euro 00 31 januari 1998 Entree 10,00 kaarten verkrijgbaar bij: Café De Brouwer, Den Boogaard en Jumbo Aanvang 20.00 uur Rabobank Cursus borstvoeding geven HSV ’De Rietvoorn’ OMROEP BRABANT Kunstzwemmen bij Oisterwijkse Zwemclub 9 Er is afgesproken dat vanaf de start van de Economische en Monetaire Unie (EMU) de betalingssystemen van de centrale banken van de deelnemende landen aan elkaar worden gekoppeld. Dit zogeheten TARGET-systeem is niet bedoeld voor kleine particuliere betalingen naar het buitenland. Deze zullen waarschijnlijk ook straks nog via het aanhouden van correspondentrekeningen bij buitenlandse banken worden afgewikkeld. Het is wel de bedoeling dat het eenvoudiger en minder duur wordt om geld over te maken naar het buitenland. Daarover is EU-wetgeving in voorbereiding. Die staat echter los van de komst van de EMU. Voor meer informatie en aanmelding kun je contact opnemen met Helma van Heumen, Torentjeshoeve 8, Tilburg, tel. 543 0753. Moergestel Beste sportvisvrienden, Voor al diegenen die nog geen vergunning heb ben even het volgende: vanaf 1 februari 1998 kunt u een vergunning kopen bij ons clubhuis café ’De Klaore’. U bent dan 5,- extra ver schuldigd. De prijzen zijn dan als volgt: Junioren 12,50; Senioren zonder visakte 35,-; met visakte 52,50; dames en 65plussers en mensen in de WAO of invaliden betalen zonder akte 30,-; ,met visakte 47,50. Bij uw vergunning zit een kaart die u ter plek ke moet invullen en bij ’De Klaore’ achterla ten. Vergeet u dit dan komt u op het einde van het jaar niet op onze ledenlijst terecht en ont vangt u geen bericht over uw nieuwe vergun ning voor 1999. U loopt dan ook de kans te laat te betalen en 5,- extra te moeten betalen. Dus voorkom dit en vul even die kaart in. Uw gege vens blijven alleen in ons bestand. U kunt ook altijd contact opnemen met onze penningmeester, bel hem door de week na 19.00 uur en uw vergunning komt in het vol gend weekend bij u in de bus: tel. 536 6136. Frans van Hoof projectleider Brabant TV Met ingang van 1 februari wordt Frans van Hoof (48) de nieuwe projectleider van Brabant TV. Hij volgt Jan Kikkert op, die benoemd is tot directeur/hoofdredacteur van Tele 8, een commercieel tv-station in Twente. Kikkert was vanaf 1 maart 1997 belast met de start en uit bouw van Brabant TV, het publieke regionale televisiestation in Brabant, onderdeel van Omroep Brabant. Frans van Hoof is al vanaf 1976 verbonden aan Omroep Brabant. Hij begon zijn loopbaan bij de regionale omroep als sportredacteur, werd in 1980 eindredacteur en in 1989 chef nieuws dienst. Het is de bedoeling dat Van Hoof de functie van projectleider TV tijdelijk vervult. Omroep Brabant is nog steeds bezig met een herstruc turering van de eigen organisatie. In de loop van dit jaar moet er meer duidelijkheid komen over de nieuwe organisatiestructuur. Hoewel het geven van borstvoeding aan een pas geboren baby heel natuur lijk is, gaat het vaak toch niet helemaal vanzelf. Als je goed geïnformeerd bent is de kans op slagen van de borstvoeding groter. Daar om organiseert de Vereni ging Borstvoeding Na tuurlijk informatie-avon- den. Op deze avonden, die in huiselijke sfeer wor den gehouden, wordt steeds een thema bespro ken, en is er volop gelegenheid tot het stellen van vragen, lenen van boeken, kopen van fol ders en het zien van kolven. Binnenkort start Sierlijk ballet in het water Sierlijk aan ballet doen in het water; dat is kunstzwemmen. Het is een intensieve sport. Iedere zondagmorgen oefent deze groep in het zwembad om onder andere op muziek te zwemmen. Daarnaast wordt getraind voor de kunstzwmediploma’s en voor de uitvoeringen. Wil je meer weten of meedoen met een proefles, bel dan met Birgitte Kochuijt, tel. 511 29 18. een nieuwe serie avonden met de volgende the ma’s: 1. waarom borstvoeding en hoe werkt het; 2. borstvoeding in de praktijk; 3. proble men voorkomen en verhelpen; 4. overgaan op vaste voeding en kolven. De avonden kunnen in serie maar ook afzonderlijk worden bijge woond. De avonden zijn bedoeld voor iedereen die geïnteresseerd is in borstvoeding: zwangeren, maar ook partners, zijn van harte welkom, voe dende moeders en medewerkers in de gezond heidszorg. De toegang is gratis, maar er wordt wel een bijdrage gevraagd voor koffie en thee. De avonden worden gehouden op 5,19, 26 fe bruari en 12 maart en de aanvangstijd is 20.00 uur. \X* PAGINA 7 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 28 JANUAR11998 Pieregeblèr ‘98

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 7