BRUURS MARÉB0UW I Mevr. Verbakel wint tweede trekking Truienweek met tientallen guldens échte korting! Boscafé ’de Rode Lelie’ Natuurtheater Oisterwijk f49,- - Containerservice - Zand, grint, etc. - Mestdistributie - Grondverzet Spreekuren B en W in Oisterwijk en Moergestel 2 Auto-Oriëntatietocht 1997 Jan Roosen badmintontoernooi Jongeren uit Moergestel en Oisterwijk gaan hun hart luchten OMROEP^BRABANT Heuvelstraat 20 5066 PC Moergestel Telefoon (013) 513 1496 Bestrating Minigraafverhuur Tuinaanleg en -renovatie Riolering Grondwerken 1 5 Rustpunt voor wandelaars en fietsers. ELKE middag geopend. Zaterdag en zondag vanaf 11.00 uur. Voor een hapje, een drankje, koud buffet, barbecue of speciaal feestje. Tel.: (013) 513 37 48 Fax: (013) 513 24 66 b.g.g. Tel.: (013) 513 38 13 Geboortekaartjes? Grote keuze en persoonlijk advies! Oisterwijkseweg 43 Tel. 513 2268 De leden van het college van burgemeester en wethouders houden wekelijks spreekuur in de kernen Oisterwijk en Moergestel en wel als volgt: In Moergestel Spreekuur in Moergestel op maandag 1 de cember op het informatiepunt in de Open bare Bibliotheek in Moergestel: Wethouder R. Hora van 16.00-17.00 uur. In Oisterwijk Op dinsdag 2 december 1997 is er spreek uur in het Gemeentekantoor in Oisterwijk als volgt: Burg. Y. Kortmann van 11.00-12.00 uur. Wethouders A. van Gils, J. Rakhorst, R. Hora en W. van Roessel van 11.00-12.00 uur. Burgemeester Bardoelstraat 16 5066 VE MOERGESTEL T f< b e 1 1 1 1 1 t LOON- EN TRANSPORTBEDRIJF Nieuwbouw Verbouw Renovatie Betimmeringen Op zondag 30 november a.s. organiseert KPJ Moergestel weer de jaarlijkse auto-oriëntatie- tocht. De organisatie is er weer in geslaagd om een leuke tocht uit te zetten, waarin uw oriën- tatievermogen zwaar op de proef zal worden gesteld. Ook uw algemene kennis en puzzel- capaciteiten zullen getest worden. De opzet van de tocht is dit jaar enigszins ge wijzigd. daarom zult u dit jaar op plaatsen ko men waar u nog nooit geweest bent. Daarnaast is de route wat korter dan in andere jaren. Dat geeft u de mogelijkheid om nader kennis te maken met ons nieuwe clubgebouw aan de Bosstraat. U kunt starten tussen 12.30 en 13.30 uur. Elke deelnemer krijgt 2,5 uur de tijd om de route te rijden. Om 16.00 uur dienen alle deelnemers dus terug te zijn bij de nieuwe Tob. Aansluitend zal de KPJ een Hollandse Mid dag verzorgen. Wat dat precies inhoudt hou den we nog even geheim. Aansluitend zal de prijsuitreiking plaatsvinden in D’n Tob. Ook dit jaar zal voor elke deelnemer weer een leuke prijs beschikbaar worden gesteld. Dus: tot ziens op zondag 30 november in de nieuwe Tob aan de Bosstraat tussen 12.30 en 13.30 uur. Iedereen is van harte welkom! (N.B.: Vergeet niet om pennen mee te bren gen). Zondag 14 december 1997, aanvang 09.00 uur; einde ca. 18.00 uur in Sporthal Sport centrum Stokeind te Moergestel. Inschrijfgeld per onderdeel p.p. 5,-. Aanvang van de eerste wedstrijd wordt uiter lijk zaterdag 13 december voor 21.00 uur tele fonisch doorgegeven. Tot halve finales wordt gespeeld op tijd in pou les (gescoorde punten doortellen). Per onder deel speelt eenieder dus 2 of meer partijen. Van af de halve finales om