euro ^geldmolen I "Dit Caemloose Speeltrs Tien winnaars Winkelactie bekend! 'Moergestel-Nieuws' en Kerstmis... P Aphrodite Verkoop kerststukjes jeugd Audacia Prinsenbal C.V. ’De Durdraaiers’ Kent u, als plaatselijk ondernemer, de voordelen van adverteren in uw eigen weekblad Moergestel-Nieuws’? WOENSDAG 10 DECEMBER 1997 - 22e Jaargang - Nr. 982 - HET HELE JAAR DOOR EEN LAAG TARIEF HANTEERT!!! Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! Natuurlijk kent u die al lang! OMDAT ’MOERGESTEL-NIEUWS’: - In Moergestel het best wordt gelezen - Krachtiger is dan welk regionaal weekblad - Afzonderlijk wordt bezorgd in de kom van de gemeente, dus niet wordt volgepropt met allerlei reclamemateriaal - Al 22 jaar een persoonlijke 'huisvriend’ is van de inwoners - Altijd oog heeft voor eigen, plaatsgebonden nieuws Gaat de euro de plaats van de dollar innemen? In het Kerstnummer vindt u, naast alle gegevens van de parochie en de doktersdiensten, uiteraard de vele kerst- en nieuwjaarswensen, een kerstverhaal en... een originele puzzel waarvoor we graag enkele prijs jes beschikbaar stellen. Volgende week woensdag verschijnt het Kerst nummer van ’Moergestel-Nieuws’. Dat is tevens het laatste nummer van 1997. Op de woensdagen 24 en 31 december zal ’Moer gestel-Nieuws' niet verschijnen, maar op woensdag 7 januari 1998 pakken we de draad weer op. Mogen wij wel alle inzenders van kopij vragen hun teksten tijdig in te leveren (uiterlijk a.s. vrijdag 12 december 20.00 uur). Houd dus het komende Kerstnummer in de gaten. Wilt u persoonlijk of zakelijk een kerst-Znieuwjaars- wens plaatsen, en wordt u daarvoor niet automatisch benaderd, neem dan even contact met ons op. In 1998 op weg naar de 1.000e ’Moergestel-Nieuws’...! Op weg naar de 1.000... Als u op de voorpagina in de kop van deze krant kijkt, ziet u dat we de 1.000e uitgave van 'Moergestel- Nieuws' met rasse schreden naderen. Op woensdag 30 april zal dat feestelijke nummer verschijnen. Plannen en ideeën daarover moeten nog worden uitgewerkt, maar dat het een mijlpaal wordt staat wel I vast. Op Vrijdag n december om 19.00 u en Zondag 14 december om 15.00 u De Geldmolen Aan alle kinderen, ouders en grootouders van Moergestel Ook dit jaar brengt toneelvereniging ’Die Nae- mloose S peelers’ weer een gezellig en spannend toneelspel, getiteld: ’De Geldmolen’. Het verhaal speelt zich af in de kapsalon van kapper Knijpschaar en zijn vrouw. De hele dag is het een komen en gaan van mensen die ge knipt of geschoren willen worden: de veld wachter, boer Blaar, mevrouw Slof. Op een ze kere dag komt er een nieuwe knecht in de zaak werken. Die merkt dat kapper Knijpschaar niet helemaal eerlijk aan zijn centjes komt. Wil je ook weten hoe het verhaal verder af loopt? Kom dan kijken naar ons toneelspel vol hu mor en spanning op: vrijdag 12 decemberom 19.00 uur zondag 14 decemberom 15.00 uur in Partycentrum Den Boogaard. Kaartjes a 4,50 zijn verkrijgbaar aan de zaal. |i Huidverzorgingsinstituut Komt Prins Rien d’n Urste terug? Ja hoor, het is weer bijna zover! Op zaterdag 13 december a.s. organiseert Carnavalsvereniging ’De Durdraaiers’ haar jaarlijkse Prinsenbal. Om 21.00 uur zullen Prins Rien d’n Urste en zijn adjudant Frank aftreden. Vervolgens zul len om omstreeks 23.11 uur op spectaculaire wijze de nieuwe prins en de nieuwe adjudant van ’De Duudraaiers’ voor het komende car- navalsjaar bekend worden gemaakt. Onze zusterverenigingen ’De Pierewaaiers’ met hun prins Jan d’n Twidde en ’De Dorst- vlegels’ met hun prins Toon d’n Urste zullen wederom getuige zijn van dit heuglijke feit. Discotheek ’Let’s Dance’ zal zorg dragen voor de muzikale omlijsting gedurende de gehele avond. Zoals u al vele jaren gewend bent, zullen ’De Durdraaiers’ ook dit jaar weer zorgen voor en waanzinnige en onvergetelijke avond, die u niet mag missen. ’De Durdraaiers’ hopen u dan ook dit jaar weer in grote getale te mogen ont vangen in hun residentie Partyboerderij ,’t Draaiboompje’. Het Prinsenbal zal om 20.00 uur aanvangen. Dus: tot ziens op het Prinsenbal van C.V. ’De Durdraaiers’ op zaterdag 13 december om 20.00 uur in ,’t Draaiboompje’. MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 i ni p De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen Op zaterdag 13 december is er weer de jaarlijk se verkoop van kerststukjes. De Dl-pupillen van Audacia komen ermee bij u aan de deur. De opbrengst 7,50 per stuk) is voor onze jeugd. Stuur ze niet weg, steun ze door er één of meer dere te kopen! Brillen Contact lenzen De Lind 35a Oisterwijk 013-5284899 Vrijdag koopavond Jongstleden zaterdag was het aan Ruud van de Ven, voorzitter van Ondernemend Moergestel, om de laatste zeven prijswinnaars te trekken uit de ingeleverde spaarkaarten van de Moerge- stelse Winkelactie die 5 december afliep. Uit het totaal ingeleverde aantal kaarten bleek de actie bijzonder geslaagd en hebben de winkeliers in de roos geschoten met het prijzenpakket van tien reizen. De laatste zeven gelukkigen zijn: Fam. Dominicus, Pr. Margrietstraat 25, M. van den Bruggen, Pr. Beatrixstraat 1, J. Burger, Voorbrugstraat 13, Mevr. Oerlemans, De Looyakker 8, Mevr. Kastelijn-van de Wouw, Molenstraat 2a, Mevr. Roozen. Pr. Irenestraat 7 (allen uit Moer gestel) en Henny Beerens, Belverstraat 8 uit Haaren. Komende vrijdagavond gaan zij onderling bij Wolf’s Reizen aan het Rootven loten om wie welke reis heeft gewonnen. Met de uitslaag daarvan komen we uiteraard in onze komende editie terug. Op de foto v.l.n.r.: Mevr. Kastelijn, Mevr. Oerlemans, voorzitter Ruud van de Ven en Mevr. Roozen. De andere dames waren helaas verhinderd om te poseren voor onze fotograaf. Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst. Uitgave/redactie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43, 5066XC Moergestel, Tel. (013)5132268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. p i luiuvuiz-uiyuiyjuiumi d! ni—im Schoolstraat 5 M&ST ij Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) I

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 1