euro Sinterklaas en zijn Zwarte Pieten bezoeken vrijdag 28 november de weekmarkt in Moergestel...! J. PERSOONS Rabobank One Two Trio Goes Rock in café De Brouwer ’Lachen voor ’n knaak loterij’ van Jantje Beton Goed begin voor wedstrijdschaatsers van “De Vennen” Vogelvereniging Moergestel VIDO-inloopmiddag ft I PEUGEOT BOVAG BOVAG BOVAG Gespecialiseerd in Peugeot en Ford Tevens vakkundig schade-reparatiebedrijf Zaterdagavond a.s. vindt er in Café De Brouwer een optreden plaats van de overbekende groep ’One Two Trio’. Onder de titel ’One Two Trio Goes Rock’ zullen zij een groot gedeelte van hun Erkend APK II en WN-bedrijf! conditie hield, naar onze inzenders, die een prachtige collectie vogels bijeen brachten en last but not least, naar de téntoonstellingcom- inissie en mijn mede-bestuursleden, die vele uren en avonden besteed hebben om alles op poten te krijgen. Dames/Heren, hartelijk dank en graag tot volgend jaar. Moergestel Diverse maten Michelin-banden: gratis montage en balanceren. Scherpe prijzen! AUTOMOBIELBEDRIJF De twee landelijke ’lachen voor ’n knaak-lo- terij’ van Jantje Beton, die dit jaar voor de eerste keer ook door de Bienekebolders in ons dorp werd gehouden heeft z’n vruchten afgeworpen. De totale opbrengst ten bate van het buiten speelterrein van onze school bedraagt maar liefst 1.600,-. Graag willen wij alle verkopers bedanken als mede hun familie, vrienden en bekenden. Dankzij hen zal de realisering van een mooi en goed buitenterrein weer een stap verder ko men. Op 30 oktober jl. is de trekking verricht. We kunnen melden dat er twee prijzen zijn geval len op de via onze school verkochte lotnum mers, t.w.: De 1 le prijs, Ocean P T-shirt, t.w.v. 59,95 op lotnummer 1467103. De 12e prijs, Claudio C horloge t.w.v. 49,95 op lotnummer 1466265. Behoort u tot de prijswinnaars? Vul dan de ach terzijde van het lot in en stuur het op naar het fonds van Jantje Beton. U krijgt uw prijs zo spoedig mogelijk thuisgestuurd. De prijzen blijven opvraagbaar tot 30 oktober 1998. In totaal verkochten de deelnemende basis- scholen/jeugdwerkverenigingen in Nederland ruim 750.000 loten. Jantje Beton besteedt zijn helft van de opbrengst aan het opknappen van speeltuinen en speelplekken die niet meer vol doen aan de nieuwe veiligheidseisen die in maart 1997 van kracht zijn geworden. Namens Jantje Beton en OBs. De Bieneke bolders: Hartelijk dank voor uw deelname! Patricia Mols, secr. Ouderraad Het schaatsseizoen 1997/1998 is al weer enige maanden volop in gang. De licentiehoud(st)ers van Schaatsclub “De Vennen” trainen weke lijks op dinsdagavond voor deelname aan Lan- ge-baan-wedstrijden in Eindhoven, en worden daarbij financieel ondersteund door de spon sors Adviesburo van Dam en IHB Autoscha- decenter. Vijf leden van “De Vennen” kwamen tijdens de eerste wedstrijden van het seizoen in actie en waren daarbij zeer succesvol. Dit blijkt uit het feit dat zij er alle vijf in slaagden om al zo vroeg in het seizoen minstens één van hun persoonlijke records (PR’s) te verbeteren. Hieronder volgen de door de licentiehoud- (st)ers van “De Vennen” gereden tijden: Zondag 26 oktober Juliën van Velthoven: 59.59 (PR) op de 500 meter; Rob van den Meijdenberg: 54.35 op de 500 meter en 1.54.77 (PR) op de 1000 meter. Zaterdag 1 november Juliën van Velthoven: 57.34 (PR) op de 500 meter en 2.07.81 op de 1000 meter; Rob van den Meijdenberg: 54.30 op de 500 meter en 1. 53.49 (PR) op de 1000 meter; John Schepens: 12.84 (PR) en 12.58 (PR) op de 100 meter en 32.00 en 32.82 op de 300 m. Zaterdag 8 november Bram van Oirschot: 57.06 op de 500 meter en 1.54.39 op de 1000 meter; John Schepens: 52.58 op de 500 meter en 2.38.11 op de 1500 meter. Zaterdag 15 november Rob van den Meijdenberg: 53.90 (PR) op de 500 meter en 1. 