LITI E P RADIO 1 Jr I M4 Lwv/j Moergestelnaren werden onderscheiden bij de Bloedbank Wildbeheereenheid houdt buiten gewoon schoon Paasmarkt op de ’Hertog Jan’ ver- - l Met de zomer voor de boeg is het Modehuis Poirters gelukt een schitterende collectie voor u samen te stellen... Waar vind je nog mode voor 4 generaties onder 1 dak in verschillende prijsklassen? Loop maar eens binnen, er liggen diverse folders voor u klaar! MODEHUIS Zondag 22 maart Elke zondagmorgen van 11.04-13.00 u. op de 87.6 Mhz via de kabel en ’t MTV-kanaal BABY- EN KINDERMODE: Feetje Lapanino Pompido Lee Spetter Lapagayo TIENERMODE, DAMES- EN HERENMODE: Bodygloove Lee Lapagayo* SetterLady Estell* Biché KLASSIEKE DAMESMODE: Rio Marriette Zerres Gessler* K&A* Habella Derofa* Freya i i Op dinsdag 10 maart werden in de aula van het Elisabeth-ziekenhuis door het bestuur van het Rode Kruis in Tilburg donoren onder scheiden, die respectievelijk 80,60 en 40 keer bloed hebben gegeven. In die laatste categorie waren 3 Moergestelnaren vertegenwoordigd, te weten Cor van Dijk-Robben, Albert van der Werf en Frans de Wilde. In de loop der jaren betekent dit dat zij ieder 20 liter bloed hebben afgestaan voor de medemens. Je moet even de stap zetten. Wie tegen een prik je kan heeft er geen moeite mee en je weet je verzekerd van een regelmatige mediche con trole op bloeddruk en een aardig aantal bloed- functies. Als u hiervoor ook belangstelling heeft zijn naast de Bloedbank ook bovenstaan de personen bereid om via hun persoonlijke ervaringen u de nodige voorlichting te geven. Nieuwe donoren zijn altijd welkom. Op zaterdag 21 maart houdt de wildbeheer eenheid (WBE) ’Moergestel en Omstreken’ een actie om de terreinen die vallen binnen het werkgebied van de WBE te ontdoen van zwerfvuil. Dit gebeurt in het kader van de Nationale Natuur Schoonmaakdag - een ini tiatief van de Koninklijke Nederlandse Ja gers Vereniging (KNJV) in samenwerking met de Stichting Nederlands Schoon - en heeft als motto: Hou buiten schoon. Naast de WBE hebben ook andere (natuur)- organisaties hun medewerking toegezegd. Ver wacht wordt dat er in totaal 75 vrijwilligers aan de actie zullen deelnemen, die zo’n zes kuub zwerfvuil uit de Oisterwijkse natuur zullen verwijderen. De Nationale Natuur Schoonmaakdag is een landelijke actie die dit jaar voor de zevende keer wordt gehouden en die is uitgegroeid tot een activiteit waarbij meer dan tienduizend vrijwilligers een oppervlakte van 1,4 miljoen ha. schoonmaken. Dit leverde vorig jaar 4.200 m3 zwerfvuil op. In de regio Midden-Brabant was dat ongeveer 113 kuub. Het startsein voor de actie wordt om 08.30 uur gegeven door voorzitter Ton de Zwart bij Restaurant D’n Marcanhoef, Oirschot-se- baan 8 te Oisterwijk (parkeerterrein Cam ping de Boskant). Om ongeveer 12.30 uur wordt de actie beëindigd. Het verzamelde zwerfvuil wordt in de container gedepo neerd. Die staat op het parkeerterrein en is beschikbaar gesteld door de Gemeente Oisterwijk. Tijdens het opruimen in het veld zal voor kof fie en frisdrank worden gezorgd. Ook na af loop is er koffie, thee en worstenbrood voor de deelnemers. Dit wordt u aangeboden door Mare Brouwers van het bedrijf Bremtex BV uit Oisterwijk, die ook de kosten van vuilniszak ken ed. sponsort. Wildbeheereenheden zijn samenwerkingsver banden van lokale jachthouders. De WBE Moergestel