in kerstsfeer op zondag 14 december Uit het ’Windlopers’-verleden omgetoverde winkel en showroom in Haaren Kom ook een kijkje nemen in onze en ’n kopje koffie? Graag tot uw dienst! Kerkstraat 18 - Haaren - Telefoon 0411-621217 Rootven 36 - Moergestel - Telefoon 013-5131234 JAN MICHIELS IIP COMPLETE WONINGINRICHTER RECRON en VeKaBo gezamenlijk in kaart gebracht Kerststallen kijken in het Hart van Brabant Toneelclub ’De Tweede Jeugd’ alleen?n9Haaren geopend 11.00 tot 17.00 uur. Hurt van Brabant Cl Kerstmis, een heel gezellig familiefeest. Na- brengt opdonderdag 15 januari om 14.00 uur; op zaterdag 17 januari om 20.00 uur en op maandag 19 januari om 20.00 uur de vrolijke klucht: ’Zeg nooit vis voordat hij in de pan is’. in de brochure ’Hart van Brabant Kerststallen ’97’. Speciale brochure In de maar liefst 28 pagina’s tellende kerststal lenbrochure worden beschrijvingen gegeven van meer dan 50 kerststallen. Naast de bezich- tigingstijden en de adressen ook vier routesug- gesties en wordt een aantal evenementen be schreven die rond de Kerst plaatsvinden. Voor de allerkleinsten is er een mooi kerstverhaal en een kleurplaat waarmee en leuke prijs te winnen is. De kerststallenbrochure kost slechts 4,95 en is verkrijgbaar bij de vele WV-kantoren in het Hart van Brabant. In Tilburg is de bro chure eveneens verkrijgbaar bij V D en de ANWB. pings, minicampings, groepsaccommodaties, pensions, bungalows en attractieparken. Met behulp van de plattegrond is af te lezen waar de bedrijven zich in de provincie bevinden. De recreatiekaart is vanaf begin 1998 verkrijg baar voor 1,50 bij de grotere VW’s in Bra bant, of telefonisch te bestellen bij het BBT, tel. 073-614 20 20. Vanaf 1 januari 1998: 073- 692 70 70. Niet schieten a.u.b. Wie graag lacht mag dit niet missen! tuurlijk hoort daar ook de kerststal bij. Op heel wat plaatsen in ons Hart van Brabant is men weer in volle voorbereiding om van de grote kerststallen iets speciaal te maken. In de periode van Kerst tot en met Driekonin gen kunt u ze weer allemaal gaan bekijken. Voor de vijfde maal heeft de Streek VW Hart van Brabant deze traditionele, moderne en ook levende kerststallen voor u op een rijtje gezet Omdat drukwerk mooi, goed én Q betaalbaar moet zijn... Oisterwijkseweg 43 Tel. 513 2268 Met deze foto gaan we terug naar de jaren eind ’60, begin ’70. Wandelsportvereniging (inmid dels ook uitgebreid met een drumband en majorettenkorps) ’De Windlopers’ haalde elke zater dag het oud papier op in ons dorp, ’s Morgens vroeg was het verzamelen bij Rien de Laat inde Schoolstraat. De gebroeders de Laat namelijk, stelden hun vrachtwagen en chauffeur elke zater dag voor dit goede doel beschikbaar, ’n Aantal jeugdige leden haalden dan, onder begeleiding van enkele ouders, het papier op. Als het ophalen gedaan was ging de jeugd chocolademelk drinken bij Kees en Mietje van de Wouw in de Pr. Beatrixstraat. ’s Winters was er warme chocolademelk. De ouderen gingen on dertussen het papier in Spoordonk afleveren en het geld voor de clubkas in ontvangst nemen. Natuurlijk werd er op de terugweg (op eigen kosten overigens) nog even bij ’de Poes’ aangelegd voor ’n borreltje of’n biertje. Op de foto zien we (rechts) Rien de Laat, vooraan links Kees van de Wouw, zijn zoon Martin, Kees en Frank de Laat (zonen van Rien) en Kees van de Wouw uit de Korenstraat. De foto werd ons beschikbaar gestel door Nelly van Heeswijk. Bedankt! Onder de naam ’Recreëren in Bourgondisch Brabant’ is onlangs een recreatiekaart versche nen. De recreatiekaart is een initiatief van RE CRON, VeKaBo en het Brabants Bureau voor Toerisme (BBT), dat tevens de realisatie voor haar rekening nam. Op de recreatiekaart is een uitgebreide adressenlijst opgenomen van cam- PAGINA 3 ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 10 DECEMBER 1997 *v-

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 3