Gratis z vijf gulden boodsc KORFBAL# Feestelijke nieuwe verlichting voor winkeliers Opbrengst collecte Nederlandse Brandwonden Stichting Wenda Welten naar Indoor Brabant Q Voel je thuis in je sport Witte L D e Q KoX- Zegelaktie Ondernemend Moergestel ook dit jaar met GRANDIOZE PRIJZEN. Als het om drukwerk en teksten draait... Onze jarenlange ervaring stelt ons in staat een professioneel advies te geven als het gaat om de productie van het ’visitekaartje’ van uw bedrijf: uw drukwerk dus! Ervaren ontwerpers, kundige DTP-operators, steeds het allernieuwste op het gebied van drukwerkvervaardiging, dat alles stelt ons in staat aan al uw - terechte - eisen te voldoen. 12, 3, 4 of meer kleuren: het behoort allemaal tot onze specialiteit, of het nu gaat om het kleine visitekaartje of het grote boek, en alles wat er tussen in zit, we schrikken er niet voor terug. We gaan voor kwaliteit en blijven dat ook doen, ’n Ander belangrijk facet is zeker de prijs. Onze klanten zijn A al jarenlang tevreden afnemers, omdat we fj een garantie bieden van kwaliteit en ’n /r interessante prijs. ’n Vrijblijvende offerte is zo gemaakt en voorbeelden waarin de uiteindelijke opdrachten resulteren zijn er te over. Naast dit alles beschikken we door de jaren heen over de nodige ervaring op journalistiek gebied. Teksten, waarmee u naap^^^ buiten wilt komen, zijn bij ons in uitstekende handen. Geef ons een handvat en wij maken een vlot lopend verhaal over uw bedrijf. Neem eens contact met ons op: Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268. Want... als het om drukwerk en teksten draait... Aktieperiode van 8 november t/m 5 december 1997 r r\ - e 1 i e poppentheater PAGINA 9 PRIJS: 2e prijs: 4-daagse busexcursiereis Londen, 3 overnachtingen in hotel, halfpension. 3e prijs: 4e prijs: 5-daagse busexcursiereis Praag, 4 overnachtingen in hotel, halfpension. 5e prijs: 6e prijs: 7e prijs: Weekend Gran Dorado op basis van logies. 8e prijs: 9e prijs: 3 dagen Disneyland Parijs, incl. onbeperkt entree, verblijf in hotel Santa fe, logies met ontbijt, 1 dinercoupon p.p. op basis van eigen vervoer. Dit prijzenpakket moet iedere inwoner van Moergestel zeker aanspreken! Maar liefst 10 geheel verzorgde fantastische vakantiereizen naar schitterende bestemmingen. De deelnemende winkeliers hebben zich tot het uiterste ingespannen om voor winkelend Moergestel de allermooiste prijzenpot sinds jaren ter beschikking te stellen. 10-daagse busreis Costa Dorada', Salou, 7 overnachtingen in Hotel Jaimi I, volpension. 4-daagse busexcursiereis Parijs, 3 overnachtingen in Ibis hotel, logies met ontbijt, één dag Disneyland Parijs. 3-daagse busreis Brugge, 2 overnachtingen in 4-sterren hotel "Academie", half-pension, incl. stadswandeling met gids. Theater-arrangement Scheveningen, Miss Saigon met één overnachting in het Bilderberg hotel op basis van half pension. Kom gezellig winkelen in Moergestel met GRATIS SPAARZEGELS, en GRATIS PARKEERRUIMTE voor iedere winkeldeur! MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 26 NOVEMBER 1997 In de week van 26 oktober t/m, 1 november kwamen de collectanten weer langs vele deu ren. Met elkaar brachten zij het mooie bedrag van 719,- bijeen voor de doelstellingen van d Nederlandse Brandwonden Stichting. Mede namens de plaatselijke collecte-organi- sator dankt de Nederlandse Brandwonden Stichting haar collectanten en de gulle gevers. Met de opbrengst kan verder worden gewerkt aan de realisering van het verbeteren van de behandeling van brandwondpatiënten, wetenschappelijk onderzoek, het voorkomen van brandwonden en het in stand houden van de huidbank. Het geld zal ook worden