COUNTRY EN WESTERN DANSMIDDAG H. Verkooijen TRES PASS 35° ■750 Krentenbollen ZOEKERTJES presenteert zondag 25 januari om 13.00 uur Banketbakkerij Derde lustrum Fotogroep FoMo Vruchtenvlaaitjes 10 Teksten aanleveren op diskette... Worstenbroodjes Kaartjes a f 12,50 verkrijgbaar aan de kassa Tel. (013) 513 1665 St. Jansplein 5, Moergestel Tentoonstelling Concert Expositie 7Fijne komt van de Banketbakker...! m.m.v. Geachte lezer(es) dezes! Weekendreclame vrijdag en zaterdag: per stuk Mrfi 5 stuks 5 stuks Graag tot ziens en/of horens! Hb 'A opnemen met onze fractie, t.w. Denissen (513 1836), Van zaterdag 24 januari tot en met zondag 8 februari a.s. zal er in het heemcentrum ’In de Drye Swaentjes’ te Oisterwijk, De Lind 42, een tentoonstelling worden gehouden van schilde rijen gemaakt door leden van de groep ’Oister- wicum ’95’. De expositieruimte is open op vrijdag, zater dag en zondag, telkens van 13.00 tot 17.00 uur. De toegang is gragtis. Kinderen tot 12 jaar heb ben alleen toegang onder begeleiding. Op zondag 25 januari om 12.00 uur verzorgt het Edison Quintet (fluit, hobo, klarinet, fa got, hoorn) een concert in het gemeenehuis van Udenhout. De entree en de koffie zijn gratis. Vanaf vrijdag 23 januari tot 21 februari expo seert Ad Raaymakers fotografische werken ’landschappen’ in het gemeentehuis te Uden hout. De expositie is op werkdagen te bezoe ken van 9.00-17.00 uur. Op maandag 26 januari 1 19.00 uur bijeen in onze Rootven 23, Moergestel, Tel. 513 3788 De gehele week geopend. Alleen woensdagmiddag gesloten. ALGEMEEN BELANG In februari zal ,’t Pierewaaiersblaoike’ verschij nen! Hierin zullen dan weer alle wetenswaar digheden van ons dorpje aan De Reusel wor den vermeld en alle wereldse zaken aan de kaak gesteld. Om nu toch beslist een totaal jaaroverzicht te kunnen maken, zodat dus niets vergeten wordt, willen wij een beroep doen op uw vrijwillige medewerking. Heeft u ons nog ware roddels, onware nieuw tjes, veronderstelde zekerheden, serieuze on zin, komische wetenschappelijke stellingen, voorspellingen welke op niets gebaseerd zijn, sociale rijkdommen of andere zaken te mel den? Schroom niet ze ’even’ op te schrijven en voor 31 januari 1998 bij een van onderstaande adres sen in de bus te ’mikken’: Past, van den Boog- aardstraat 11, Rootven 11, Industrieweg 8b. Wij danken u alvast voor de medewerking. De krantencommissie: Jan, Jan-Hein, Joost, Gé. Fotogroep FOMO bestond 15 jaar en om dat derde lustrum te vieren had men een expositie ingericht in De Kunstkring te Oisterwijk. Afgelopen vrijdag heette Ton van Elsdingen een groot aantal familieleden, vrienden, kennissen en bezoekers van deze tentoonstelling wel kom. Voor de eerste keer in de Gemeente na de samenvoeging van Oisterwijk, Heukelom en Moergestel een dergelijk imposant gebeuren in de Kunstkring was voor FOMO een hele klus. Zij zijn daar zeer zeker in geslaagd. Als gastexposant was aan Iman van der Kuip opdracht gegeven om een aantal foto’s van het nieuwe Interpolis-gebouw in Tilburg te maken temeer omdat Interpolis de sponsor van FOMO is. Hierin is hij zeker geslaagd en het resultaat kon dan ook bewonderd worden. Ie dereen die iets aan fotograferen doet kent Iman van foto Romanesco, van de Krekul of heeft direct of indirect van hem les gehad in foto grafie. Burgemeester Kortmann was enorm blij deze tentoonstelling te mogen openen al had een en ander aan een zijden draadje gehangen. Een vriendenclub komt meestal tot betere resulta ten omdat men beter op elkaar is ingespeeld. De naam FOMO bestond al langer en had daarom een andere betekenis maar hij vertaal de de naam van nu af aan als Fotoclub Oister wijk, Moergestel Omstreken. Hij was blij dat de Kunstkring een goede ruimte genoemd werd om te exposeren vanwege de goede licht inval voor de foto’s. Voor de FOMO-leden had hij een levend bloemetje meegebracht en hij opperde het idee dat het opgroeien van dit klei nood misschien wel fotografisch gevolgd kon worden. Hierna kon eenieder de tentoongestel de foto’s en dia-presentatie gaan bewonderen. De kwaliteit was zeer hoog te noemen en soms wel tegen het professionele aan. Opvallend was het werk van de vijf dames te noemen want het deed zeker niet onder voor de heren daar waar een langere ervaring meespeelde. De gekozen pen besproken wilt hebben, dan harte welkom. Begin het nieuwe j onderwerpen waren van een zo grote verschei denheid en beslist niet in een adem op