twee gewonnen sets. Sluiting inschrijving zodra het maximum aan tal te spelen partijen bereikt is. Leden van ver enigingen uit Moergestel en inwoners van Moergestel hebben voorkeur. De commissie behoudt zich het recht voor deelnemers te plaatsen in de categorie recrean ten 1, recreanten 2 of gevorderden (hierbij kan het resultaat van 1996 van invloed zijn). Deelname is mogelijk voor de volgende spel- onderdelen: dames- ofherenenkelspel; dames- of herendubbelspel en gemengd dubbelspel. Inschrijven kan tot en met zondag 7 decem ber bij Theo Colsen, Voorbrugstraat 10,5066 AE Moergestel, Tel. (013) 513 3847. gen in Moergestel en Oisterwijk voorhanden zijn of ga je even makkelijk naar Tilburg. - En wat ook heel belangrijk is, zijn de voorzie ningen voor jongeren toegankelijk of moet je eerst wachten tot de wachtlijst weggewerkt is? Waarschijnlijk zullen er nog andere verbeter- punten door jullie opgesomd kunnen worden. Over deze en alle andere door jullie aangedra gen ervaringsgegevens willen wij een ’ronde- tafel-gesprek’ organiseren onder het motto: ’Dat wil ik nou even kwijt’. Deze gegevens van jongeren, uit de eerste hand dus, zijn van belang om de beleidsmakers, ge meente en andere instellingen, op het goede spoor te zetten. Daarom roep ik jullie op om deel te nemen aan deze rondetafel-gesprekken! Voor de jongeren uit Moergestel op 11 de cember om 20.00 uur in ’t Kwartierke. Je bent van harte welkom. Als je je van tevoren aan wilt melden, dan kan dat bij Frie Meer- hoff, jongeren opbouwwerker, Kerkplein 28, Oisterwijk, tel. 528 4080. Je kunt ook onaange kondigd aanschuiven. Graag tot ziens, Frie Meerhoff, jongeren opbouwwerker. Zaterdagavond vond de tweede trekking plaats in de eindejaarsactie van Ondernemend Moer gestel. Wethouder Wil van Roessel trok dit kaart uit de ingeleverde spaarkaarten de kaart van mevr. M. Verbakel, Kruysackerstraat 1Zij dingt straks in de finaleronde mee naar de hoofdprij zen in deze Winkelactie waarvan de uiteindelijke trekking om de hoofdprijzen plaatsvindt op vrijdag 12 december. Nogmaals: elke zaterdag vinden er trekkingen plaats, dus hoe eerder u de kaarten inlevert, hoe meer keren u meedingt. Aan alle jongeren in Moergestel ’Het leven is goed in het Brabantse land’ luidt de tekst van een bekende meezinger. In Moer gestel en Oisterwijk zou het leven zelfs heel goed moeten zijn. Misschien is dat wel zo, maar misschien is dat wel erg overdreven. De gemeente wil nu wel eens van jongeren horen hoe het in hun dorp bevalt, want de gemeente Oisterwijk gaat een nota schrijven over het jeugd- en jongerenbeleid. Daarin wordt beschreven wat de komende ja ren belangrijk gevonden wordt om aan te wer ken. Wat de belangrijkste aandachtspunten zijn waar geld voor uitgetrokken mag worden en waar de gemeente en instellingen zichzelf een inspanningsverplichting op gaan leggen om aan vastgestelde doelen te gaan werken. Wij, de jongeren, zullen dan ook aan moeten geven waar zij aan moeten denken als zij het jeugd- en jongerenbeleid vast gaan stellen. Denk maar eens aan: - Zijn er wel voldoende voorzieningen waar je in je vrije tijd gebruik van kunt maken zoals