OPENBARE VERKOOP BIJ INSCHRIJVING Krerkooyen euro ’Moerpop ’98’ e Vennen Oisterwijk vrijstaand woonhuis met aanhorigheden, erf en tuin, gelegen te Moergestel aan de Óisterwijkseweg 25a, kadaster Moergestel A 2675, groot 680 m2. isolerende beglazing schilder- en behangwerk Rabobank Voor al uw: Aanvaarding: na betaling koopsom en kosten uiterlijk 11 juni 1998. In Café ,’t Centrum’, Slimstraat 1Udenhout, vindt ten overstaan van notaris mr. B.J. van der Kolk en ten verzoeke van de Erven Van lersel - Van de Wouw op donderdag 23 april 1998 om 11.00 uur de openbare verkoop bij inschrijving plaats van het volgende registergoed: Bezichtiging: op de zaterdagen 28 maart 1998 en 4 april 1998, telkens van 14.00 uur tot 16.00 uur. Bieders dienen hun financiële gegoedheid te kunnen aantonen alsmede een legitimatiebewijs over te leggen. De verkoop geschiedt onder de algemene voorwaarden voor verkoop bij inschrijving registergoed 1996 van de KNB, ingeschreven ten hypotheekkantore te Breda in deel 9463 nummer 21 en de in het proces-verbaal op te nemen bijzondere voorwaarden. Rock space music Hardcore Rock Wet milieubeheer Bouwplan ter inzage Op beide avonden muzikale ondersteuning met DJ’s: Tommy en Thomas. Zondag 5 april vanaf 10:00h nagenieten in d’n Tob met ontbijt voor een knaak Inschrijvingsformulieren en nadere informatie ten kantore van notaris mr. B.J. van der Kolk, Schoorstraat 5-7, 5071 RA Udenhout, tel. 013-5112072. Burg. Bardoelstraat 3 5066 VD Moergestel Telefoon 013-513 3357 ^Moergestel Moergestel Schildersbedrijf Alle landen die meedoen aan de Economische en Monetaire Unie (EMU) hebben straks euromunten en -biljetten van dezelfde waarde (coupures). Er komen zeven biljetten: van 5, 10, 20, 50, 100, 200 en 500 euro; en acht munten: 1 en 2 euro en 1, 2, 5, 10, 20 en 50 (euro)cent. De eurobankbiljetten zullen er overal hetzelfde uitzien, ook al komt er misschien een klein nationaal symbool op de achterkant van het biljet. Daarover wordt in een later stadium beslist. Voor de munten is afgesproken dat één zijde wordt gereserveerd voor een nationaal kenmerk; de andere zijde is in alle landen hetzelfde. Hoe dan ook, u kunt met alle biljetten en munten betalen in alle landen die de euro hebben ingevoerd. Dus u kunt ook euromunten en - bankbiljetten uit andere landen accepteren. MOERGESTEL Zaterdag 4 april vanaf 14:00h: - theaterproductie Basalt voor kinderen vanaf 8 jaar Later op de dag: - Paxit GarTriphop - Forced to adaptPunk - KryptoniteRock (met een vleugje folk) - SpijkersFunk - CullGrunge AANVRAAG EN ONTWERP BESCHIKKING Fietsclub “De Vennen” Het fietsseizoen gaat van start op dinsdag 31 maart en verder iedere dinsdag tot en met 28 april. Vertrek vanaf het St. Jansplein te Moer gestel. Vertrektijden groep 1 om 18.55 uur en groep 2 om 19.00 uur. De leden van “De Ven nen” hebben allen een reglement gekregen bij het clubblad. Ieder die zich met dit reglement kan verenigen is van harte welkom om mee te fietsen. Het reglement is voor niet-leden te ver krijgen bij Leo vaes, tel. 013 513 1872. Wan neer de toertochtkalender bekend is, zal deze op dinsdagavond onder de liefhebbers worden uitgereikt. Bouw- AANGEVRAAGDE bouwvergunningen en meldingen verleende bouwvergunningen/meldingen Door deze samenwerking is nu in het week end van 3 t/m 5 april a.s. in d’n Tob, Bosstraat 1b te Moergestel een mini- popfestival met een verscheidenheid aan hedendaagse popmuziek op poten gezet. Zo zal er o.a. Punk, Grunge, Triphop, Rock, Hardcore, Funk en Space mu sic door een 9 - tal aan bands, verdeeld over de vrijdag en zaterdag, te horen zijn. Op de zondag geen live- muziek maar is d’n Tob wel open, (zie programma-overzicht). Ook zal tevens op zaterdagmiddag een kin der voorstelling plaats vinden speciaal voor de jeugd vanaf 8 jaar waarbij kinderen van 8 tot 12 jaar gratis toegang hebben (Zie verder programma en speciaal berichtje Moergestel-Nieuws volgende week.) Daarnaast bestaat er de mogelijkheid om op het terrein rondom d’n Tob gratis te kampe ren voor diegene die ver van Moergestel wo nen of die dat gewoon makkelijk vinden. Ook voor de hongerige maag tijdens dit mini festival zijn verzieningen getroffen n.l. door dat de frietcar van ,‘t Voske’ uit Belgie het hele weekend op de parkeerplaats voor d’n Tob een standplaats zal innemen. Zoals je ziet heeft de organisatie Moerpop aan alles en iedereen wel gedacht Entree voor dit gebeuren is maar f 5,= per dag of f 10,= voor hele weekend (hier zit het kam peren gratis bij inbegrepen). Dan nu een beknopt programma overzicht (volgende week meer): Vrijdag 3 april vanaf 19:00h: - De Pino’s - Solo - Screwdoll - The Purple Picture Zoals in een klein bericht is omschre ven twee weken terug in Moergestel- Nieuws zijn een aantal