Jeugdige stoerheid Mannelijke inspiratiebron voor supervrouwelijke collectie Frivole lingerie voor een lente vol mooie beloften UÊm W M .1 i1 MODE wiMM Naïef gestileerde madeliefjes in guipure-kant sieren het decol leté, zorgvuldig gevormd door een mat/glanzende stof bezaaid met nog veel meer geborduurde madeliefjes en een jacquard met bloemstructuur, rekbaar in twee Veel weelderiger, maar van een zelfde schoonheid is de lijn Lace Perfection. Het zware, tot koord gedraaide stretchkant, afgezet met randen van fijne elastische tule, geven een luxe couture look. Ook hier weer echte lente- De collectie wordt gecomple teerd met een thema back to the seventies waarin korte sexy jurkjes, minirokjes met opge stikte zakken en voor aan het strand diverse tops in denim. Sexy catsuits in denim doen je denken aan de ’Grease tijd’. Jersey-optiek De collectie broeken, shirts, pulls en voor het eerst ook een aantal jacks stralen de sfeer van de seventies uit met jaren negentig accenten. Het kleur- Stoer gebreid Bij de vrijetijdsshirts in zacht gewassen kwaliteiten trekt de quasi nonchalante sfeer de aandacht samen met de uit werking van details. De truien die deze collectie afronden zijn stoer gebreid maar hebben een milde uitstraling dankzij de comfortabele styling en de ve lours optiek. Sportief of chic In het simple chiquethema vin den we simpele jurkjes die zo wel overdag als ’s avonds ge dragen kunnen worden. Veel soorten tops met subtiele de tails: zwarte topjes met drie smalle horizontale bandjes op de rug met een klein gespje, dat Leandra Een vleugje pure, Italiaanse stijl romantiek, vind je terug in De zomer is de tijd van passie, warme zomeravonden en na tuurlijk salsa. Swingende kleu ren die je doen denken aan Cuba. Gestipte jurken met roesjes, ritselende decolletés richtingen. De omsluiting in mi- crovezel met sensitive power, een ademend materiaal, geeft een goede ondersteuning. De Pure Passion beugelbeha, de balconette met licht push up-ef- fect en de zijdezachte bikini slip zijn uitgevoerd in twee, frisse kleuren: wit en diep indigo. Als een vroege lentedag, fris en zwierig, brengt Warner’s een modieuze voorjaar-zomercol- lectie. Weelderig van ontwerp en qua pasvorm eerlijk en een voudig. Deze ingetogen en fris se Took’ komt in het bijzonder tot uiting in het nieuwe model Pure Passion. van swingende, soepelvallende stoffen, opgedrukte rode en pastelkleurige bloemen die te rug te vinden zijn in jurken en korte of lange pareo-rokjes. 1 Veel tops met fijne ton-sur-ton ingeweven roosjes in huid kleur. De collectie bevat mooie bedrukte badpakken eveneens met roesjes of kleine kwastjes, die je goed kan combineren met de minirokjes. Opvallend zijn de tops met schaduwen van ledematen. ook weer terugkeert in een bij passende broek. Lange onweer staanbare sexy jurken met prachtige decolletés en rokjes met splitten. De materialen zijn hoofdzakelijk gladde stoffen, sky en gehaakte materialen, vervaardigd van fijn draad. In deze tijd horen we vaak de kreet schallen: Girl Power. De vrouwencollectie van Morgan spreekt van power women want ook vrouwen zijn sterk. De kleding is trendy maar bovendien vrouwelijk. De vrouw is zich bewust van de kracht van mooie kleren op elk moment van de dag. Daarom brengt het Franse mo demerk passende outfits in verschillende lijnen die je deze zomer doen denken aan zeerovers, militairen en globetrotters. de meest sensuele collectie: Leandra. Het egale stretch- weefsel, dubbel bedrukt met een mat/glanzend siermotief en het wulpse stretchkant zijn uit gevoerd in zoet-zacht koraal In het thema geïnspireerd op de zeerovers worden we meegeno men naar een vrijgevochten col lectie. Aangesnoerde broeken door middel van touwtjes in de taille, gerimpelde tops, elegante lange jurken van transparante stoffen met contrasterende stre pen en broeken met vouwen en omslagen komen hierin terug. De kleuren blauw en wit spelen de hoofdrol, aangevuld met ecru en neutrale tinten. kleuren: spierwit en warm saffraan, geïn spireerd op de eerste zonnestralen. Behalve een beugelbeha en een balconette heeft deze lijn een multifunctio nele beha die zowel on der halterjurken als strapless gedragen kan worden. De bijbeho rende slips zijn figuurcorrige- rend en comfortabel. Military en safari Het militaire thema is vertaald in een vrouwelijke maar stoere lijn in heldere tinten. Blousjes en minirokjes met opgestikte zakken in legergroen en beige, broeken met verlaagde taille in camouflageprint en lange rok ken, waar een tweede laag in een fellere kleur onderuit komt. Ook wanneer je in een jungle outfit op safari gaat, doe je dat in minirokjes en jurkjes, korte tops en buste-houders in lui- paardprint met ’verscheurd’ wild effect... alles is verhuld, maar laat wel naar zich raden. Zeer opvallende prints, met hard rood of blauw. Het verlangen naar eenvoudige chic leeft bij mannen die de no-nonsense styling van shirts, hemden, broeken en jacks waarderen. In contrast met een - vaak - representatieve job, vullen deze mannen hun vrije- tijd bij voorkeur stoer, sportief in. Dergelijke mannen bepalen zelf wanneer ze een bepaalde outfit dragen. Zo kiezen ze zelf voor een uiterst persoonlijke kledingstijl. beeld is decent met kaki, taupe, zand, kiezel en blau wen. Het zijn deze tinten die het volwassen beeld accentu eren. Materialen als Tencel, linnen en twill in Golfwash kiest men voor broeken. Mate rialen die de techno-intellec- tual style van de stoere jacks ook meekrijgen. De shirts in passende jersey-optiek is van groot belang en dat komt het beste naar voren in de v-hals- modellen en polo’s in mooie strepen en streepjes die in de lengte of breedte zijn ver werkt. Wanneer jongens mannen worden, biedt Handsome dit voorjaar een collectie aan met city items uit de jaren zeven tig. Een zekere nonchalance, gelardeerd met een zweem nostalgie, groeit richting een volwassen mode. met roze en een romige beige/taupe combinatie. In deze collectie past natuurlijk een opvallende gordeltje en een kanten string, voor het nodige lentegevoel in de liefde. 'MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 18 MAART 1998 PAGINA 20

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 20