euro Moergestel i Schildersbedrijf H. Kerkhof Rijwielhandel Frank Vogels Frans van Velthoven Woninginrichting Jan Michiels Proficiat! AUDACIA 1: Hartelijk dank... Van Dijk Verhuur en Bloemisterij Wim Willems Rabobank Korte karakteristieken van onze kampioenshelden (alfabetisch) Kantinecommissie S.V. Audacia Electro-Technisch Buro feliciteert S.V. Audacia met het behalen van het kampioenschap! en, uiteraard, een toast uitgebracht op het behaalde succes... met dit fantastische resultaat! namens de redactie en medewerkers van Door jullie spontane medewerking konden wij de kantine van S.V. Audacia afgelopen zondag in een feeststemming brengen! feliciteert S.V. Audacia met het behalen van het kampioenschap! feliciteert S.V. Audacia met het behaalde kampioenschap! feliciteert S.V. Audacia met het behaalde kampioenschap! Vaste wisselkoersen Door de invoering van de euro verdwijnt het onderlinge wisselkoersrisico en maakt handel en investeringen tussen deelnemende landen eenvoudiger. Duurzaam economisch beleid De Europese Centrale Bank zal streven naar prijsstabiliteit en overheden mogen geen buitensporig hoge financieringstekorten hebben. Zij zorgt dus voor financiële discipline die uiteindelijk de economie ten goede komt. Omdat drukwerk mooi, goed én Betere concurrentie Door de vaste onderlinge wisselkoersen verbetert de concur rentie tussen de EMU-landen. Eén munt maakt prijzen vergelijk baar en prijzen zullen dus niet meer plotseling sterk dalen of stijgen. Maandagvoormiddag werd de selectie van Audacia ontvangen door het college van burge meester en wethouders op het Stadhuis te Oisterwijk. Hier werden felicitaties aangeboden Moergestel (spelers, trainer, bestuur en supporters) Q betaalbaar moet zijn... Oisterwijkseweg 43 Tel. 513 2268 Jeroen Verbiesen: linksachter. Ook voor hem leek Audacia een leuke club en Audacia is ge lukkig met hem. Is moeilijk te passeren en is in staat aanvallende impulsen te geven. Speelt gelijkmatig (kent haast geen zwakke momen ten) en heeft zo een betrouwbare waarde voor het team. Leon Verhagen: teruggehaald bij de selectie toen de ziekenboeg te vol werd. Doet altijd zijn stinkende best en zijn grote kracht ligt in de looflijk effectief. Kijkt voortdurend naar de bal en is daardoor een haast onneembare vesting. Ralf Kreyveld: komt meestal wel aan een in valbeurt toe, maar is geen eerste keus. Is op ie dere positie inzetbaar en beschikt door zijn lengte over een gevaarlijke kopbal en wordt daarvoor in de nodige situaties naar voren ge schoven. Alex van Roessel: doelman. Audacia leek hem wel een leuke club en Audacia is gelukkig met hem. Zij beschikt nu over een doelman die bij het niveau past. Hij brengt rust in de achter hoede wegens zijn betrouwbare kwaliteiten als doelman en “aanvoerders”-kwaliteiten. Frans Tekath: een altijd “lastige” spits, boe zemt een tegenstander angst in en krijgt van de tegenstander altijd extra aandacht, waar door ruimte komt voor ploeggenoten. Maar ook zelf, zoals een echte spits betaamt, scoort hij veel. Is inventief en kan verrassend acteren. snelheid, die hij op rechts kan ontwikkelen. Niet alleen heeft hij een voorzet in huis, maar is vaak ook doelgericht. Comé Zoontjens: overwegend rechts midden veld. Hij is de kleinste van het gezelschap maar wel prominent aanwezig. Het “terrier”-type. Handig en sterk aan de bal, beschikt over ster ke aanvallende impulsen, kortom een lekkere enthousiaste voetballer. Dirk van Abeelen: rechtsvoor, midden of ach ter. Grote kracht is zijn snelheid. Haalt vaak de achterlijn en kan een goede voorzet geven. Scoort niet veel, maar wel mooi. Max van Alphen: rechtsachter. Heeft een prof- fessionele opleiding gehad (bij Willem II) en heeft daardoor (op dit niveau) de neiging ste vig te voetballen. Kost teveel gele kaarten. Komt bij corners en vrije trappen vaak naar voren voor zijn grote kopkracht en scoort daar door regelmatig. Oscar van Alphen: middenvelder met een vrije rol. Heeft dezelfde achtergrond als zijn tweelingbroer, maar heeft een grotere actiera dius. Enorm talent, is vaak motor van het elf tal. Thans helaas langdurig geblesseerd. Willem van Assouw: pinch-hitter. Overal in zetbaar in de voorhoede, vaste invalkracht, raakte reeds voor de winterstop geblesseerd en is dit seizoen niet meer inzetbaar. Jaap de Blaauw: trainer. Heeft vaste patronen aangebracht in het elftal. Aimabel mens. Kan zijn team goed motiveren. Gaat helaas vertrek ken naar Longa, maar zal Audacia ongetwij feld nauwlettend volgen. Erik Denissen: voorstopper, sterk aan de bal, zwerft over het veld en praat veel ter stimule ring van zijn teamgenoten. Heeft een grote be leving van het voetbal. Het Elftal: probeert de tegenstander een hoog tempo op te leggen. Posities zijn overal inwis selbaar, ook achterspelers kunnen opkomen (zie trainer), komt over als een echte vrienden club, vechten voor elkaar. Anco Gerritsen: middenvelder, voorheen stopper. Is ooit bij Audacia “verzeild” geraakt. Man met een grote ervaring op hoog niveau, sterk aan de bal, is steeds bij de les en brengt teamgenoten “beheersing” bij. Is daardoor niet voor niets een gezaghebbend aanvoerder. Jan Habraken: speelt het liefst “achter de spit sen”, maar is vaak ook zelf spits. Is nog steeds erg snel en sterk aan de bal en heeft een “lek ker” schot waar hij vaak mee scoort. Beschikt over een enorme ervaring. Zolang hij er plezier in heeft blijft hij meedoen. (Audacia zorg dan hij dat plezier houdt!!) Rob van der Heijden: overwegende positie linksvoor. Is “handig” aan de bal, neemt de hoekschoppen van rechts (inzwingers), be schikt over een goede assist en scoort regelma tig belangrijke doelpunten. Gregor Janssen: linkspoot, speelt voor, mid den en ook wel eens achter. Vaste kracht in de selectie, maar niet steeds eerste keus. Beschikt over een verre ingooi en kan soms “geniale” dingen doen. Mark Kogels: stopper. Type: “hier sta ik en je komt er niet langs”. Oogt traag maar is onge- Zondagmiddag: de blije en (terecht) trotse voorzitter van S. V. Audacia: Hans van den Heuvel FT PAGINA 7 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 15 APRIL 1998 (medesponsor jeugdopleidingen Audacia) segR. jInLskn -1

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 7