massa USA Westkust Canada Kinderparadijs opent op 24 januari a.s. haar deuren Raboban. DANSCENTRUM BRABANT e Vennen 27 januari 199 Fiscale rechtshulp is verhuisd -Ai organiseert f ^Moergestel s. lie informatie avond. ffs II Kom el Vakantiebestemming: SCHRIJF JE NU IN!!! MOERGESTEL OISTERWIJK HELVOIRT Oisterwijk krijgt binnenspeeltuin 073 - 50 335 50 50 333 28 .isS^ ^Moergestel ZONDAG 25 JANUARI DINSDAG 27 JANUARI ZONDAG 25 JANUARI “De Vennen” reed mee in Moergestelse veldrit Lokatie: Partycentrum Den Boogaard - Moergestel Aanvang: 20.00 uur erkrijgbaar bij uw Rabobank. op een reischeque t.w.v. fl. 250,- PAGINA 5 Meer informatie: Rabobank Moergestel Ingrid van Engelen tel: 013 - 513 63 73 DANSLES F F Voor de kinderen van Oisterwijk en omliggende dorpen begint het nieuwe jaar uitstekend. Aan de Moergestelseweg in Oisterwijk in het voormalige schoolge bouw van de Theresiaschool (ingang hoek Poirtersstraat 5) wordt op dit moment de laatste hand gelegd aan een unicum voor Oisterwijk: een binnenspeeltuin, waar in kinderen tot en met 12 jaar zich naar hartelust - weer of geen weer - kunnen uitleven. Het moet een paradijs worden voor alle kinderen uit Oisterwijk, Moerge stel, Heukelom, Udenhout, Berkel, Enschot en omgeving. De binnenspeeltuin gaat Kinderparadijs heten. Tonny en Peter zwaaien er de scep ter. VOOR INFORMATIE EN INSCHRIJVING 15 lessen van l'/j uur 135,- per persoon Zaal ‘t Molentje Kerkstraat 116 20.30 uur paren BEGINNERS 21.45 uur COUNTRY line dance Zaal de Beuken Lindenlaan 32 19.00 uur jeugd BEGINNERS 20.15 uur paren BEGINNERS 21.30 uur COUNTRY line dance Zaal de Boogaard St. Jansplein 5 18.45 uur jeugd BEGINNERS 20.00 uur paren BEGINNERS 21.15 uuralleenst. BEGINNERS buiten toe, want voor bijzonder redelijke prij zen is er snoepgoed te koop (vanaf een kwart je), er is drinken (ranja, limonade, melk, Yog- hi, chocolademelk enz.), en ook voor de kleine hap kan men terecht: er is frites te koop, frican- del, kroket, pannenkoek, tosti, soep en natuur lijk ijs. Te veel om op te noemen. Arrangementen Voor het vieren van je kinderverjaardag of par tijtje, maar ook voor de peuterspeelzalen, crèches en andere groepjes kinderen is een be zoek aan het Kinderparadijs ook ’s morgen mogelijk na afspraak. Er zijn ook feestjes voor speciale arrangementen. Voor 3,50 per kind (begeleiders betalen niets!) krijgen de kinderen limonade, een stuk je fruit, mogen ze onbeperkt frites eten met een fricandel of kroket of kunnen er pannenkoe ken gegeten worden, waarbij de jarige een spe ciale pannenkoek krijgt. Daarnaast krijgen alle kinderen en ijsje toe en een snoepzak mee naar huis. En voor de jarige is er uiteraard een ca deautje. Dat alles is bij de arrangementsprijs inbegrepen. Officiële opening De binnenspeeltuin Kinderpardijs wordt op zaterdag 24 januari om 13.00 uur geopend. Op de openingsdag mag tussen 14.00 en 18.00 uur voor 2,50 onbeperkt gespeeld worden. U be taalt geen entree maar krijgt wel dankzij Ceri- sette een kopje koffie en een heerlijke bonbon. Meer weten? Het Kinderparadijs is telefonisch bereikbaar via nummer 528 43 12. Uiteraard wordt er nu nog volop gewerkt. Straks staan Peter of Ton ny u graag te woord. U bent van harte wel kom! Op zondag 4 januari organiseerde Stichting Wielerronde Moergestel de 8ste veldrit van Moergestel. Onder de deelnemers waren 21 mountainbikers van schaatsclub De Vennen, verdeeld in de klasse cyclosportieven, vetera nen en nieuwelingen. Zij streden om de titel van clubkampioen. De veldrijders van de Ven nen vertrokken twee minuten na de grote groep cyclosportieven. Op dat moment was het droog en het parcours “De Heiberg” aan de Zandstraat lag er nog goed bij. Op lage stuk ken was het wel flink drassig en dus zwaar. Ook de zandberg was een lastig obstakel. De ren ners waren gewaarschuwd, want bij de training op zaterdag bleek het parcours steeds slechter te worden door de regenval. Daarbij kwam de krachtige wind, waardoor nog extra energie werd verbruikt. Cyclosportieven: een greep uit het deelne mersveld Peter Hoffmans werd met overmacht kam pioen. Hij was 2 minuten later gestart dan de overige deelnemers in deze categorie, waardoor hij bepaalde gedeeltes moeilijk kon inhalen. Toch werd hij in het algehele rennersveld 15de. Was hij gestart in de eerste groep, dan had er een podiumplaats ingezeten. Commentaar Peter: “Ik ben lid van de Vennen, dus ik start met hen”. Walter van de Langenberg had de pech van een zadelbreuk, waardoor het erg moeilijk fietsen was. Desondanks fietste hij de wedstrijd uit - bijzonder knap! Arie van de Pluijm fietste pas 8 maanden op de mountain bike en had het na een gekneusde duim wel erg moeilijk, maar hij