53.44 (PR) op de 1000 meter; Bram van Oirschot: 53.84 op de 500 meter en 1.48.49 (PR) op de 1000 meter; Eefje van den Meijdenberg: 55.19 (PR) op de 500 meter en 1.52.33 op de 1000 meter; John Schepens: 50.86 op de 500 meter en 1.42.38 (PR) op de 1000 meter. Wij zullen u via uw weekblad regelmatig op de hoogte houden van de prestaties van onze wedstrijdschaatsers. inmiddels overbekende repertoire ten gehore brengen. Het optreden is georganiseerd door Zaal- voetbalvereniging ’Audacia/De Brouwer’ en begint om 21.00 uur. De entreeprijs voor deze on getwijfeld gezellige en muzikale avond bedraagt slechts 5,-. “Jongen, jongen, echt een mooi stukje na tuur, hier in die zaal. Prachtig zoals deze zaal is omgetoverd met al die planten en bloemen die “Hoek” van de W.B.E. Dit waren zo maar enkele gezegdes, die wij opvingen tijdens onze tentoonstelling in ‘t Stokske op 15 en 16 november j.L. Als je zo iets hoort, heb je eer van je werk. Je hebt er een heel jaar naar toegeleefd, hebt de laatste maan den veel werk verzet en bent dan blij met der gelijke lovende woorden. Zowel Wim Willems met zijn bloemen en plan ten als de W.B.E. met hun “Hoek” hebben een grote bijdrage geleverd aan dit stukje “Natuur” en wij danken hen hiervoor dan ook hartelijk. Natuurlijk werden er ook vogels geshowd die allen voor een prijs in aanmerking wilden ko men. Ofschoon vooraf reeds, tijdens onderling gekibbel (in de goede zin des woords overi gens) de Kampioenen en eerste prijswinnaars bekend waren, beslisten de keurmeesters vaak toch anders. In ieder geval werd J. de Laat met een rode Kanarie “Kampioen Kanaries” en J. Berg man “Kampioen Overige Vogels” met een mutant zanglijster. Eerste prijzen gingen verder naar W. IJsseldijk met een witte kanarie en een wildkleur rijstvo- gel. J. Klijsen pakte de eerste prijs bij de Pig- mentkanaries met rood, terwijl J. de Laat de beste was bij de Pigment met rood. De eerste prijs Glosters en de eerste prijs Vorm en Getekende kanaries waren voor Ad van de Wouw, terwijl Z.D.H. Prins Tontje Moorman beslag legde op de eerste prijs Zebravinken. Piet Mutsaers liet zich ook niet onbetuigd en haalde met een Port Lincoln de eerste prijs “Parkieten” binnen. Natuurlijk waren er ook nog tweede, derde en zelfs vierde prijzen. Het is ondoenlijk, deze al lemaal te noemen en bovendien moeten deze kwekers (waaronder schrijver dezes) volgend jaar maar eens proberen, ook tot de groep “Eer ste prijswinnaars” te gaan horen. Ik in ieder geval zal hieraan hard gaan werken. Wat rest mij nog? In ieder geval iedereen die op welke wijze dan ook heeft meegewerkt aan deze tentoonstelling, hartelijk te bedanken. Deze dank gaat vooral uit naar onze adverteerders (zonder adver teerders geen tentoonstelling), naar Jan en Hannelies Timmermans en hun medewerkers voor het beschikbaar stellen van de zaal en de goede verzorging, naar de Boerenbond die, door het gratis verstrekken van zaden, onze vogels gedurende de tentoonstelling in prima De grootste voordelen van een monetaire unie ontstaan doordat de onderlinge wisselkoersen niet langer schommelen. Op zich zou het dus voldoende kunnen zijn om de wisselkoersen van de deelnemende valuta’s aan elkaar te koppelen en het daarbij te laten. Toch zijn er goede redenen om over te gaan op gemeenschappelijke munten en biljetten. Het is handiger en ook goedkoper als iedereen met dezelfde muntsoort betaalt. Bij een gemeenschappelijke munt zijn bovendien de prijzen tussen de landen beter vergelijkbaar. En omwisselkosten verdwijnen. Eigenlijk is de gemeenschappelijke munt een logisch onderdeel van de totstandkoming van één markt binnen de Europese Unie. Elke eerste en derde dinsdag van de maand van 14.30 tot 15.30 uur, is er een inloop-middag voor vrouwen in de overgangsfase, waar je te recht kunt met al je vragen. Herkenning, erkenning, ondersteuning en aandacht in deze fase, hebben een positieve uitwerking. Een ervaringsdeskundige is aanwezig. De eerstvolgende inloopmiddag is dinsdag 2 december in het wijkgebouw Loven-Besterd, Koestraat 164 te Tilburg. Park De Horion, eer ste verdieping zaal 2. Voor informatie: 456 2738 en/of 542 6591. PAGINA 7 I MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 26 NOVEMBER 1997 1 IQZBOVAG REPARATIES VAN ALLE AUTO-MERKEN INDUSTRIEWEG 24 TELEFOON 013 - 513 1404 L 4

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 7