Veel variatie in badmode Comeback van vrolijk gekleurde schoenen met spekzolen fe. Blij MODE Bk Van authentiek tot trendy. foto s Uppermen Geraffineerde kleurneutralen zorgen voor een sober modebeeld. De ontwerpers hebben boven dien nieuwe materialen ge bruikt. Enerzijds gaat het hier om ’mille-raie-kwaliteiten’; een Veel stylistische grapjes zijn in de modellen verwerkt zoals aan de buitenzijde aangebrachte koortjes, brede fantasierijke bedrukte taillebanden, grap pige borduursels en opvallend verwerkte metaaleffecten. De accenten met betrekking tot design liggen zowel op het gra fische als maritieme vlak. Ook spelen streepoptieken en hele kleine prints een hoofdrol. een sportief beeld op. De nadruk ligt op katoen, eventueel bij- gemengd met linnen, viscose, lycra en wol. Naast strepen en ruitjes is er een aantal grafische prints en blockstreep-varian- ten. kids en teens kleuren dra gen en zijn volwassen ’ge doemd’ om zich te beperken tot zwart, bruin en donker blauw. De diverse modellen hebben iedere een eigen uit straling, maar behouden al lemaal wel hun ronde stoere leest. Bij de meeste mensen zit dat gewoon lekker. Blue note Jezelf amuseren op het water in de sfeer van de high society van de jaren veertig, de luxe van cruiseschepen en de nos talgische sfeer van het after- dinner gevoel, die alles komt naar boven bij het zien van dit thema. Klassieke retro sport - kleuren als marineblauw, wit, sand en biljartgroen leveren De ’oudere jongeren’ zullen ze nog wel kennen als de vrolijk gekleurde modellen met de kenmerkende spekzolen. Kickers lift echter niet mee op de rijdende trein van de seven ties revival. Naast het oor spronkelijke model, de Kick Color, omvat de collectie veel nieuwe ontwerpen. modieuzer alternatief voor de jarenlange uiterst succesvolle crash-optiek. Anderzijds is er een fijne ribstof die een sportief karakter benadrukt. Het aanbod varieert van nauw sluitende swimshorts, zwem slips, body’s tot en met sportie ve, wijde shorts. Deze laten zich mooi combineren met zo wel uni. als bedrukt t-shirts in ’American’ of boxermodel. Ter aanvulling zijn er ook modieu ze polo’s en sweatshirts. Van zelfsprekend ontbreken acces soires als badlakens, zwembril- len, basebalcaps en badslippers niet (foto: HOM). De voorjaarscollectie is in vier kleurgroepen gesplitst maar alle kledingstukken passen bij elkaar, zodat het niet moeilijk is om ’s ochtends te kiezen wat je zal aantrekken. De vier the ma’s voor de komende lente/zomer zijn: the look of grey, the black white story, tribal darks en blue note. worden ondersteund door twee natuurlijke zomerkleuren: li- moengroen en hemelsblauw die alleen in de tops gebruikt wor den. Natuurlijke materialen vermengd met polyamide en viscose: vaak ook met een klei ne bijmenging van stretch voor het comfort. De styling is sim pel, minimaal en sober, opge- frist door mini-dessins. Bij de ontwikkeling van nieu we modellen wordt vastgehou den aan het beproefde concept dat dit merk in de jaren zeven tig tot een succes maakte: Maak in principe dezelfde schoenen voor volwassenen en kinderen, van maat 18 tot 46. Naast basic tinten, komen we in de collectie nog steeds de opvallende kleurcombinaties tegen. Waarom zouden alleen Grijze waas Een puur en eerlijk thema 4 qua stof- en 1 kleurbeeld. Geraffineerde kleurneutralen zorgen voor een sober modebeeld. Over de kleuren hangt een grijze waas, die een verschoten in druk maken. Verschillen de tinten grijs De Uppermen collectie staat voor nette, representatieve vrij- etijdskleding voor elke in mode geïnteresseerde man die er ook in de werksfeer correct wil uitzien. Hij is geen trendsetter, maar houdt de mode wel degelijk in de gaten. Het assortiment bestaat uit pantalons, chino’s, 5-pockets, bermuda’s, pakken, blazers, overhemden, gilets, polo’s, truien en t-shirts. Alle kledingstukken zijn onderling uitwisselbaar. De productie vindt helemaal plaats in Europa; dat garandeert een maatschappelijk verantwoorde confectie (geen kinderarbeid). Bezoekers van Italiaanse stran den en badplaatsen uit de jaren 60 en 70, flanerend op de bou levards is het beeld die de black white story oproept. Een chique kleurengamma van zwarten en witten geeft een retro beeld. Elegante stoffen zoals lichtgewicht zomerwool en geometrische structuren voor luchtige jerseys, die ge combineerd worden met plas tics en andere technische mate rialen met een natuurlijke touch. Styling is eenvoudig, ge schikt voor zowel de disco als de boulevard. Tribal darks Een mix van verre culturen die zich uit in een donker en myste rieus kleurenpallet van zwart, kruidig bruin en camel. Door niet-zwarten af te wisselen met ei-geel en ecru ontstaat een nieuwe safari achtige look die evenwel stads geïnterpre teerd kan wor den. Linnen ver mengd met katoen, viscose en lycra bepalen de trend in dit exotische the ma. Vernieuwend zijn de spe ciale coatings voor de jacks. Naast faux uni’s spelen grafi sche prints, die oriëntaals aan doen, voor de overhemden de hoofdrol maar de chique-spor- tieve strepen ontbreken natuur lijk ook niet. Zonuitdagend, stralende kleu ren, superglad, zomerwit, ge streept of voorzien van zilver glans. De nieuwe badmode biedt veel variaties. Dat bete kent dat de man volop keuze heeft uit modellen waarin hij gezien mag worden. Het li chaam komt optimaal tot zijn recht door de mooie snit. Spor tiviteit en modieuze aspecten spelen eveneens een belangrij ke rol. De nieuwe badmode is uitermate geschikt om tijdens de vele zonnige momenten te dragen. Dat wordt onbekom merd genieten. 'MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 18 MAART 1998 PAGINA 11 pure en 1 Jeugdige mannenkleding met eerlijke uitstraling V I ^Bl V jr iWf io

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 11