te noe men. Steeds wisten de deelnemers met aange paste camera-instellingen en lichtinvalshoeken kunstige beelden te maken. Kolossaliteit en verfijndheid losten elkaar af. Wij zijn er van overtuigd dat er in de toekomst nog meer mooie ‘kiekjes’ te bewonderen zullen zijn van deze enthousiaste groep hobbyisten. In verband met het derde lustrum was er een aantal maanden geleden ook een foto-wedstrijd uitgeschreven waaraan iedereen in twee cate gorieën kon meedoen. Jeugd tot en met 16 jaar: 1. Christiaan Tobé, Oisterwijk 2. Yvonne Aarts, Moergestel 3. Martijn Tobé, Oisterwijk 4. Kevin Kulik, Oisterwijk 16 Jaar en ouder: 1. Wim Tobé, Oisterwijk 2. Corry van den Heuvel, Moergestel 3. Wim Assmann, Oisterwijk 4. Wim Tobé, Oisterwijk 5. Joyce Roksnoer - Timmermans, Oisterwijk Eervolle vermeldingen: Desirée van den Brand, Oisterwijk Judith de Jong, Oisterwijk Ineke van de Loo, Moergestel M. Roosen, Oisterwijk Nel Verstijnen, Oisterwijk dering op 29 januari. Indien u seerde deze vergadering wilt bi u van MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 21 JANUAR11998 PAGINA 8 j 4 In de loop van de week komt er bij onze redactie nogal wat tekst binnen. Mensen die die teksten maken beschikken veelal over een computer, ’n Kleine moeite is het dan om de tekst even op ’n diskette te zetten (WP of Word). Wanneer dat mogelijk is beschikken wij graag over de diskette waarop de tekst staat die u gepubliceerd wilt zien. U kunt de diskette na publicatie weer ophalen (zet er wel even uw naam op!). Bedankt voor uw medewerking, want het scheelt ons in het weekend vaak enorm veel werk... HEUKELOM - MOERGESTEL - OISTERWIJK worden alleen geplaatst bij contante betaling! Zoekertjes die anoniem worden aangeboden worden niet meer geplaatst!!! Op zondag 25 jan. is 't Rock en roll-avond bij Partyboerderij 't Draaiboompje. De leukste kuif 'n leuke prijs (ook voor de ladies). Tot dan! Degelijk schoorsteen vegen; riool ont stoppen met hogedruk en alle voorkomende werkzaamheden: 'De Klusjesman', Langven- nen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 013 5283937. Uw fiets of bromfiets kapot? Bel onze gratis ophaalservice! SchepensTweewielers, Kerk straat 21Oisterwijk, tel. 013 - 5217326. Let op! a.s. Zaterdag Frans Theunisz in Die Federstube. Kaartverkoop in volle gang. Op op! Tot dan! VU-RIO, riolering ontstoppen en vernieu wen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013- 5333864. Proef het heerlijke van de Limousin! Van ei gen Boerderij! Pakket puur Limousin-vlees a 10 kg. (vers verpakt per 500 a 600 gram). Informatie en bestellingen: F. Verhoeven, tel. 513 2406. Zoekt u voor de carnaval net die blauwe le ren broek of dat cowboyhesje? Wij hebben teveel om op te noemen tegen de laagste prijs. Kom rus tig 'ns 'n kijkje nemen in Twinkeltje. Natuurlijk ook Palthe Stomerij. Vraag: wat is er in deze tijd nog gratis? Oplossing: Nu tot 31 januari bij ons gekochte Vredestein fiets- buitenbanden gratis gemonteerd. Bel onze gratis ophaalservice: (013)521 7326, SchepensTwee wielers, Kerkstraat 21Oisterwijk. Zondag 25 jan. 19.30 uur: gezellige meezin gers met Dirk Drost in Café De Brouwer. Gratis entree. Noveen St. Clara belangrijk. Vraag alleen po sitieve dingen. Bid 9 dagen het Weesgegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in heeft. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te worden en iets wat u heel erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel op branden en publiceer dit bericht. U krijgt wat u vroeg. Kom eens kieken bij Mieke! Profiteer nu: 2 halen, 1 betalen op de totale wintercollectie. Nog volop keus bij 'Boetiek Bonita'. Ook heb ik al wat van de nieuwe collectie binnen, dus snel naar 'Boetiek Bonita’. Après ski a la Sjeng aon de geng met Frans Theunisz. Zaterdag in Die Federstube am Markt- platz in Muhrgestel. Extra gevraagd: uw wenskaarten voor de ge handicapten. Verder blijft alles welkom: kleding, speelgoed, sieraden, brei- en naaigaren. Leen van Herck, Postelstraat 8, Tel. 513 2567. Zet Audacia de overwinningenreeks voort? Zondag 25 jan. om 19.30 uur gezellig feesten met Dirk Drost in Café De Brouwer. Gratis entree. Te koop: Opel Vectra 1.8 LPG, wit, bjr. 1990, APK 12-'98.1.z.g.s. Vaste prijs f6.500,-. Tel. (013) 505 2607. Noveen St. Clara volbracht. EvdW Te koop: diepvries, merk IAR, model VF14. Bellen na 17.30 uur: (013) 513 3766. 1 O

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 8