nomen. De Jubileumcommissie bedankt alle medewer kers die ervoor gezorgd hebben dat ook dit fes tijn zo prima is verlopen, speciaal de Activitei tencommissie van onze jeugd verdient een extra compliment en we hopen nog dikwijls van jullie activiteiten te horen. Succes. Commissie 50 jaar Audacia Uitslagen zondag 26 april 1998 Maliskamp 1 - Audacia 1 Audacia 2 - Hieronymus 2 Korvel 2 - Audacia 3 Audacia 4 - Uno Animo 3 SVG 3 - Audacia 5 Blauw Wit’81 3-Audacia 6 Real Lunet 2 - Audacia 7 Audacia 8 - Beerse Boys 5 De Bocht’80 3 - Audacia 9 Dames Audacia 1 - TAC/BWB 1 Audacia sluit af met gelijkspel Maliskamp - Audacia3-3 Was het gelijke spel vorige week tegen DVG nog erg verdienstelijk te noemen, over het ge lijkspel afgelopen zondag in en tegen Malis kamp moet Audacia veel minder tevreden zijn. Wellicht speelden de gedachten aan de korte vakantietrip, die de selectie de komende vrije dagen gaat maken, een rol in het gebrek aan concentratie. Enkele spelers behaalden bij lan ge na niet hun normale niveau en dat deson danks toch makkelijk een gelijkspel werd be haald bewijst dat eigenlijk Maliskamp opge rold had moeten worden. Maliskamp stond stijf van de zenuwen. Het moest één punt behalen om veilig te zijn tegen degradatie. De beleving van de wedstrijd was van die kant dan ook héél anders. Het publiek juichte bij hun doelpunten, als ware er een kampioenschap behaald en de spanning was te snijden toen Audacia weer langszij kwam. In de zesendertigste minuut kwam Maliskamp op voorsprong, nadat van beide zijden kansen waren gemist. Het werkte als een bevrijding toen daarop in de achtste minuut van de twee de helft ook nog eens 2-0 bovenop kwam, maar in dezelfde minuut kreeg Frans Tekath een binnenloper voor de voeten: 2-1. Weliswaar mocht goed doorzetten (tweemaal de kluts winnen) Maliskamp nog op 3 -1 brengen, maar de overheersing die Audacia daarna aan de dag legde gaf de overtuiging dat Audacia nog mak kelijk kon winnen. Echter Audacia liet het bij het maken van twee, overigens fraaie doelpun ten. In de vijfentwintigste minuut was het eerst Rob van der Heijden, die een combinatie tus sen Jan Habraken en Comé Zoontjens (één van de weinige die wel een voldoende haalde) met een bekeken schuiver afrondde en voorts plaatste Comé in de negenentwintigste minuut uit een vrije trap de bal op het hoofd van Anco Gerritsen die fraai inkopte: 3 - 3. Audacia ver zuimde het daarna af te maken. Programma zaterdag 2 mei: Audacia Al is vrij Audacia BI - toernooi bij Zigo Audacia B2 - Voab 4 Audacia Cl, C2 en Dl zijn vrij Audacia D2 - toernooi bij RKDSV Audacia D3 is vrij Audacia El - toernooi bij Nevelo Audacia E2, E3, E4 zijn vrij Audacia F1 - toernooi bij Hilvaria Audacia F2 - toernooi bij Hilvaria Audacia D3 - toernooi bij Nevelo Audacia F4 en F5 zijn vrij Helvoirt meisjes - Audacia meisjes Programma zondag 3 mei junioren: Audacia Al - toernooi bij Hilvaria12.30 Circusvoorstelling voor alle E- en F- pupillen! Ja, jullie lezen het goed... we gaan met alle E- en F-pupillen naar een voorstelling van Circus Herman Renz. Natuurlijk is dit wel heel bijzonder, want wat heeft Audacia nu met circus te maken? Hele maal niets natuurlijk, ofschoon het op het voet balveld soms wel eens een circus is. Deze uit nodiging naar jullie is een gevolg van het 50- jarig bestaan