euro ’De Rotonde’ zamelt geld in voor jeugdhonk Karin Maton wint derde trekking Hoogste punt ’Mokido’ bereikt Aphrodite TV Verkoop kerststukjes jeugd Audacia Gezondheidswijzer neemt het thema ’slapen’ onder de loep Noodkreet!!!!! B WOENSDAG 3 DECEMBER 1997 - 22e Jaargang - Nr. 981 (zie pagina 7) De hoes van de CD ’Best Friends’ Rootven 35, Moergestel Deelnemer Winkelactie Waarom heet de nieuwe munt in Nederland niet eurogulden? Op zaterdag 13 december is er weer de jaarlijk se verkoop van kerststukjes. De Dl-pupillen van Audacia komen ermee bij u aan de deur. De opbrengst 7,50 per stuk) is voor onze jeugd. Stuur ze niet weg, steun ze door er één of meer dere te kopen! 513 3527 3412 3251 Zaterdagavond vond de derde trekking plaats in de Winkelactie van Ondernemend Moergestel. Wethouder Toon van Gils trok dde kaart van Karin Maton uit De Stappert 8a. Zij dingt straks in de finaleronde mee naar de hoofdprijzen in deze Winkelactie waarvan de uiteindelijke trek king om de hoofdprijzen plaatsvindt op vrijdag 12 december. Nogmaals: elke zaterdag vinden er trekkingen plaats, dus hoe eerder u de kaarten inlevert, hoe meer keren u meedingt. Prijs per set van 5 CD’s is 100,-. Bestellen kan op vele manieren: 1. Via het invullen van een bestellijst bij één van de gemeenteleden. 2. Direct op zondagochtend na de dienst (11.30) in de Protestantsekerk aan de Kerk straat 64 in Oisterwijk. 3. Door bestelling met naam, adres en telefoon nummer in te spreken op het bestelnummer van de CD-aktie: 013-513.6000. 4. Door het bedrag voor de bestelling over te maken op bankrekening 13.89.35.785 t.n.v. Jeugdwerk de Rotonde, Oisterwijk met ver melding van adres en telefoonnummer. 5. ’s avonds tussen 7 en 9 op één van de volgen de adressen: Dirk en Jantsje Bakkeren, Dr. Bolsiuslaan 10, Oisterwijk, 013-521 7296; Ad en Marjo Rietveld, Tilburgseweg 57, Moerge stel, 013-513 1135. Donderdag 4 dec. 20.30 uur - Intocht St. Nicolaas - Tentoonstelling Vogelvereniging Moergestel - ’Wè zut zèn?’ - Uit het archief van MTV - Blaoskapeilenfestival -11 jaar d’Ambiejans Binnen enkele dagen na uitzending is de videoband te leen in de Bibliotheek. De Gezondheidswijzer Midden-Brabant biedt niet alleen de mogelijkheid om informatie op te vragen over gezondheid, ziekte en gezond heidszorg, maar informeert het publiek ook via zogenaamde gezondheidsthema’s. De Gezond heidswijzer neemt elk kwartaal een bepaald gezondheidsthema nader onder de loep. In oktober, november en december is dat het the ma ’Slaap en slaapstoornissen’. Enerzijds is er in deze periode meer informa tie over dit thema te vinden in de Gezond heidswijzer in een speciaal daarvoor ingerichte themaboek. Op dinsdag 9 december om 20.00 uur wordt het kwartaalthema afgesloten (in oktober en november zijn er al twee bijeenkomsten ge weest). Op 9 december kan men kennismaken met verschillende manier van ontspanning. In de vorm van een informatiemarkt worden pre sentaties en demonstraties gegeven van hapto nomie, yoga, acupunctuur, voetreflexologie en cursussen: beter slapen, autogene training en anders leren denken. De thema-avond wordt gehouden in het hoofd kantoor van Thuiszorg Midden-Brabant aan de Lage Witsiebaan 2a in Tilburg. Belangstel lenden kunnen zich’telefonisch aanmelden bij de Gezondheidswijzer via de Zorgcentrale van Thuiszorg Midden-Brabant: 0900-8806. De Gezondheidswijzer is geopend van maan dag t/m vrijdag 09.00 tot 18.00 uur en op zater dag van 10.00 tot 13.00 uur. Voor wat betreft de uitbreiding van het kin derdagverblijf Mokido in ons eigen Moerge stel is men al enige tijd druk bezig met de bouwwerkzaamheden. Afgelopen donderdag kon wethouder van Roessel samen met de hulp van enkele ’kinder- dagverblijvers’ op feestelijke wijze de vlag hij sen, want het hoogste punt is inmiddels be reikt. De CD Een talentvolle amerikaanse zangeres geeft na een optreden met Sammy Davis jr. in Las Vegas haar carrière op om te trouwen met haar ’highschool