4,1 procent rente met één telefoontje. Poirters “l? 1 Nieuw bij Robben Razend populair in Amerika. Bekend van Veronica tv. Korte cursus 1 Beste biljartliefhebbers Toon van Gils uit politiek Podotherapeut opent praktijk in Oisterwijk Fair Trade rijst bgg 521 70 07 Rabo TeleSparen. Met de minste moeite een hoge rente. F MISSIE ONTWIKKELING VREDE Met een Rabo TeleSpaarrekening krijgt u 'n hoge rente: nu 4,1%.* Dat kan doordat u ons eigenlijk werk uit handen neemt. TeleSparen gaat namelijk zonder overschrijvingsformulieren en zonder bezoekjes aan de bank. U doet het allemaal zelf met uw telefoon: een bedrag storten en een bedrag weer terugboeken naar uw Rabo Betaalrekening. En dat gaat heel snel, in een mum van tijd staat het erop. Dus u krijgt ook direct die hoge rente. Bovendien kunt u TeleSparen wanneer het u uitkomt: 24 uur per dag. Wilt u meer weten of direct 'n TeleSpaarrekening openen, belt u dan 0800-0502,** of loopt u even bij ons binnen. - Dames rokken, blouses en pullovers 20% en 50% - Heren pullovers 20% en 50% -Jurken maat40-42-44 NU 50% - Kinderkleding elk 2e artikel voor de halve prijs - Restant Certifit Ten Gate slips 50% - Body-Gloove sweathers NU 69.- enz. enz. MODEHUIS 013-528 24 57 L WH PAGINA 5 Rabobank Moergestel Raadhuisstraat 9, (013)513 30 63 Jf DINOEIUU S MMSI tg 493.2 punten 478.1 punten 469.1 punten 456.4 punten 438.6 punten 438.1 punten 55.4 - 53.7 53.8 - 57.2 51.2 - 50.6 m LINS MSI •Rentevergoeding geldt vanaf een saldo van ƒ500,-. Rente per 19 januari 1998. Wijzigingen voorbehouden. **Dagelijks van 07.00 - 22.00 uur. 'Puliovër Tokio|| pan 129.- ivoor 64.50 4 In het Medisch Centrum Pannenschuur heeft de Moergestelse Podotherapeut Mevr. R. van de Geyn zich gevestigd en is hier op woensdag en donderdag aanwezig. Een podotherapeut onderzoekt en behandelt patiënten met voetklachten maar dan uitslui tend na verwij zing van arts of specialist. Klachten aan rug, knie of been blijken meestal veroorzaakt te worden door afwijkingen aan de voeten. Een podotherapeut kan zolen ter correctie van voet afwijkingen aanbrengen (steunzolen). Ook een therapeutisch hulpmiddel om het ontstaan en/ of bestaan van voet-, teen- en rugklachten te corrigeren of protecteren (orthese) kan worden aangebracht. Zij werkt eveneens met prothe sen om de plaats van een geamputeerde teen of een deel daarvan op te vullen. Ook nagelpro- thesen zijn mogelijk. Een nagelregulatie (or- thonyxie) door middel van een beugel kan als therapie worden toegepast. Podotherapeu- tische zolen kunnen worden toegepast op plaat sen waar voetklachten zich voordoen. Speci fieke voerproblemen zoals voorkomend bij reu matische - of diabethische aandoeningen kun nen worden verholpen of verlicht. Afhankelijk van de klachten kan van een grote verschei denheid van materialen gebruik worden ge maakt. Op woensdag en donderdag kunt U dus bij haar terecht aan de Langvennen Oost 33 te Oisterwijk of op andere dagen in Moergestel op Kriekenakker 16. fjb De afgelopen week is de voorlaatste ronde in de Moergestelse clubkompetitie gespeeld. Gezien de laatste stand waren er nog 2 vere nigingen die aanspraak op het kampioen schap konden maken. De leider in de competitie, de Schouw, maakte deze ronde geen fout en behaalde bij de Klaore een zeer goede overwinning, door de hoge pun- tenscore zou het voor de concurrent ’t Centrum moeilijk worden om de achterstand te verklei nen. Voor de Klaore was het resultaat zeker bevredigend en als het een beetje mee zou zit ten is het nog mogelijk om niet als laatste in de competitie te eindigen. De biljarters van ’t Centrum troffen het in deze ronde niet met tegenstander ’t Stokske, deze wonnen maar liefst 4 van de 6 biljartwedstrij den en alleen omdat de laatste speler van ’t Stokske een laag puntenaantal scoorde, ging de overwinning uiteindelijk