sportverenigingen, sportaccommodaties, scholierencafé, jongerencentrum, bibliotheek, speelplaatsen, voetbalveldjes, wijkcentra (ook voor jongeren), informatiepunten voor jonge ren (studie, alcohol- en drugsvoorlichting, werk, klachten) of zijn er voorzieningen waar van jij vindt dat die niet zo nodig zijn. - Is het wel nodig dat alle gewenste voorzienin- Bouclé truien Granddads Shetland Pulls Omroep Brabant naar brandweerkazerne aan Dr. Deelenlaan Tilburg - De studio van Omroep Brabant in Tilburg verhuist volgend jaar van de En- schotsestraat naar de brandweerkazerne aan de Dr. Deelenlaan. Omroep Brabant heeft met de gemeente Tilburg in principe over eenstemming bereikt over de aankoop van dat gebouw. De gemeenteraad van Tilburg moet nog zijn goedkeuring hechten aan de transactie. De brandweer betrekt begin volgend jaar een nieuwe kazerne elders in Tilburg. Het is de bedoeling dat de huidige kazerne, gelegen te genover het Twee Steden Ziekenhuis, uiterlijk op 1 maart is ontruimd. Het pand wordt dan verbouwd en geschikt gemaakt om, nog voor de zomer, als onderkomen te gaan dienen voor de radio- en tv-medewerkers van de Tilburgse studio van Omroep Brabant. Door de komst van een tv-ploeg is de redactie op haar huidige locatie aan de Enschotsestraat te krap in de jas komen te zitten. De geplande modernisering van radiomontage- en uitzen- dapparatuur zou een ingrijpende verbouwing noodzakelijk maken. Gevoegd bij het weinig uitnodigende uiterlijk van de huidige studio zijn dit redenen om het huurpand aan de En schotsestraat volgend jaar vaarwel te zeggen. De redactie heeft niet alle beschikbare ruimte in de brandweerkazerne nodig. Voor een deel van de toekomstige Omroep Brabant-behui- zing worden te zijner tijd huurders gezocht. Omroep Brabant beschikt in Noord-Brabant over vier regio-studio’s, te weten in Eindho ven, Breda, Tilburg en Den Bosch. in de studio in Tilburg worden de actualitei tenprogramma’s (dagelijks van 7-9 en van 12- 13 uur) voor Midden-Brabant gemaakt en ge presenteerd. De studio vormt ook de thuisbasis van een TV- team van Brabant-TV, dat bestaat uit een ca meraman en een verslaggever. Zij maken da gelijks reportages in Midden-Brabant en mon teren de beelden vervolgens in de studio in Tilburg. MOERGESTEL-NIEUWS' WOENSDAG 26 NOVEMBER 1997 PAGINA 8 nu slechts 013 - 5283225, b.g.g. 5284663 i 5 I 1 Cockie Kouwenberg Rootven 35B, Moergestel, tel./fax 513 3152 Speciale aanbieding vanaf woensdag 26 t/m zaterdag 29 november 1997: i i j i i i i W. Ketelaars Heiligenboom I 5066 CB Moergestel Tel. (013) 513 1339 Fax (013) 513 3312 auto (06) 513 85 312 auto (06) 528 91 537 i 5 S l I j van 100% wol, ’n schitterende rolkraag pull van 100% wol! Kies uit 2 actuele kleuren: bordeaux en navy. /CO Vergeet f 119,-nu slechts T Oy,“ De bekende knoopjestrui in zes vlotte kleuren. Zolang de voorraad strekt Van f 89,- voor The Original ’Captain Sebra’ pull met ronde hals, turtle, rolkraag of col. Vanaf maat M t/m XXXXL! Vergeet de overal geldende verkoopprijs van f 229,- 1 /1O en profiteer éénmalig voorT l^iy," Attentie! Attentie! Attentie! Onze Suède-Zet Collectie nu met 25% korting! - -S 1

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 8