sweathart’. Na 16 jaar tijd geven aan haar man en vier kinderen en haar liefde voor muziek levend houdend door het geven van gitaarles, wordt Robin uit Utah in Ameri ka geïnspireerd door het vertrek van haar bes te vriendin naar Nederland (Moergestel) om een nieuw lied te schrijven: ’Best Friends’. In een tijd waarin bijna ieder lied doordrenkt schijnt te moeten zijn van haatgevoelens, ne- gativiteit of sex en slecht taalgebruik, ontstaat een prachtige CD met 10 positieve songs. De CD wordt in Amerika verkocht via de norma le muziekwinkels. ’Best Friends’ wordt in Nederland uitslui tend verkocht t.b.v. de aktie voor het jeugd werk van de ’Samen Op Weg’ gemeente van Oisterwijk. De totale netto opbrengst komt ten goede aan deze aktie. Artiesten, Produ cers en Platenmaatschappij hebben allemaal afgezien van al hun rechten ten behoeve van dit doel. Bestellen Prijs per stuk 25,-. De jeugd van de protestantse samen-op-weg gemeente van Oisterwijk probeert via een CD-aktie geld in te zamelen voor het bouwen van een jeugdhonk. Via de ver bouwing van de zolder van de Voorhof aan de Kerkstraat 64 in Oisterwijk willen zij een eigen gezellige ruimte bouwen waar ze met jeugd uit Oisterwijk en omgeving (Haaren, Moergestel, Udenhout en Berkel-Enschot) gezamenlijk nieuwe aktivitei- ten kunnen gaan ontwikkelen. Voor deze verbouwing is veel geld nodig waar van de jeugd zelf het grootste gedeelte via ak- ties bij elkaar wil brengen. Met de CD-aktie probeert de jeugd in december het startbedrag dat nodig is om aan de verbouwing te begin nen bij elkaar te brengen door 2000 CD’s te verkopen! aan alle ouders van junioren en pu pillen van Audacia Zoals jullie waarschijnlijk allemaal al weten, gaat de jeugd van Audacia ieder jaar tegen Kerstmis de straat op om huis-aan-huis kerst stukje te verkopen. We proberen elk jaar weer met iets nieuws te komen, wat mooi is en niet duur, in ieders interieur past én door vele men sen te maken is. De opbrengst van deze ver koop komt geheel ten goede aan onze eigen jeugd. Het maken van al deze stukjes, dit jaar zo’n 800, is een enorm karwei, waarbij we hel veel hulp nodig hebben. Help een paar uurtjes mee! Het is echt niet moeilijk: iedereen kan het. Voorbeelden en materiaal zijn aanwezig. De koffie staat klaar en er kan gezellig ’gebuurt’ worden tijdens het knutselen. Zo zijn we met z’n allen op een leuke manier bezig voor onze eigen voetballertjes. Om alles goed te laten verlopen willen we jul lie vragen om je op te geven bij een van de le den van de Activiteitencommissie. We hebben drie mogelijkheden om te knutselen: maan dag 8 december van 19.00 tot 22.00 uur; dins dag 9 december van 9.00 tot 12.00 uur en dinsdag 9 december van 19.00 tot 22.00 uur. Aarzel niet en doe mee, we hebben echt heel veel hulp nodig! Het mag toch niet gebeuren dat we door te weinig hulp de verkoop van de kerststukjes volgend jaar maar moeten vergeten? Er is een aantal ouders dat zich al heeft opge geven: die hoeven dat natuurlijk niet meer opnieuw te doen. Namens onze jeugd bij voorbaat dank voor jul lie medewerking! ES.: Degenen die een lijmpistool thuis hebben, willen die dat s.v.p. meebrengen? De Activiteitencommissie: Mieke Bouwmans, De Voorbeemd 14 Jeanne Denissen, Kriekenakker 31 Lies de Laat, De Hoefkens 22 Ans van Velthoven, Burg. Poortstraat 41 2801 Mieke van de Wouw, Masperstraat 22066 Rinske Tikken, Vooskerbos 14 6004 Mieke Hooghiemstra, Griete Veldeke 5.6113 Huidverzorgingsinstituut /^•-a Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 J H- e Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel. Biest-Houtakker en Haghorst. Uitgave/redactie: Buro 76, Oisterwijkseweg43. 5066XCMoergestel, Tel. (013)5132268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur: advertenties tot en met zondagavond. (foto: Rien Hamers) I p iiuiuwiwiyinyuiiwuu Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) - HB

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 1