We kunnen wel wat armslag gebruiken.” AUDACIA Oisterwijk Jongerencentrum Demo VIDO-inloopmiddag 1-5 12.00 Zondag wacht de uitwedstrijd tegen Essche 'I* Rabobank CC. Uw Rabo Betaalrekening krijgt meer ruimte met Krediet op Betaalrekening. 3-0 0-5 2-2 1-3 14.30 12.00 10.30 12.00 10.00 10.00 11.30 10.00 13.15 13.30 8.45 8.45 9.00 8.45 8.45 8.30 In Jongerencentrum Demo treden vrijdag 27 maart ’The Hufters’ en ’Polyester Pimps’ op. De aanschouwers zullen genieten van een spet terend punk/rock concert waarbij podiumpret gegarandeerd wordt. De aanvang van deze avond is 21.30 uur. De ’Polyester Pimps’ ope nen deze avond en om 23.00 uur beginnen ’The Hufters’, welke een professionele show met door merg en been scheurende rock zullen neerzetten. De kaartjes kun je gewoon aan de deur kopen en kosten 5,-. Wie er zijn te ver wachten op 10 april zijn ’7ZUMA7’ en ’Wak- hunda’ met een space/rock concert. toelichting geven. Tot slot zullen de leden ven de jeugdgemeenteraad met elkaar ideeën uit wisselen en een beslissing nemen over de ma nier waarop de jeugd de Dodenherdenking vorm gaat geven. Welkom De vergadering van de jeugdgemeenteraad is openbaar. Dat betekent dat iedereen van harte welkom is om de besprekingen vanaf de pu blieke tribune te volgen. Tot ziens dus op woensdag 1 april om 16.00 uur. Informatie over aan- of afmelden van uw hond Zoals bekend wordt per hond in de gemeente Oisterwijk jaarlijks een bedrag aan hondenbe lasting in rekening gebracht bij de houder van een hond. Als de hond overlijdt of wordt ver kocht, dan betekent dat niet automatisch, dat u dan geen aanslag meer voor de hondenbe lasting krijgt. U moet om dat te voorkomen, zelf naar de ge meente toe stappen ondernemen: U moet uw hond schriftelijk afmelden bij de gemeente; Afhankelijk van de oorzaak van het inslapen van de hond moet u een euthanasieverklaring meesturen of een nota van de dierenarts of ka- daverdienst waaruit blijkt, dat uw hond inge slapen danwel overleden is; Is uw hond verkocht, stuur dan een verkla ring mee die door de koper en de verkoper on dertekend is. Niet alleen de handtekeningen, maar ook de namen en adressen moeten daar op vermeld staan. Waarom? Elk jaar wordt uw hond of worden uw honden automatisch overgezet op de aanslag voor het volgende jaar. Komen er honden bij, dan moet u dat schriftelijk melden. Raakt u een of meer honden kwijt, dan wordt ook dat alleen ver werkt, als dat schriftelijk aan de gemeente wordt gemeld. Doet u dat zo snel mogelijk na dat er veranderingen in uw hondenbezit zijn opgetreden. Het niet aangeven van een of meerdere honden kan leiden tot het alsnog Vrijdag 10 april: De wijken Oistelvoirt, Kloosterlaan-Oost (He- rengoedstraat, Boonhofstraat en omgeving), Heivelden II (De Scheerman, Vooskerbos en omgeving) en het buitengebied. Als u in het buitengebied woont, kunt u uiter lijk tot woensdag 8 april telefonisch doorge ven, dat uw milieubox moet worden leegge maakt: tel. 529 1305. De inzamelwagen gaat in het buitengebied al leen die adressen langs, waarvan de bewoners telefonisch gereageerd hebben. Vragen? Wilt u meer weten over het ophalen van klein gevaarlijk afval dan kunt u contact opnemen met de gemeente, tel. 529 1347. B en W besluiten Burgemeester en wethouders hebben in de ver gadering van 17 maart 1998 onder meer de vol gende besluiten genomen: Vacatures Door het tussentijds vertrek van de heer van Gils moet in een aantal vacatures worden voor zien. Het college heeft besloten om loco-bur- gemeester R. Hora aan te wijzen als plaatsver vangend lid in het algemeen bestuur van de Regionale Brandweer Midden-Brabant en de portefeuillehouder Recreatie en Toerisme (J. Schoenmakers) als vertegenwoordiger in het bestuur van de Streek VW Hart van Brabant. Jeugdgemeenteraad besluit over Dodenherdenking door de jeugd Op woensdag 1 april 1998 om 16.00 uur ko men de leden van de jeugdgemeenteraad weer bij elkaar in de Raadzaal van het Raadhuis aan De Lind 56 te Oisterwijk. Zoals anders het geval is, kunnen ook nu men sen die op de publieke tribune zitten de gele genheid krijgen iets te zeggen. Dat gebeurt dan tijdens het spreekkwartiertje, dat vooraan op de agenda staat. Agenda Na de opening van de vergadering door de voorzitter komt eerst de trekking van het stem- mingsnummer aan de beurt. Dan de vaststel ling van het verslag van de vergadering, die gehouden is op 11 februari 1998. Vervolgens komen eventuele mededelingen en ingekomen post aan de orde. Bij het volgende agendapunt zal de jeugdge meenteraad een besluit nemen over een over zicht voor het draaien van film in de Riksbio scoop. Verder komt wethouder Hora de leden van de jeugdgemeenteraad antwoord geven op vragen over voorzieningen voor verkeersvei ligheid. Wat betreft de wensen op