euro Enthousiaste vrijwilligers m/V om ons en onze bewoonsters hierbij te ondersteunen. Moerpop ’98 Stanislaus OPROEP Handbal jongens Roef! kampioen! Zo is er maar éénl Rabobank GEMEENTE BELANGEN PAGINA 7 Huize Stanislaus is een kloosterverzorgingshuis waar 95 oudere religieuze vrouwen wonen, ondersteund en verzorgd worden. Zoals de meeste verzorgingshuizen is ook Huize Stanislaus erg in beweging. Er heerst een fijne sfeer en er wordt hard aan de toekomst gewerkt. Het huis bestaat uit 4 verzorgingsafdelingen met daarnaast een dagverzorging. Ook worden er veel activiteiten georganiseerd waar, zoals in de meeste verzorgingshuizen, vaak veel begeleiding bij nodig is. Daarom zijn wij op zoek naar: We denken dan aan hulp bij: - het bieden van hand- en spandiensten in de dagverzorging: - koffie thee schenken - begeleiding maaltijden - kleine activiteiten zoals: krant voorlezen, kaarten, plantjes verzorgen, gezelschapsspelen of en wandelingetje naar het dorp enz. - Het handwerken: - spullen klaarzetten - hulp bieden bij het handwerken - de afwerking van de handwerken, enz. Verdere activiteiten zijn: - instuifmiddag 1 x per week - regelmatig bingo - 2 a 3 x per jaar bustocht - helpen met verjaardagen - vakantieweek enz. We zouden nog veel meer willen bieden maar komen handen tekort. Omdat drukwerk mooi, goed én Mocht u interesse hebben, laat dit dan even weten aan: Mevr. A. Veeke zorgmanager Kloosterdreef 3 5066 AA Moergestel Tel. (013)513 9320 Moergestel Kloosterdreef 3 5066 AA Moergestel HEUKELOM MOERGESTEL OISTERWIJK Q betaalbaar moet zijn. Oisterwijkseweg 43 Tel. 513 2268 ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 1 APRIL 1998 GD Gesloten Voor de KPJ is op 3 april D’n Tob gesloten i.v.m. Moerpop ’98. Maar je bent daar natuur lijk ook van harte welkom! Clubavond Op 10 april hebben we weer gewoon een club avond. D’n Tob is open vanaf 21.00 uur. Karten Op 17 april gaan we weer racen op een of ande- da’s van deze vergaderingen verwijzen wij U naar de gemeentepagina van dit blad. Voor mee informatie kunt U zich richten tot een van onze raadsleden: Ruud Hora 528 85 26; Jac Meerbach 528 36 70; Jan Oerlemans 513 22 39; Piet Meeuwis 528 46 78 Of bij het secretariaat: Frans van lersel 528 25 00. Tot maandag 6 april a.s. in het gemeentehuis. U bent van harte welkom. k Op maandag 6 april komt de fractie van Ge meente Belangen bijeen voor de voorbereiding van de komende commissievergaderingen. Tij dens deze vergadering zullen de agenda’s van de commissievergaderingen van dinsdag 7, woensdag 8 en donderdag 9 april a.s. bespro ken worden. Aanvang van deze vergadering is om 20.00 uur in het gemeentehuis, 2e etage kamer 7. Graag nodigen wij uit om over deze agen da’s van gedachten te wisselen. Voor de agen- derd wordt met de term ’retro - rock’, waarbij de cross-over naar de wat funky muziek dui delijk hoorbaar is. Uit Moergestel drummer: Mark Verhoeven. Zaterdag 4 april vanaf s’middags 14:00h: Blikslag: brengt theater en muziek tot een ge heel in de voorstelling ’BASALT’. Hierna vanaf’s middags 16:00h: Paxit Gar: eenmans bandje uit Tilburg die m. b. v. een computer, gitaar en toetsen ’triphop’ ten gehore brengt. Sub Dio: komt i. p. v. Forced To Adapt. Ko men uit noord Nederland en spelen jazz-rock. Kryptonite: schoolband uit Tilburg die rock spelen met folk invloeden. Spijkers: bestaat pas 4 maanden, maar spelen toch een eigen muziekstijl en met eigen num mers! D. m. v. funk pop maken zij alles tot een swingend geheel. In deze band speelt ook Moergestelnaar: Peter Spijkers, (zie foto). Voor internetters: http://www.mnn.nl/pop/ spijkers.htm/ Cull: laatste band die avond en van het festi val. Geen onbekende in de omtrek. Opgericht in 1995 spelen zij 50% covers en 50% eigen nummers onder de muzieknoemer ’grunge’. Uit Moergestel hierbij: Siegfried Wil lems. Op beide avonden muziekale ondersteuning van DJ’s Tommy en Thomas: Tommy brengt