euro Country-rage slaat toe in Moergestel!!! nieuwe dansavonden AFWEZIG Aphrodite CURSUSSEN FRANS in Moergestel NLVER GIVE 'JP van 24 t/m 30 januari Wijziging openingstijden politiebureau Oisterwijk E.J. van Delft HUISARTS Nóg ’n keer: tekst op zaterdag binnen!!! Nauwe samenwerking ouderenorganisaties Tel. inl.: 013 -513 2942 OPEN DAG: 22 JANUARI Vraag de brochure aan. Audacia strijdt nog op twee fronten WOENSDAG 14 JANUAR11998 - 22e Jaargang - Nr. 985 Laat tijdig uw medicijnen vullen 10,- Vanaf volgende week elke week in 'Den Boogaard' Wat kost de invoering van de euro? Waarneming: Praktijk Terwindt/Blessing Oirschotseweg 2 Tel. 513 1204 i.v.m. nascholing: Schoolstraat 5 MOERGESTEL PIZZERIA - GRILLROOM Rootven 13, Moergestel Tel. (013)513 1273 Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! Q 711 Schoolstraat H H Tel. 013-513 1474 .7'’"’'’^ ïi 10 lessen van 2 uur Cursus semi-beginners en En vacances en France Ook privé- en conversatielessen luister- en spreekvaardigheid h Huidverzorgingsinstituut JÉ - Zondag voor de beker in Goirle (zie pagina 7) Ludwin van Horen en Diny en Gerrit Keizer voor ’Den Boogaard’. 11.00 10.00 Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst. Uitgave/redactie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. country-dansen (van 19.30 tot 22.00 uur) slechts 4,- kost! Dat bedrag dient te worden betaalt pér keer dat men komt, dus is men eens Het politiebureau aan de Burg. Verwiel- straat te Oisterwijk is voortaan als volgt geopend: maandag t/m zaterdag van 9.00 tot 17.30 uur; zondag is het bureau geopend van 13.00 tot 17.00 uur. Telefoonnummer 521 9111. Astérixque Elke dinsdag: alle pizza’s Elke woensdag: op alle schotels ƒ2,50 korting Bijna dagelijks is het op TV te zien: het inmiddels razend populaire country-dan sen. Na een succesvolle start in Den Bosch en Tilburg slaan de ’Never Give Up Country Dancers’ nu hun vleugels uit naar Moergestel. Vanaf woensdag 21 januari kan men elke woensdag in ’Den Boogaard’ terecht voor wat blijkt een ’country virus’ te zijn! Driemanschap Diny Keizer, Gerrit Keizer en Ludwin van Horen vormen samen de Never Give Up Coun try Dancers. Zaterdagmiddag spraken we met hen over hun plannen in Moergestel en het moet gezegd: uw verslaggever was zeer onder de indruk van het enorme enthousiasme wat deze drie ‘country-freaks’ uitdragen. Diny en Gerrit zorgen voor de lessen en Ludwin is de compagnon van Gerrit in het Country en Western Movement, ’n bureau dat zich uitslui tend bezighoudt en op zoek blijft naar de aller nieuwste country-muziek, rechtstreeks uit Amerika. Het Movement beschikt inmiddels over ruim 1600 CD’s met enkel country- muziek. Juist op tijd We zeiden het al in het begin: het country-dan sen verovert Nederland en Gerrit en de zijnen hebben voor de omgeving van Moergestel ge kozen voor de in hun ogen bijzonder geschik te locatie van ’Den Boogaard’. Hun 10-jarige ervaring stelt hen in staat om van de country- avonden een waar feest te maken, waarbij niet het gewin voorop staat, maar het enthousias me en de gezelligheid. Dat mag blijken uit het feit dat 'n avondje voor beide ploegen het voordeel dat zij een week eerder in hun wedstrijdritme kunnen komen na de winterstop dan hun concurrentie in de competitie. Vooral voor Audacia lijkt dit een aangenaam gegeven want 25 januari wacht de thuiswedstrijd tegen TGG uit Den Bosch, de enige ploeg waartegen Audacia dit seizoen heeft verloren. Daarover volgende week meer. Programma zondag 18 januari 1998 G.S.B.W. 1 - Audacia 1 (4' bekerronde)14.30 bij afgelasting Oisterwijk 1 - Audacia 1 12.00 (op gewoon of kunstgrasveld) W.S.C. 2 - Audacia 2 (vrs) Dames Riel 1 - Audacia 1 We kunnen er niet genoeg op blijven ha meren: teksten voor ’Moergestel-Nieuws’ moeten op zaterdag uiterlijk om 12.00 uur binnen zijn! Al wat later binnenkomt, daarvan