naar ’t Centrum. Bei de verenigingen haalden maar net iets meer dan 50 punten waardoor de rol van ’t Centrum om het kampioenschap uitgespeeld lijkt. Bij Rommen stond een interessante ontmoe ting op het programma, want de dames van ’t Krijtje konden bij een goede overwinning misschien nog aanspraak maken op de der- Door het tijdstip van verschijnen van deze krant hebben wij de ontwikkelingen rond het terugtreden van wethouder van Gils vorige week net niet meer kunnen mee nemen. Wij zijn Toon echter erkentelijk dat hij zijn brief aan burgemeester Kortmann voor publicatie in ’Moergestel-Nieuws’ beschikbaar heeft gesteld. Deze luidde als volgt: Moergestel, 20 januari 1998 Zeer geachte heer Kortman, Hiermede bericht ik u, zoals u al mondeling meegedeeld, dat ik wegens persoonlijke om standigheden en na intern beraad en overleg binnen het CDA, heb besloten om met onmid dellijke ingang terug te treden als wethouder en raadslid van de gemeente Oisterwijk. In eerste instantie was binnen het CDA geen opvolger beschikbaar, zodat een part-time wet- houdersftmctie door mij werd overwogen en binnen het college is besproken. Een algeheel terugtreden is toen niet aan de orde geweest. Nadien heeft de heer Schoenmakers zich be schikbaar gesteld om als full-time wethouder te willen functioneren en bij het CDA, als grootste coalitie-partij, is een full-time wethou der de eerste optie. Ik dank u voor uw support en verzoek u de wethouders, de secretaris, raads- en commis sieleden en zeker ook de medewerk(st)ers van de gemeente Oisterwijk voor de prettige sa menwerking te danken. ‘t Ga u allen goed. Met vriendelijke groet, Toon van Gils MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 28 JANUAR11998 o De pandanrijst van Fair Trade is een geurige smaakvolle rijst, afkomstig uit het noordoos ten van Thailand. De naam is afkomstig van het pandanblad dat tussen de rijstplanten staat. Het pandanblad geeft een geur af die via de wortels van de rijstplant wordt opgenomen. De zachte geur komt tijdens het koken weer vrij. De Fair Trade organisatie koopt deze pandan rijst rechtstreeks van de rijstboeren tegen een faire prijs en gunstige handelsvoorwaarden. Een deel van hun inkomen kunnen de boeren nu opzij zetten, b.v. om te sparen voor een ei gen buffel. De buffel levert mest en helpt bij het bewerken van het land. De Fair Trade organisatie garandeert dat u door de aankoop van deze rijst de ontwikke ling in de Derde Wereld stimuleert. De rijst wordt verkocht bij de Wereldwinkel op de markt. de plaats in de competitie. Het werd een spannende ontmoeting waarin Rommen uiteindelijk toch aan het langste eind trok. Gezien de uitslagen uit deze ronde en de on derlinge verschillen tussen de nummers 1 t/m 4, moet het hier wel heel raar gaan wil er nog enige verschuiving plaats vinden in de laatste ronde. Wel is er nog enige spanning om de laatste plaats, want in een onderlinge confrontatie mogen ’t Stokske en de Klaore uit gaan maken wie dit jaar als laatste de competitie afsluit. De uitslagen: Rommen - ’t Krijtje de Klaore - de Schouw ’t Centrum - ’t Stokske De stand na 9 wedstrijden: de Schouw ’t Centrum Rommen ’t Krijtje ’t Stokske de Klaore Op donderdag 5 februari a.s. zal de laatste wedstrijdronde gespeeld worden, de volgen de wedstrijden staan dan op het programma: de Schouw - Rommen; ’t Stokske - de Klao re; ’t Krijtje - ’t Centrum. Tot volgende keer. Locatie: Robben dansen feesten De Lind 59a (achter het VW) Oisterwijk AAAAAA Starten wij met korte cursussen van 4 lessen a F 35,-. Het dansprogramma wordt na de 4e les vernieuwd zodat u kunt verlengen of als nieuw lid in kunt stromen! Inschrijven voor deze leuke swingende country lessen kan dagelijks van 19:00 tot 21:00 uur. Telefonisch reserveren kan ook!

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 5