gebruikt om nieuw wetenschappelijk onderzoek te bekostigen, naar het voorkómen en beperken van litteken weefsel. Voorts wordt onderzocht welke be hoefte er is aan ondersteuning en begeleiding van de talloze patiënten die, naast blijvende li chamelijke gevolgen, ook psychische proble men overhielden aan hun brandwondongeval. Deze fantastische prijzen kunt ook u winnen, en de kans op een prijs wordt wel heel erg groot als u al uw St. Nicolaasinkopen bij de deelnemende winkeliers in Moergestel haalt. Want bij elke vijf gulden aan boodschappen krijgt u een gratis zegel, en met 25 zegels heeft u de spaarkaart zo vol. Om u op weg te helpen hebben wij bovendien alvast op iedere spaarkaart een gratis zegel geplakt. Aan u de taak om de overige 24 zegels te plakken en de volle spaarkaart zo snel mogelijk bij de deel nemende winkeliers in te leveren. Wekelijks (vanaf zaterdag 15 november) worden er trekkingen verricht. Dus hoe eerder u de kaarten inievert en hoe meer kaarten u inlevert des te groter is de kans om een reis te winnen....! Dit zijn de prijzen, alle reizen zijn gebaseerd op een deelname van 2 personen en de reisverzekering zal door Wolfs Reizen verzorgd worden. HOOFD- 8-daagse vliegreis Portugal, 7 overnachtingen op basis van logies, incl. transfer luchthaven accomodatie v.v. Grijp uw kans op een reis. De deelnemende winkeliers van Ondernemd Moergestel zullen u de komende weken extra hartelijk ontvangen. Want bovenop deze grootse aktie bieden zij u als vanouds service, kwaliteit en uiterst scherpe aanbiedingen en prijzen. 10e prijs: 3-daags kuur-arrangement Thermae 2000 met 2 hotel overnachtingen in "Grand Hotel de l'Empereur" Maastricht, logies met ontbijt en één 4-gangendiner. Indoor Brabant vindt plaats in maart 1998. Naast alle spring- en dressuurrubrieken voor professionele ruiters, staat er ook een rubriek voor ponyruiters in de klasse Z op het program ma, en wel Kuur op muziek. Deelname an deze rubriek is mogelijk via een selectiewedstrijd. De beste in de klasse Z1 en de beste in de klas se Z2 van deze selectiewedstrijden worden in Den Bosch verwacht. Zaterdag 15 november vond de selectiewed strijd voor de klasse Z1 plaats in de manege te Oirschot. ’n Kleine 50 ruiters streden voor deze afvaardiging. Hierbij ook Wenda Welten op haar pony Blue Boy. Zij was daarmee de jong ste deelnemer. Onder begeleiding van Sjef op ’t Hoog, van manege ’t Wit Paardje te Hag- horst, behaalde Wenda een zeer mooie 4e plaats en heeft zo deelname voor de Kuur op muziek op Indoor Brabant weten te bereiken. Wenda: van harte gefeliciteerd, en, al is het nog wat vroeg, van harte alle succes .toege wenst! DEZE AKTIE IS GOEDGEKEURD DOOR K.V.K. TILBURG ONDER W.K. 13/97 17.000 EX. Poppentheater De Witte Lelie, Gemullehoe- kenweg 147, Oisterwijk, 013-5285934 Woensdag 3, 10 en 17 december, zaterdag 27 en zondag 28 december, telkens om 14.30 uur: Tante Sjaan... het circus komt eraan!’ Leeftijd vanaf 4 jaar. Toegangsprijs 5,- p.p.; voor kinderfeestjes groepskorting. Reserveren gewenst! Uitslagen: Pup. F: Omhoog - Roef!1-1 Asp. C: Winty - Roef!1-4 Jun. A: Omhoog - Roef!4-8 Programma 29 november: Pup. F: Roef! - Rosoio 12.30; aanwezig 12.00 Pup. D: Roefl - Rosoio 13.15; aanwezig 12.45 Asp. C: Roef! - DDW 14.00; aanwezig 13.30 De winkeliers, verenigd in Ondernemend Moergestel, beschikken sinds verleden week over een feestelijke buitenverlichting speciaal voor de decembermaand. Jelle Romijn vervaardigde ’de bollen’ waarmee de winkeliers en ondernemers de komende weken Moergestel van een gezellige en feeërieke verlichting voorzien...

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 9