hallo! Dank u wel... Bij uw autoverzekering gaan gemak én voordeel samen. Rabobank Zorgloket Midden-Brabant van start: Kindertelefoon Graag willen wij onderstaande bedrijven en personen bedanken voor hun medewerking waardoor we weer een onvergetelijke senioren- carnavalsmiddag konden aanbieden! Rabobank Moergestel, Café 't Centrum, Gebr. Janssen, Cirred Lederwaren, Op ’t Hoog Aannemersbedrijf, Café 't Stokske, Boomkwekerij 'De Paardebloem’, Partyboerderij 't Draaiboompje, Autoschadebedrijf Donkers, Vakgarage Donkers, Café 'De Klaore’, PVS Meubelen, Tankstation van Esch, Vivace Damesmode, Café De Brouwer, Dovako Aannemersbedrijf, Dokter van Delft, Dokter Terwindt, Van Dijk Verhuur, Garage Van Balkom, Super van Balkom, Bakkerij van lersel, Frans van Velthoven B.V, Van der Zanden Aannemersbedrijf, Bakker van Hulten, Bakkerij Kouwenberg, Hans Kerkhof Schildersbedrijf, Vakgarage Bijvelt-van de Ven, Tapperij ’De Schouw', Pedicure Jet Simons, Kadoshop Broers, Bloemsierkunst Chris van Raak, Bloemisterij Wim Willems, Kapsalon Vugs, Groentehal 'Crisje', Bakkerij Verkooijen, Juwelier Ketelaars, Slagerij J. van Zon, Cafetaria Rommen, Kapsalon ’Aksent’, Slagerij Ketelaars, Podotherapeut R, van de Geyn, Woninginrichting J. Michiels, Slijterij ’In den Korenmaaier’, Jumbo Denissen, ’Moergestel-Nieuws'. Eén zorgloket. Moergestel En dan de zorg. Een indicatieorgaan redenen om bij ons uw geboortekaartjes te bestellen? Eén telefoonnummer voor aanvragen voor Thuiszorg of opname in verzorgings- en verpleeghuizen voor heel Midden-Brabant. 1 J PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 25 FEBRUAR11998 zekerheid. Bovendien hoeft u bij schade geen eigen is dat mogelijk met de risico te betalen. In een persoonlijk gesprek kunnen Interpolis. Deze autoverzekering de unieke Alles in één Polis. meer informatie geven autoverzekering als de Alles in één Polis. Als u belt Daarbij geldt: hoe meer schadeverzekeringen u op met (013) 513 63 73, kunnen we meteen een deze polis afsluit, hoe meer korting u op de totale zekerheid en 12% korting perfect samengaan! liefst 12%De autoverzekering van de Alles in één i gratia, elke dag van 2 tot 8 Voor opname is verzorgings- en verpleeghuizen was die "onafhankelijkheid" al langer een eis. Daarvoor bestonden plaatselijke of regionale "Indicatiecommissies" die - onafhankelijk van de verzorgings- en verpleeghuizen - bepaalden of iemand wel of niet voor opname in aanmerking kwam. Bij de Thuiszorg was er al een speciale afdeling die de indicaties stelde - los van de zorguitvoering. Bij bestelling krijgt u een geboorteherinneringen-bewaardoos vol informatie en producten; Na de geboorte ontvangt u: - een tasje met allerlei informatie en producten voor zowel moeder als kind; - een bon voor een gratis vergroting (20x30 cm van uw eigen negatief) van Chris van den Bijgaart Fotografie; - een bon voor een speciaal samengesteld babypakket van Super Mario van Balkom; - een bon voor 3 rollen beschuit en 2 pakken muisjes van Jumbo Supermarkt Denissen; - een kortingsbon van Rijwielhandel Frank Vogels bij aankoop van een fietsstoeltje; - een bon voor 100,- korting bij aankoop vanaf 500,- van Jan Michiels Woninginrichting; - een handig notitieblokje van Buro ’76; - een bon voor een boeket bloemen van Bloemisterij Wim Willems Dat zijn er dus 9, maar er is nóg meer, want: u mag rekenen op een uiterst gunstige prijs, een uitstekende kwaliteit en altijd vakkundig advies. Dat maakt uw keuze dus wel héél gemakkelijk!!! Voor het aanvragen van thuiszorg is een telefoontje naar het ZORGLOKET (013-5952020) voldoende. Na telefonische afspraak wordt er dan een bezoek gebracht door een INDICATIEADVI- SEUR van het R1O. Deze stelt op objectieve wijze de noodzaak van zorg vast: "de indicatie". Deze indicatie wordt vervolgens aan de thuiszorgorganisatie doorgegeven. Als u het ZORGLOKET belt in verband met een gewenste opname in een verpleeg- of verzorgings huis wordt u eerst een aanvraagformulier toegezonden. Als dit volledig ingevuld en ondertekend is teruggestuurd, wordt een afspraak gemaakt voor een bezoek door een indicatieadviseur. De formulie ren voor deze aanvragen kunt u ook krijgen bij uw huisarts, de verzorgings- en verpleeghuizen, de gemeenten, instellingen voor maatschappelijk werk en ouderenwerk in Midden-Brabant. Met een indicatie alleen heeft u nog geen zorg. Het is bekend dat er meer vraag naar thuiszorg en plaatsing in verzorgings- en verpleeghuizen dan er aanbod is. In de regio Midden-Brabant is er door de Thuiszorgorganisaties voor gekozen om bij verpleging en hulp bij lichamelijke verzorging zo veel mogelijk de gegeven indicatie te volgen. Bij huishoudelijk hulp lukt dat niet en zal er - over het algemeen - niet zoveel hulp kunnen worden verleend als in de indicatie staat aangegeven. Soms kan er niet direct hulp worden gegeven en wordt de aanvrager op een wachtlijst geplaatst. Ook voor opnamen in verplegings- en verzorgingshuizen is er sprake van wachtlijsten. Vanaf 1 januari nu worden de krachten gebundeld in het Regionaal Indicatieorgaan dat werkt voor het hele gebied van het Samenwerkingsverband Midden-Brabant alsmede voor de kernen Alphen, Drunen, Elshout en Heusden aan de rand van dat gebied. na In het afgelopen jaar namen de Midden-Brabantse gemeenten het initiatief om te komen tot een "Regionaal Indicatieorgaan" (RIO). Dit RIO gaat de indicaties verzorgen voor het verlenen van Thuiszorg of voor opname in een verzorgings- of verpleeghuis. Vanaf 1 januari kunnen vanuit de hele regio aanvragen worden ingediend bij het ZORGLOKET, dit is 7 dagen per week 24 uur per dag telefonisch bereikbaar: 013-5952020. autoverzekering van voordeel biedt? Vanaf nu premie krijgt. Die korting kan oplopen tot maar Door de rijksoverheid is bepaald dat "het vaststellen van de noodzaak voor zorg" (ofwel het stellen van een indicatie) en het "verlenen van zorg" niet langer in één hand mogen liggen. Het stellen van deze indicaties dient vanaf 1 januari 1998 "onafhankelijk", "objectief' en "geïntegreerd" te gebeuren. maakt deel uit van tien U wilt een autoverzekering die gemak en over zowel onze we u Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013)513 2268 Nog een goede tip? Reserveer de boeken wel tijdig! Polis is buitengewoon compleet en biedt u optimale afspraak maken. Zo kunt u ontdekken hoe 100% - z

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 5