alles tot een geheel en Thomas draait als avondafsluiter House music. Zondag 5 april vanaf s’morgens 10:00h: mo gelijkheid voor een ontbijt voor f 2,50 in d’n Tob, maar wel van te voren opgeven! Vanaf dan ook afsluiting: MOERPOP ’98. Komend weekend van 3 t/m 5 april vind in d’n Tob, Bosstraat 1b te Moergestel, het mini-popfestival: MOERPOP ’98 plaats. Dit mini-popfestival is tot stand gekomen door een groep enthousiaste jongeren, i. s. m. O. J. J. “*t Kwartierke“ en scouting “St. Jan"allen uit Moergestel. Bij dit festival speelt niet alleen muziek een rol, maar is er ook ruimte gegeven aan theater. Dit theater - muziek gebeuren voor kinderen van af 8 jaar zal op zaterdag tussen 14:00h en 16:00h in d’n Tob plaats vinden. Kinderen tot 12 jaar gratis toegang voor meer informatie zie apart stukje: ’Als je heel erg verliefd bent.,..’ in deze uitgave van Moergestel-Nieüws). Kamperen achter en rondom d’n Tob is moge lijk en is gratis. Entree festival f 5,= per dag of f 10,= hele weekend. inclusief kamperen Op de parkeerplaats voor d’n Tob zal de snack car van ’t Voske uit Poppel - België een vaste standplaats innemen. Dan nu een uitgebreid programma overzicht: Vrijdag 3 april vanaf s’avonds 19:00h: De Pino’s: Tilburgse formatie die onder de noemer ’lollige rock’ covernummers speelt. Solo: eenmans bandje uit Oisterwijk die een mix van analoge en digitale muziek tot een ge heel van zweverige beat brengt. Screwdoll: komen uit Maastricht en spelen een stevig potje melodieuze rock. The Purple Picture: bekend van meerdere op tredens in Moergestel. Zorgt die avond voor de swingende afsluiter, dat het dichtst bena- re kartbaan. Degene die dit al ooit meer ge daan hebben zullen zeker meegaan. Dus als je ook mee wilt, dan moet je je zo snel mogelijk opgeven. Dit geldt voor iedereen. Opgave in D’n Tob of bij Bart van Korven: 513 2358 of Bert-Jan Smits: 513 2205. Voorjaarsuitstapje Op 9 mei hebben we weer het jaarlijkse voor jaarsuitstapje. We weten nog niet waar we naar toe zullen gaan maar als je een leuke grote dis co weet, waar niet iedereen elke week komt, kom gerust even naar D’n Tob om dat door te geven. De EMU maakt de onderlinge handel tussen de deelnemende landen gemakkelijker. Daarmee stimuleert de EMU de econmische groei, wat positieve gevolgen heeft voor de werkgelegenheid in de landen die meedoen aan de EMU. Over de werkgelegenheid zijn tijdens de top van Amsterdam in juni 1997 opnieuw afspraken gemaakt. In het Verdrag van Maastricht is afgesproken dat de EMU-Ianden een degelijk economisch beleid zullen voeren. Zij zullen hun overheidsfinanciën op orde brengen. Dit betekent op korte termijn misschien extra bezuinigingen, maar op langere termijn vermindert de staatsschuld, zodat overheden ook minder rente op die schuld hoeven te betalen. Dat komt goed uit, want de regering moet voldoende geld hebben om straks bij de toenemende vergrijzing de sociale voorzieningen op peil te kunnen houden. Overigens heeft Nederland de afgelopen jaren aangetoond dat bezuinigingen heel goed samen kunnen gaan met een groeiende werkgelegenheid. Zeker op langere termijn stimuleert de EMU dus een evenwichtig economisch beleid, wat ten goede komt aan een duurzame economische groei en dus aan de werkgelegenheid Afgelopen zaterdag werd het jongensteam van Roef! Handbal kampioen in de zaalkcompetitie. De laatste wedstrijd was tegen Havedo uit Raamsdonksveer. Door mooi samenspel en goede individuele akties lieten ze zien een ware kampioen te zijn. De eindstand van de wedstrijd was 20-3. Jongens: van harte gefeliciteerd en veel succes in de veldcompetitie. Staande v.l.n.r.: Harry Reijrink (trainer), Koen van Roessel, Joris van Roessel, Niels Helmer, Niels Willems en Twan Dirkx. Knielend: Sjoerd Hooghiemstra, Hans van de Ven en Chris van de Ven (niet op de foto: Jeroen Vugts en Dion Tekath (coach). -ss M»- I

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 7