Leuke bruikbare site over schoenen en meer Fantasievolle tassen ronden garderobe af Ogen verhullen en onthullen MODE In welke gedaante ook, de vrouw van deze tijd kiest voor comfort. De lente-zomerlinge- rie van Warner’s komt aan die eis tegemoet en is verrassend up to date. Behalve weelderi ge creaties met het fraaiste kant en broderie zijn er ook mooie eenvoudige en sportieve modellen. Ben je moe bent van het slente ren door ellenlange, eentonige winkelstraten op zoek naar dat ene paar schoenen. Wake up! Dat pak je tegenwoordig toch heel anders aan. Je gaat ge woon achter je computer zit ten, logt in op Internet en surft meteen naar: http:/www.shoe- niverse.com. Op de handige site vind je de nieuwste collecties van allerlei schoenmerken. Ongeacht of je man, vrouw of misschien zelfs nog in de kindermaatjes valt. Als je een model van je gading ziet, kun je bovendien direct bekijken waar je die bij jou in de buurt kunt kopen. Geraffineerder is de Body Be- ware-lijn waarbij elegantie en eenvoud elkaar ontmoeten in een combinatie van zwart of Ieder seizoen vertalen ont werpers van tassen* de kle- dingtrends naar nieuwe tas- modellen. Elk thema binnen het modebeeld heeft haar ei gen inspiratiebron. Opval lend zijn de grote formaten. heel lang je maatje zijn als je ze goed behandeld. Er wordt hard gewerkt aan uitbreiding van de site, zodat je in de toekomst nog veel meer info over schoenen zult aantreffen (foto’s Invito). Comfortabele short Zachte microvezel met gebor duurde mat/glanzende made liefjes prijken op de naadloze modellen in de Young Attitu des serie, die zowel modieus als functioneel zijn. Behalve een eenvoudige beugelbeha en een comfortabele short is er een simpel topje met bijpas sende slip. Een jeugdige com binatie die gezien mag wor den. De serie is uitgevoerd in wit en de nieuwste huidtint sahara. zijdezacht licht beige, spran kelend bruin, parelmoer roze en gesatineerd lila. Het thema Pureté vertoont op vallend veel grote formaten maar toch uiterst vrouwelijk (tas: Goldpfeil, kleding: She, foto: Messe Offenbach). Lichte, harmonieuze en ge raffineerde exotische kleu ren, mooie ontwerpen en creatieve stilering bieden een keur aan mogelijkheden voor ieder moment van de dag. nodig de vrouwelijke vormen zonder te knellen. Platte bui ken, perfecte rondingen en strakke heupen voor maten S tot XXL. I’m every woman, it’s all in me..’ zong disco-queen Chaka Khan eind jaren zeventig. Deze hit klinkt twintig jaar later actueler dan ooit. De vrouw van de laatste jaren van deze eeuw laat met het grootste gemak alle facetten van haar natuur zien. Het ene moment is ze de sensuele verleidster, vampy of juist meisjesachtig lief, het andere moment is ze een daadkrachtige manager, een zorgzame moeder of een sportieve rivale. eierschaal-wit satijntricot. Fi- guurcorrectie is een belangrij ke eis van moderne lingerie. In de Supematurals vinden we vormcorrigerende slips van Lycra soft, een zacht en elas tisch materiaal. De slips in zwart of wit corrigeren waar Wanneer de mode zich in transparante en langzaam ver vagende kleding hult, moet ook de cosmetica zich aanpas sen. De voorjaarslook Prin- temps van Christian Dior slaagt erin het vergankelijke vast te houden en creëert nieu we lichtweerkaatsingen. De Rouge Collection is dit jaar met vijf nieuwe tinten uitge breid die in een waas van pa relmoer versmelten. De tinten komen verfijnd over: bij een andere lichtinval verandert de kleur. Het resultaat is verras send subtiel en zacht. De na tuurlijke kleur van de lippen blijft zichtbaar en wordt door een licht waas verfraaid. De kleuren zijn: transparant roze, De kleding is deze zomer een voudig en comfortabel. Samen met sportieve elementen leidt dat tot een modern en heden daags modebeeld. Romanti sche en etnisch geïnspireerde mode-ontwerpen ontwikkel den zich tot nieuwe en attrac tieve kledingstijlen. Modieus en functioneel in spor tief wit of in de huidtint sahara. verdeeld per regio. Handig om een shoppingtrip te plannen langs winkels die je anders misschien niet zo gauw ont dekt. Verder op deze site tips over het onderhoud van schoenen. Schoenen kunnen Shoppingtrip Shoe-niverse biedt een uitge breid overzicht van diverse leuke schoenspeciaalzaken, Geraffineerd door combinatie van eenvoud en elegantie. r ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 18 MAART 1998 PAGINA 9 Voor sportieve en verleidelijke vrouwen

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 9