e.o. heeft als werkgebied de gron- Op zaterdag 4 april zal er op de basisschool ’Hertog Jan’ aan de Duyvekotstraat een Paas markt worden gehouden. Op deze markt zal een veiling gehouden wor den van kleine tweedehands spullen, diensten en door kinderen zelfgemaakte spullen. Terwijl u geniet van een kopje koffie kunnen de kinderen zich vermaken met een spelletje en wie weet laat de Paashaas zich ook nog zien. De opbrengst van de Paasmarkt zal ten goede komen aan de nieuw aan te schaffen speeltoe stellen. Dus kom kijken! De toegang is gratis. U bent van harte welkom van 11.00 tot 15.00 uur. den gelegen binnen de gemeente Oisterwijk en delen van Boxtel (Kampina) en Hilvarenbeek (Biest-Houtakker) met een totale oppervlakte van 8.500 ha. Dit jaar wordt de schoonmaakdag gekenmerkt door een poging in aanmerking te komen voor vermelding in het Guinnes Record Boek. Dit houdt in dat de gezamenlijke WBE’s de ge schiedenis kunnen ingaan als de organisatie die de grootste hoeveelheid zwerfvuil uit de natuur heeft verwijderd. Dit betekent een extra stimulans om deze dag tot een groot succes te maken. Iedereen uit Oisterwijk, Moergestel, Heuke- lom en Biest-Houtakker is uitgenodigd mee te doen aan deze actie om onze natuurlijke omgeving mee schoon te maken. Graag van tevoren even bellen naar het secretariaat (013-522 0161) of naar de coördinator Martin Welten (013-513 1451). Woninginbraak in Moergestel: keerde verdachte opgepakt... Een nietsvermoedende trimmer is vrijdag avond 13 maart rond 19.15 uur in de Raadhuis straat door twee plaatsgenoten ’opgepakt’ en vastgehouden totdat de politie ter plaatse arri veerde. Een van de twee mannen die hem had aangehouden, had bij thuiskomst in zijn wo ning aan de Schoolstraat twee inbrekers over lopen die zich in zijn woning bevonden. Een van de inbrekers droeg een rood baseballpetje. De twee inbrekers gingen er vandoor en hij zette, samen met een toevallige passant, de ach tervolging in. In de Raadhuisstraat gekomen zagen ze een man lopen die aan het signale ment leek te voldoen. Bovendien droeg hij ook een dergelijk rood petje. De beide mannen aar zelden geen moment en hielden de man aan. Kort daarna werd duidelijk dat het ging om een trimmende man en niet om een inbreker. D opgepakte man kon weinig begrip opbren gen voor de handelswijze van de beide man nen en heeft bij de politie aangifte gedaan van wederrechtelijke vrijheidsberoving. De politie zal de zaak in onderzoek nemen. Bij de eerdergenoemde woninginbraak bleken de daders een gouden dameshorloge buit gemaakt te hebben. Open -x Huis'gg y Rabobank PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 18 MAART 1998 Kom op 21 maart naar Open Huis '98. Over wonen, vermogen en genieten. Open van 9.30 - 16.00 uur. Omdat drukwerk mooi, goed én Locatie Open Huis'98: Rabobank Moergestel Raadhuisstraat 9, Moergestel Poirters met: de muzikale keuze van..., interviews, korte berichten, nieuwtjes, sport en vooraal veel gezellige muziek Presentatie: Corné Schoenmaker 4 Q betaalbaar moet zijn. Oisterwijkseweg 43 Tel. 513 2268 jf t Midden en West Brabant District Tilburg Politieteam Oisterwijk Egt Met een goede financiële planning kunt u leuke dingen doen, zowel nu En het gebruikt zaken als sparen, beleggen en hypotheken om ervoor te Midden in de samenleving

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 5