Twee jubilarissen bij ’Crescendo’ 1 nieuwe e TV >euro Koning Willem II College dansavonden FaTy kadvshüp broers audacia r===— I Aphrodite Open avond: dinsdag 10 februari 1998 19.00-21.30 uur Dubbel Metal in Demo In Moergestel is de spanning te snijden! Concurentie laat punten liggen Huidverzorgingsinstituut OPENINGSAANBIEDING Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! Een solide school met alle mogelijkheden. Alom zo herkend en erkend! gymnasium atheneum havo mavo muzische afdeling Voor inlichtingen: mw. H. van Griethuijsen en mw. E. Lambooy, brugklassen S.M. Hoogeboom., muzische afdeling J.W. Béneker, rector Wordt het gemakkelijker om geld over te maken naar het buitenland (zie pagina 7) Donderdag 29 jan. 19.00 uur: - Historie - Natuur Deze uitzending wordt herhaald op zondag 1 febr. om 13.00 uur en donderdag 5 febr. om 20.30 uur. De band is na de uitzending te leen in de bibliotheek. Tatraweg 80 - 5022 DS Tilburg - (013) 543 66 31 Internet: www.willem2.nl van 139.- voor Oplaadbare electrische tandenborstel ’Economy’ ƒ2,50 korting--g ƒ10,- Rootven 10, 5066 AW Moergestel Tel. (013)513 18 89 WOENSDAG 28 JANUAR11998 - 22e Jaargang - Nr. 987 Ondanks afgelasting toch winst voor Audacia HUISHOUDSPECIAALZAAK 14- 33 15- 29 15-29 15-27 14-26 J J /W Schoolstraat 5 IA j MOERGESTEL rQ'J Tel. 013-513 1474 J Aangesloten bi£ de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.jJj - Driekoningen - DNS - Wè zut zèn? - Sport - Nieuwjaarsconcert Harmonie - Straotpraot PIZZERIA - GRILLROOM Rootven 13, Moergestel Tel. (013) 513 1273 79. Op vrijdag 30 januari is er een Metal dubbel concert in jongerencentrum Demo, Molen straat 1 in Oisterwijk. De optredens worden verzorgd door de grote onbekende Antropo- morphia en de oude bekende Goreformore. Om van de grote onbekende meer te weten te komen zul je moeten komen luisteren naar hun blik op Metal. Aanvang 22.00 uur; de zaal is open om 21.00 uur. Entree 5,-. Danscursus vanaf beginners voor jong en oud, Nu inschrijven: (013) 528 24 57 Elke dinsdag: alle pizza’s Elke woensdag: op alle schotels Moergestel Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst. Uitgave/redactie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. Wanneer je door Moergestel loopt kun je merken dat er iets op stapel staat. Het an ders zo gezellige horeca rijke dorpje is in de ban van iets, maar wat? In Moergestel zijn verschillende jongere en oudere groepen die zich de meest vreemde, gekke, lachwekkende maar ook serieuze na men hebben aangemeten. Normaal zie je deze groepen mensen gezellig met elkaar feesten, alles mag (bijna alles) en niets moet. Maar nu, er broeit iets, iedereen doet geheim zinnig, er wordt gefluisterd, je ziet de groepen van elkaar vervreemden, men kijkt elkaar arg wanend aan. Mensen die lid zijn van meerdere groepen lopen verdwaald rond, niet wetend voor wie ze moeten kiezen. Uw verslaggever ging de afgelopen weken de kroegen in (het is een hondenbaan, maar ie mand moet het doen) om er achter te komen wat er aan de hand is. “Kom zaterdag 31 ja nuari ’s avonds maar kijken in Den Boogaard” was een veel gehoorde kreet, even sloeg de schrik om het hart, wie herinnert zich niet de klopjacht van jaren geleden op jongeren die ons Moergestel zo nodig moesten komen verzie ken. Zou dit nu tussen Moergestelse groepen gaan gebeuren? Dit kan en mag niet gebeuren was de gedachte van uw verslaggever. Infiltra tie in meerdere groepen, dat was de manier om er achter te komen wat er speelde. Tijdens de infiltratie werd uw verslaggever vreemd genoeg gevraagd of hij goed kon zin gen, of hij een instrument kon bespelen, en wel de meest vreemde vraag was hoe ver hij een portemonnee kon gooien. Muziek was ineens voor iedereen een heel hot item, ke len werden gesmeerd, stemmen gespaard. Afgezien van de vraag over de portemonnee, was (en is nog steeds) uw verslaggever opge lucht. Geen Oosterparkbuurt praktijken, geen Bill Clinton affaires (slecht voorbeeld, er zijn in Moergestel altijd wel van dit soort affaires, dus dat zou vrij normaal zijn), geen dalende beurskoersen, zijn de oorzaken van deze vreemde stemming in Moergestel. Maar wat dan wel? Komt u allen a.s. zaterdag 31 januari om 20:00 uur zelf maar kijken in Partycentrum Den Boogaard, het gaat hier namelijk over een ge zonde, gezellige, carnavaleske strijd door Moergestelse groepen/individuen om het gès- sels carnavalslied 1998, u raadt het al Piere- geblèr 1998. Kaarten zijn nog verkrijgbaar bij Partycentrum Den Boogaard, Café Restaurant de Brouwer en Jumbo Supermarkt, maar haast u want vol is vol. De velden van Audacia aan de Molenstraat konden afgelopen zondag niet bespeeld wor den. Van de naaste concurenten kwamen DVG en OVH wel in het veld in een onderling duel dat eindigde in een 2 - 2 gelijkspel. WHV won wel en staat nu gelijk met DVG. OVH verze kerde zich van deelname aan de na-competitie door de tweede periode voor zich op te eisen. Audacia heeft nu 7 verliespunten minder dan de beide nummers 2 van de ranglijst. De stand aan kop is nu als volgt: Audacia DVG WHV Zondag naar Esch Ijs en weder dienende zal er zondag de uitwed strijd tegen Essche Boys plaatsvinden. Nor maal gesproken moet dit winst voor Audacia betekenen. Essche Boys (met 19 punten mid- denmooter) is dit seizoen echter niet “nor maal”. Behalve tegen Audacia haalde zij pun ten in confrontaties met de andere bovenge noemde koplopers. Audacia is dus gewaar schuwd!! Tijdens de afgelopen maandagavond gehouden jaarvergadering van zangvereniging ’Crescendo’ werden weer twee leden gehuldigd vanwege hun trouwe lidmaatschap. Mia Snelders (links op de foto) werd lid van de vereniging op 13 november 1972. Vanwege haar zilveren jubileum kreeg zijn een zilveren kettinkje met hangertje aangeboden. Corrie op ’t Hoog werd lid op 1 april 1985. Vanwege haar 12‘/2-jarig lidmaatschap kreeg zij het speldje met daarop de solsleutel. Uiteraard waren er voor de beide dames ook bloemen. Ónze felicitaties gaan bij deze uit naar de beide jubilarissen. hjl I iuiu vuilui yn lyon louu ""W2 C t\ k» n r\ In+rnnl I Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) |f

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 1