enthousiaste jon geren op het idee gekomen om een mini- popfestival in Moergestel op te zetten onder de naam: “MOERPOP 98 Inmiddels heeft dit gezelschap onder een stich ting organisatie Moerpop toenadering kunnen vinden tot O. J. J. ‘t Kwartierke en Scouting St. Jan in Moergestel. PAGINA 7 i WK gemeente Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroorzaken kunnen op grond van de Wet milieubeheer een vergunning nodig hebben. Dit geldt ook voor activiteiten die worden ondernomen in een omvang alsof zij bedrijfsmatig zijn. Een dergelijke vergunning moet (in veel gevallen) worden aangevraagd bij de gemeente. In afdeling 3.5 van de Algemene wet bestuursrecht is bepaald dat de procedure voor het behandelen van de aan vraag bestaat uit twee stappen-: het opstellen van een ontwerp van de vergun ning (ontwerp-beschikking) en vervolgens het verlenen van de vergunning (be schikking). Aanvraag en ontwerp-beschikking In het kader van de Wet milieubeheer is vergunning aangevraagd door: Maatschap Wolfs-de Kroon voor het veranderen van een vleeskuiken- houderij en voor het in werking hebben na die verandering van de ge hele inrichting aan de Heuvelstraat 16. Burgemeester en wethouders zijn van plan om de gevraagde vergunning te verlenen onder opname van diverse voorschriften die noodzakelijk zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Hiertoe is een ontwerp-beschikking opgesteld. De aanvraag en de ontwerp-beschikking en de daarbij behorende stukken liggen vanaf 30 maart 1998 gedurende vier weken ter inzage bij de afdeling Bouw en Milieuzaken in het gemeentekantoor aan De Lind 44 te Oisterwijk. De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 tot 16.00 uur worden ingezien en buiten kantooruren na telefonische afspraak met de afdeling BMZ. Tijdens de inzagetermijn van vier weken kan iedereen bij het college schriftelijke bedenkingen indienen tegen de ontwerp-beschikking. Indien gewenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die bedenkinge'n inbrengt, niet bekend gemaakt. Als u dat wenst dient u dat in een aparte brief te vermelden (tegelijk met de bedenkingen). Bovendien wort iedereen die daarom verzoekt in de gelegenheid gesteld om over de ontwerp-beschikking met de gemeente van gedachten te wisselen, waarbij het tevens mogelijk is om mondelinge danwel schriftelijke bedenkingen in te brengen tegen de ontwerpbeschikking. Om een gedachtenwisseling kan tot het einde van de inzagetermijn worden verzocht. Bij het gemeentebestuur is een aantal verzoeken om een bouwvergunning/-mel- VergUnningenj ding binnengekomen. Tegen deze aangevraagde bouwvergunningen en meldingen mplrlinffpn kuntu §een bezwaar indienen. U kunt wel uw zienswijze binnen 2 weken, bij voorkeur llluiUIIIgcil schriftelijk, aan het college van burgemeester en wethouders kenbaar maken. In week 12 van 1998 zijn de volgende meldingen en aanvragen om bouwvergunning binnengekomen: - het bouwen van een carport aan de Past. Muskenshof 9; - het vergroten van de woning aan De Looijakker 31; - het bouwen van een garage aan de Burg, van Heeswijkstraat 12. Bent u van mening dat door het verlenen van een bouw- of sloopvergunning c.q. het positief reageren op een melding voor één van de hieronder omschreven onder werpen rechtstreeks in uw belang wordt getroffen, dan kunt u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht BINNEN 6 WEKEN na de dag dat deze besluiten zijn verzonden, een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en wethou ders van Oisterwijk, Postbus 10101, 5060 GA Oisterwijk. Voor meer informatie hierover kunt u contact opnemen met afdeling BMZ, tel. 5291221. Verder kunt u een verzoek tot een voorlopige voorziening indienen bij de president van de arrondissementsrechtbank te Breda, sector bestuursrecht, Postbus 90110, 4800 RA Breda. Een dergelijk verzoek kunt u alleen indienen indien u tevens be zwaar heeft gemaakt. U moet hierbij ook een afschrift van het bezwaarschrift overleggen. Bouwvergunning is verleend voor: - het bouwen van een serre bij de woning aan het Rootven 65; - het bouwen van een receptie op de camping aan de Molenstraat 2. Het volgende bouwplan ligt met ingang van maandag 30 maart 1998 gedurende veertien dagen ter inzage in het gemeentekantoor, De Lind 44, bij de afdeling Bouw- en Milieuzaken, kamer 003. Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijke bedenkingen naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Oisterwijk, postbus 10101, 5060 GA Oisterwijk. Burgemeester en wethouders van Oisterwijk zijn VOORNEMENS BOUWVER GUNNING TE VERLENEN voor: - het bouwen van een woning aan de Postelstraat. MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 25 MAART 1998

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 7