het gebied van speelgelegenheden voor de jeugd zal me vrouw Marion Jansen namens de gemeente een 9 en 10 April inzamelen van chemisch afval Op donderdag 9 en vrijdag 10 april wordt in de kern Moergestel weer het klein gevaarlijk afval opgehaald. Deze inzameling is in handen van de Milieudienst Tilburg op de inmiddels bekende wijze. Voor alle duidelijkheid en vei ligheid: zet uw milieubox niet langs de straat! Op de volgende dagen komt de inzamelwagen tussen 8.00 uur en 17.00 uur in de volgende buurten: Donderdag 9 april: De bebouwde kom, met uitzondering van de wijken Oistelvoirt, Kloosterlaan-Oost en Hei velden II. Elke eerste en derde dinsdag van de maand van 14.30 tot 15.30 uur, is er een inloop-middag voor vrouwen in de overgangsfase, waar je te recht kunt met al je vragen. Herkenning, erkenning, ondersteuning en aandacht in deze fase, hebben een positieve uitwerking. Een ervaringsdeskundige is aanwezig. De eerstvolgende inloopmiddag is dinsdag 7 april in het wijkgebouw Loven-Besterd, Koe straat 164 te Tilburg. Park De Horion, eerste verdieping zaal 2. Voor informatie: 456 2738 en/of 542 6591. Boys (dat weten we allemaal te vinden). Ik her inner mij alleen maar grote overwinningen te gen de Boys, hetgeen uiteraard niet wil zeggen dat het een makkie wordt. Steeds blijkt weer dat Esch tot verrassende uitslagen in staat is. Steun blijft geboden en van onderschatting mag geen sprake zijn. AUDACIA JEUGD Programma junioren wo. 25 maartAanw.: Jong Brabant 1 - Audacia BI18.45 Programma jeugd: Gloria UC 1 - Audacia Al Audacia Bl - WSC 3 Audacia B2 is vrij Oirschot 2 - Audacia Cl12.00 Audacia C2 - Nevelo 212.15 Audacia Dl - Zouavia 19.15 Voor de overige D-, E- en F-pupillen is het 4 tegen 4. Audacia Dl en D2 naar Nemelaer Audacia D3 en D4 naar Beerse Boys Audacia El en E2 spelen thuis Audacia E3 naar Longa Audacia E4 en E7 naar WSJ Audacia E5 en E6 naar Gilze Audacia El, F2 en F8 naar Oisterwijk 8.45 Audacia F3 en F6 naar SVSOS8.45 Audacia F4 en F5 naar Nevelo8.45 Audacia F7 naar SC Elshout8.30 Beerse meisjes - Audacia meisjes10.15 Het 4 tegen 4 begint op alle velden om 9.30 en is afgelopen om 12.00 uur. Zie voor de teamin- deling het clubblad van 20 maart. opleggen van een aanslag voor het juiste aantal honden dat in uw bezit is. Als de aanslag voor de hondenbelasting bij u in de bus komt, dan kan er alleen nog binnen de termijn die op de achterzijde van de aanslag wordt vermeld, bezwaar worden gemaakt. U moet dan alsnog de verklaring van dierenarts, kadaverdienst of koper/verkoper overleggen. Kunt u dat niet, dan zal de datum waarop u schriftelijk reclameert tegen de u opgelegde aanslag, als afmeldingsdatum worden geno teerd. U betaalt in dat geval hondenbelasting tot die datum. Nieuw reispapier? Nog even goedkoper Een nieuw reisdocument nodig? U kunt het nog even goedkoper aanschaffen. Tot 1 april kost het reisdocument 89,-, daarna 104,-. Vanaf 1 april betaalt u dus aanmerkelijk meer. Reden om nu alvast te kijken of u met uw hui dige reispapieren de komende vakantiemaan den doorkomt. Een nieuw reispapier nodig, neem dan contact op met de afdeling Burger zaken in het gemeentekantoor. U kunt bij Bur gerzaken terecht op werkdagen van 8.30 tot 16.00 uur en elke donderdag ook tot 19.00 uur. Ook tussen de middag zijn de loketten van Burgerzaken geopend. Vrijdagmiddag is het gemeentekantoor gesloten. Meer weten? Heft u vragen over reispapieren of twijfelt u aan de geldigheid ervan in bepaalde landen, dan kunt u telefonisch contact opnemen met de afdeling Burgerzaken, tel. 529 1220. 5.V. Uitslagen zondag 22 maart 1998 Audacia 1 - TGG 1 Audacia 3 - Viola 3 Audacia 5 - Zouavia 2 Audacia 7 - Nemelaer 5 Audacia 8 - Spoordonkse Boys 6 Dames Audacia 1 - SET 1 Programma zondag 29 maart 1998 Essche Boys 1 - Audacia 1 Audacia 2 - RWB 2 Sc ‘t Zand 3 - Audacia 3 Audacia 4 - Viola 4 Jong Brabant 5 - Audacia 5 Audacia 6 - Sarto 11 SVSSS 6 - Audacia 7 SVSOS 2 - Audacia 8 Audacia 9 - Hilvaria 6 Dames Audacia 1 - SDO’39 1 Zondag naar Esch. PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 25 MAART 1998 Voor meer informatie: bel gratis 0800 - 2020. Soms heb je meer geld nodig dan er op je rekening staat. Daarom heeft de Rabobank Krediet op Betaalrekening. Daarmee hebt u altijd een extra bedrag achter de hand. Hoe hoog dat bedrag maximaal is, spreken we samen met u van tevoren af. Zo hebt u de vrijheid om soms eens wat meer geld uit te geven dan De familie Hermans kreeg onverwachts nieuwe gezinsuitbreiding: de tweeling Bowen en Chaddy. Gezellig natuurlijk.dat wel, maar ook met de nodige financiële gevolgen. 1 -1 10.00 eigenlijk zou kunnen. Gewoon, rechtstreeks vanaf uw betaalrekening. gemeente Paula Hermans (35)

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 5