van Audacia en de Activiteiten commissie in samenwerking met de commis sie 50 jaar Audacia heeft dit voor jullie georga niseerd. Prima tocht? PAGINA 13 MOERGESTEL-NIEUWS 1000’ - WOENSDAG 29 APRIL 1998 Heel graag wil ik namens de parochiege meenschap 'Moergestel-Nieuws’ felicite ren met de duizendste uitgave! Maar niet alleen gelukwensen zijn op hun plaats, maar ook duizend maal dank! Want duizend keer heeft ’Moergestel- Nieuws’ de berichten van de parochie gra tis geplaatst. We mochten altijd rekenen op een vaste kolom. En om een bepaalde tijd nog wat extra ruimte beschikbaar voor wat meer inhoudelijke publicaties naast allerlei berichten. De parochiegemeenschap is daar zeer er kentelijk voor. Andere parochies vragen soms meewarig: ’Hebben jullie geen pa rochieblad?’We kunnen dan antwoorden: ’Nee, dat hebben wij niet nodig!1 En met enige trots kunnen we dan uitleggen, dat ’Moergestel-Nieuws’ voor de publiciteit van de parochie zorgt... Daarom nogmaals: alle medewerkenden voor elke duizend keer: duizend maal dank! In naam van alle parochianen, H.J. van den Broek, pastor. Moergestel De geschreven pers gaat bij het bereiken van een eigen jubileum niet uit van een verjaardag. Dat geldt vandaag ook voor ’Moergestel-Nieuws’, getuige de 23e jaar gang van dit weekblad. Het is nog net geen zilver, maar toch is het bij een heuse mijlpaal aangekomen. Dat betekent dat daags voor Koninginnedag de vlag al in top kan, nu nummer 1000 van uw week blad ’Moergestel-Nieuws’ bij u in de bus is gevallen. Mede namens de gemeente Oisterwijk fe liciteer ik de mensen die week in, week uit in welke hoedanigheid dan ook, mede verantwoordelijk zijn voor dit produkt. Ik denk hierbij op de eerste plaats aan de heer Martien Oerlemans en de personen die in zijn nabijheid rond de uitgave en re dactie hun krachten hebben vereend in Buro ’76. Dat het vieren van een verjaardag in de wereld van de geschreven pers achterwe ge blijft, komt voor mij ook symbolisch over. Immers verjaren betekent ouder wor den, terwijl het juist de bedoeling van dit medium is jong en verfrissend te blijven werken. ’Moergestel-Nieuws’ heeft daar naast nog een extra inspanning te leve ren, sinds de plaats Moergestel in verband met de gemeentelijke herindeling per 1 ja nuari 1997 deel uitmaakt van de nieuwe gemeente Oisterwijk. Aan de ene kant vormt hierbij integratie de kerngedachte, maar aan d andere kant hoeft de herinde ling niet ten koste te gaan van de eigen heid van de kernen waaruit de nieuwe gemeente is opgebouwd. Ik ben ervan overtuigd dat er niets op te gen hoeft te zijn, dat de gemeenschap Moergestel haar karakteristieke eigen schappen bewaart. Sterker nog, die eigen schappen mcteten zelfs zoveel mogelijk bewaard worden. In dat licht bezien vormt het weekblad ’Moergestel-Nieuws’ een belangrijke schakel. De vorm waarin dat naar de toekomst toe kan en zou moeten gebeuren, is afhankelijk van diverse fac toren en ontwikkelingen, die daarbij voort durend een rol spelen. Maar het behoort nu eenmaal aan de media zelf om daar jong en verfrissend mee om te gaan. Graag wens ik ’Moergestel-Nieuws’ nog veel succesvolle jaargangen toe. Oisterwijk, 29 april 1998 Omdat drukwerk mooi, goed én Q betaalbaar moet zijn. Oisterwijkseweg 43 Tel. 513 2268

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 13