garanderen wij geen plaatsing! En ter verduidelijking: dit geldt NIET voor advertenties. Die kunnen tot uiterlijk maandagavond worden ingeleverd! q Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) |j ’n week of meerdere weken verhinderd, dan kost dat ook niets. Men mist ook niets trou wens, want de dansers worden door Diny en Gerrit persoonlijk begeleid. Ook kijkers en/of luisteraars Liefhebbers van de klassieke country-muziek (leeftijd is daarbij zeker niet belangrijk) zijn op de woensdagavonden ook van harte welkom om te komen kijken en/of te luisteren. Dansen is zeker niet verplicht. Ze kunnen, als ze dat willen, ’n praatje maken met Gerrit en genie ten als hij praat over zijn grootste hobby. Vra gen staat daarbij vrij, want hij is ook graag be reid naar de mensen te luisteren. Gerrit is al meer dan 40 jaar country-minded, en steekt dat niet onder stoelen of banken. Eerste keer gratis! Om het toekomstige country-publiek te over tuigen is het eerste bezoek aan de country- avonden helemaal gratis. Men kan dan de sfeer eens komen proeven, en,,weet Gerrit kernach tig uit te drukken, ’als je eenmaal het virus te pakken hebt, laat het je gagarandeerd niet meer los!’. Je ziet hem genieten... Welkom dus, vanaf woensdag 21 januari, elke woensdagvond van 19.30 tot 22.00 uur in ’Den Boogaard’, en wilt u straks de opgeda ne kennis in praktijk brengen dan kunt u er elke maand op zondagmiddag terecht bij een live-optreden van een gerenommeerd coun- try-orkest. De samenvoeging per 1 januari 1997 van de gemeenten Moergestel en Oisterwijk tot de nieuwe gemeente Oisterwijk is ook voor de betreffende ouderenorganisaties aanleiding geweest zich op de nieuwe situatie te beraden. De Stichting Welzijn Ouderen Moergestel (SWOM); De Katholieke Bond van Ouderen Moerges tel; het Ouderenplatform Oisterwijk en; de Katholieke Bond van Ouderen Oisterwijk hebben besloten in nauwe samenwerking te komen tot een bijdrage aan de formulering van het ouderenbeleid voor de gemeente Oister wijk. De vier ouderenorganisaties streven er te vens naar tot een goede communicatie te komen met de gemeente Oisterwijk. De samenwerking is begin oktober 1997 tot stand gekomen. Eind december 1997 is een notitie aan Burgemeester en Wethouders aangeboden, waarin bouwstenen en uitgangs punten zijn aangereikt voor het ouderenbeleid in Oisterwijk. Inmiddels is door de vier ouderenorganisaties een uitnodiging van de voor het ouderenbe leid verantwoordelijke wethouder, de heer W. van Roessel, ontvangen om op 14 januari a.s. over de aangeboden notitie te praten. Ondertussen gaat een uit de vier ouderenorga nisaties gevormde werkgroep zich nader bezin nen op activiteiten en gewenste organisa tiestructuur. Over verdere ontwikkelingen zul len wij u ter zijner tijd gaarne nader informe ren. I Danscursus vanaf beginners voor jong en oud, Nu inschrijven: (013) 528 24 57 De consequentie van de eclatante overwinning van Audacia op Longa in de bekercompetitie op zondag 21 december van het vorig jaar is natuurlijk een volgende wedstrijd. Audacia behoort nu bij de laatste 32 clubs uit district Zuid I, die proberen nog verder te komen. Al het succes in deze bekercompetitie is voor Au dacia mooi meegenomen. Het levert wedstrij den op tegen hoger voetballende ploegen, zo als nu zondag tegen GSBW uit Goirle. Nu Au dacia zover is gekomen is een thuisvoordeel voor lager geklasseerde ploegen verdwenen en heeft zij in de loting een uitwedstrijd toegewe zen gekregen. Zij komt nu uit tegen een derde klasser (Longa was tweedeklasser) en GSBW staat net als Audacia bovenaan in haar afde ling. Het is nog altijd zo dat goede resultaten in de competitie belangrijker zijn dan beker- successen, maar beide ploegen zullen niet wil len verliezen. Bovendien biedt de wedstrijd COUNTRY DANSERS

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 1