wij de kaartjes u de'cadeaus Wie kan iets vertellen over deze foto? Kamp ’Bolster’ Audacia OBS De Bienekebolders Musical ’Reinaart de Vos’ in Durendael Oisterwijk Groetjes, Robin van Bavel Dl, D2, D3 en El: houden jullie deze datum vrij: 22,23 en 24 mei 1998. Eén ding echter: reserveer de boeken tijdig!!! Een uitgebreide collectie geboortekaartjes staat voor u klaar. De collectie 1998 wel te verstaan, omdat we graag voorop lopen en alleen het aller-aller-allernieuwste goed genoeg voor u is! Een collectie die u mee naar huis mag nemen, zodat u op uw gemak een keuze kunt maken. De voorbereidingen voor jullie kamp zijn in volle gang. Eind april krijgen jullie de aanmel- dingsbrief. Het wordt vast heel leuk! Ze liepen weg en twee anderen kwamen terug. Ze tikten op een paar dingen totdat ze ergens op tikten dat ze mooi vonden, ze wisten niet wat het was. Er zat weer een wit laken op en natuurlijk haalden ze dat laken er weer vanaf. Ze speelden op slaginstrumenten, een drum stel en twee soorten tafels met blokjes er op en aan de trommels zaten een paar blokken hout. Oisterwijkseweg 43 5066 XC Moergestel Tel. (013)513 2268 de Kunstkring aan kwamen zetten we onze fietsen weg. We zagen ook andere scholen, we gingen naar binnen en gingen zitten. Toen begon het toneelstuk er kwamen mannen met een masker op die een soort bamboe in hun hand hadden, ze begonnen te dansen. Ie mand met een geel masker trok een wit laken van een paar trommels uit een ander land, ze begonnen er op te spelen en eentje begon er te zingen. Bij bestelling krijgt u een geboorteherinneringen-bewaardoos vol informatie en producten; Na de geboorte ontvangt u: - een tasje met allerlei informatie en producten voor zowel moeder als kind; - een bon voor een gratis vergroting (20x30 cm van uw eigen negatief) van Chris van den Bijgaart Fotografie: - een bon voor een speciaal samengesteld babypakket van Super Mario van Balkom; - een bon voor 3 rollen beschuit en 2 pakken muisjes van Jumbo Supermarkt Denissen; - een kortingsbon van Rijwielhandel Frank Vogels bij aankoop van een fietsstoeltje; - een bon voor f 100,- korting bij aankoop vanaf f 500,- van Jan Michiels Woninginrichting; - een handig notitieblokje van Buro ’76; - en om het feest compleet te maken een bon voor een boeket bloemen van Bloemisterij Wim Willems. Afgelopen week kregen we deze foto in handen met de vraag of we konden vertellen wie deze mevrouw is. We moesten het antwoord schuldig blijven, vandaar dat we de hulp van onze lezers inroepen. Wie is deze mevrouw? Komt ze uit Moergestel of niet? Uw reacties graag schriftelijk aan ons redactie-adres: Oisterwijkseweg 43. ’Klein en groot over de sloot’ Verslag van de excursie techniek groep 7 en 8. deze excursie werd georganiseerd door de Lan delijke Stichting Wetenschap en Techniek. Deze stichting heeft dit jaar als thema: ’Klein en groot over de sloot’. De Bienekebolders mocht op vrijdag 13 maart een kijkje nemen op de technische hogeschool in Eindhoven. Verslag excursie groep 6. Alle scholen in Oisterwijk en Moergestel bezoeken jaarlijks verschillende theatervoorstellingen georgani seerd door het BISK (Brabants Instituut Kunstzinnige Vorming). Hieronder leest u een verslag van de theatervoorstelling ’Swingende voeten’ gespeeld in de Kunstkring te Oister wijk. Ons uitstapje naar de Kunstkring We fietsten naar de Kunstkring. Toen we bij Na de successen van ’Two Ways to Heaven’ en ’De Frankenstein Monster Show’ (samen goed voor 5.000 bezoekers) heeft het schrijversduo Leo Wolfs en Co de Graaff de illustere Reinaart tot hoofdpersoon gemaakt van een nieuwe swingende musical: ’Reinaart de Vos’. Met het werk van Paul Biegel als uitgangspunt zijn bei den erin geslaagd deze sluwe ’held’ met eigen tijdse teksten en muziek in een zeer modern jasje te steken. Niet minder dan 80 medewerkers zijn al vanaf eind september 1997 druk doende onder lei ding van regisseur Leo Wolfs. Met name ook, Dus: datum goed onthouden of op, de kalen der schrijven, als die er nog niet op staat! De Activiteitencommissie en dit is en duidelijk verschil met de vorige keer, de popband die alle uitvoeringen live gaat begeleiden. Deze gelegenheidsband van docen ten, leerlingen en gastmuzikanten is als volgt samengesteld: bas- en sologitaar, slagwerk, per cussie, toetsen en saxofoons. In april vindt er een zestal uitvoeringen plaats in het aulatheater van Scholengemenschap Durendael te Oisterwijk. Donderdag 23, vrijdag 24, zaterdag 25, zondag 26 en maandag Tl april om 20.15 uur en zon dag 26 april tevens matinee om 14.15 uur. Bij de vorige producties was het merendeel van de voorstellingen in no-time uitverkocht. Zo als het zich nu laat aanzien, gaat dat weer ge beuren. Dus haal op tijd uw toegangsbewijzen! Voorverkoop start op 20 april bij de receptie van de school. Voor meer informatie: 528 6795. Maaaarrrdat is nog lang niet alles!!! Want wij zijn een Baby- Welcome-Drukker. Dat betekent: ’n aantal extraatjes waarvan u alleen bij óns kunt profiteren, en diverse Moergestelse bedrijven doen daar nog eens ’n schep(je) bovenop, kijk maar: «a- F 1 k«a» J we ■MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 15 APRIL 1998 PAGINA 8 I w 15 een e,gede l|tU?over

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 8