wilde koste wat kost deze wedstrijd uitrijden. Dat zijn de echte renners! Peter Zoontjens had speciaal voor deze wed strijd zijn benen geschoren en flink ingevet, maar dit bleek toch niet helemaal het geheim te zijn, liet hij zijn supporters aan de kant we ten. Hij werd ook nog ingehaald door zijn va der! Veteranen Clubkampioen Jan Zoontjens, al maanden in training. Volgens Jan ging het op zondag veel beter dan bij de training. Het parcours was een stuk droger en Jan kon zijn rondjes lekker draaien. Een uur later stond hij alweer bij de EHBO langs de kant. Deze man bruiste van MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 14 JANUAR11998 energie, want ‘s middags moest hij nogmaals wisselen van uniform om zijn prinsendom te vertegenwoordigen. Frans v/d Sande leverde een prima prestatie door zich ten opzichte van vorig jaar met 2 plaatsen te verbeteren. Ton Denissen ging de eerste bocht al meteen on deruit en dat betekende dat hij al meteen in de achterhoede terechtkwam. Ton is ook een die sel, hij houdt nooit op en “meedoen is belang- rijker dan winnen”. Verder een compliment aan de twee oudste deelnemers, Leo Vaes en Matthieu Bruurs. Zij reden een regelmatige wedstrijd en kwamen kort na elkaar over de finish. Nieuwelingen Rob v/d Meijdenberg werd clubkampioen. Hij zat snel in zijn ritme en kon het parcours goed aan. Hij won derhalve met overmacht. Profi ciat! Bram van Oirschot kreeg het halverwege het parcours erg zwaar en op advies van zijn trainer moest hij het daarna wat kalmer aan doen. Anton Kastelijn moet deze discipline natuurlijk van zijn vader geleerd hebben. Hij pakte een keurige tweede plaats. Stichting Wielerronde Moergestel had alles prima voor elkaar. Een perfecte organisatie en jury. Rest ons nog hen te bedanken voor de prima samenwerking. Hieronder volgt de volledige uitslag van de 3 categorieën: Cyclo-sportief 1. Peter Hoffmans; 2. Leon v.d. Heijden; 3. Marcel Bruurs; 4. Luuk v.d. Meijdenberg; 5. Noud Persoons; 6. Peter Zoontjens; 7. Hugo v. Gisbergen; 8. Remco Verhagen; 9. Arie v.d. Pluym; 10. Walter v.d. Langenberg. Veteranen 1. Jan Zoontjes; 2. Rien Mulders; 3. Gerrit v.d. Poel; 4. Bart Trompenaars; 5. Tom Denissen; 6. Frans v. d. Sande; 7. Mathieu Bruurs; 8. Leo Vaes. Nieuwelingen 1. Rob v.d. Meijdenberg; 2. Anton Kastelijn; 3. Bram v. Oirschot. De Stichting Fiscale Rechtshulp De Smeets- kring is verhuisd. Het nieuwe adres is: Dra- gonstraat 11, Tilburg, tel. 467 77 97. De stichting helpt mensen met onder meer het gratis invullen van belastingpapieren. Deze stichting beperkt zich tot mensen met een maximum bruto inkomen van 60.750,- per jaar. Iedere vrijdag, en in de maanden maart tot en met mei ook op donderdagmiddag en -avond houdt de Smeetskring spreekuur. Mensen kun nen daarvoor iedere werkdag tussen 9.00 en 15.00 uur een afspraak maken. - Elke dag open Weer of geen weer, elke schooldag of vakantie dag, elke zaterdag en zondag is het Kinderpa radijs open. Dagelijks van 13.00 tot 19.00 uur en in de schoolvakanties zelfs van ’s morgens 9.00 tot ’s avonds 19.00 uur. Spelen kan in perioden van 3 uur. Voor 3 uur spelen én een glas ranja of Yoghi (bij de entree inbegrepen) betalen de kinderen slechts 3,50. De volwassenen of begeleiders betalen hele maal niets. Zij kunnen vanaf gezellige zitjes het plezier van hun kinderen gadeslaan of een tijd schrift lezen vanaf de leestafel. Als ze dat wil len kan er een kopje koffie, thee, frisdrank of iets anders gedronken worden of een snack worden gegeten. Verplicht is dat echter niet. Veel speelmateriaal Bijna 35 meter lang en 9 meter breed, goed beveiligd en afgesloten en met constant aan wezige begeleiding. In die ruimte kunnen de kinderen in het Kinderparadijs hun hart op halen. Ze kunnen er in de speeltuin terecht, klimmen op de klimtorens en wiebelen op de wiebelbrug, of glijden vanaf een van de glijba nen of je hart ophalen aan ander speelmateri aal. Je kunt er zo in de ballenbak springen of knut selen, zoals bijvoorbeeld plannen, verven, met krijt werken en met papier. Voor de liefheb- bertjes is er een poppen hoek en een keuken tje, maar je kunt ook met een hoop knuffeltjes spelen en natuurlijk met autootjes en bouw stenen. Kortom, voor ieder kind het ideale speel- en spelmateriaal. En uiteraard is alles superveilig, verantwoord en volledig op de kin deren afgestemd. Bij de speelruimte is uiteraard een toiletgroep aanwezig voor jongens en voor meisjes. Moe van het spelen? Ben je moe van het spelen of heb je zo maar tussendoor dorst of honger? Je hoeft niet naar M<-t ondermeer prachtige grooibecMfihns over deze fraaie vakanticbestcntmingen.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 5