Café ’De Klaore Wij willen onze financiële toekomst stap voor stap doornemen. Live optreden van ’The Purple Picture’ Stevige Swingende Rock i0 BIBLIOTHEEK PELPINDA-AVOND met muziek uit de jaren ’80... Café ’De Klaore presenteert: stichting’openbare Rabobank Sint Nicolaasloop De Kindertelefoon Daarom willen wij het Rabobank Persoonlijk Financieel Advies? Vrijdag 28 november Zaterdag 29 november Moergestel Gratis entree OISTERWIJK EN MOERGESTEL der zodat u thuis of tijdens het internetten in de bibliotheken altijd na kunt gaan hoe het ook weer in zijn werk ging. U kunt zich bij de bi bliotheken opgeven voor deze informatieve bijeenkomsten. Dit kan eventueel ook telefo nisch. Het telefoonnummer van de bibliotheek Oisterwijk is: 013-528 3239 en het telefoon nummer van de bibliotheek Moergestel is: 013-513 2243. Tot ziens in de bibliotheek! Sint Nicolaas leest voor in de bibliotheek van Moergestel Beste Sint Nicolaas... Zo begon enkele maanden geleden onze brief aan Sinterklaas waarin wij hem vroegen of dat hij in de Moergestelse bibliotheek wilde ko men voorlezen. Terwijl Sinterklaas al met zijn stoomboot op weg was naar Nederland ontvin gen wij bericht van hem. Hij schreef ons dat hij, omdat er altijd zoveel kinderen in de bibli otheek komen, graag wil komen voorlezen. De Sint komt tijdens het wekelijkse voorleesuur- tje op woensdag 3 december om drie uur. Sint hoopt dat alle Moergestelse kinderen dan in de bibliotheek zullen zijn. Tip voor Sint Nicolaas Een TIP om te schenken of te vragen Voor de komende feestelijke dagen Een cadeau voor het hele nieuwe jaar Fijn voor hem en ook voor haar Een BON voor heel vele leesplezier Te koop in de bibliotheek alhier! Een goed geschenkidee: Een BIBLIO- THEEKBON voor de prijs van een abonne ment! Een mooie bon verpakt in een feestelij ke enveloppe, met een gratis Sinterklaasge dicht erbij. Te koop bij de bibliotheken van Oisterwijk en Moergestel. Nieuwe Informatiebijeenkomsten Internet In de bibliotheken van Oisterwijk en Moerge stel zijn al enkele informatieve bijeenkomsten gehouden voor diegenen die willen weten wat voor informatie er op het internet te vinden is en hoe er op het internet gezocht kan worden. Tijdens deze bijeenkomsten wordt met name veel aandacht geschonken aan wat er allemaal op het World Wide Web (WWW) te vinden is, indien de tijd het toelaat wordt de mogelijk heid geboden om zelf op het Internet te surfen. De belangstelling voor deze informatieve bij eenkomsten was groot. Zo groot dat de reeds geplande bijeenkomsten al snel helemaal vol geboekt waren. Daarom hebben de bibliothe ken enkele nieuwe bijeenkomsten gepland. De nieuwe data en tijden zijn: Voor de bibli otheek Oisterwijk: maandag 8 december van 20.00 tot 21.30 uur en donderdag 11 decem ber van 10.00 tot 11.30 uur. Aan de bijeenkomsten kunnen per keer 6 per sonen deelnemen. Ook in de bibliotheek van Moergestel zullen enkele bijeenkomsten wor den gehouden. Hier zijn de data en tijden als volgt: dinsdag 9 december van 20.00 tot 21.30 en donderdag 11 december van 10.00 tot 11.30 uur. In Moergestel kunnen per bijeenkomst 4 personen deelnemen. De kosten van deze bijeenkomsten bedragen ƒ10,—. Voor dit bedrag ontvangt u ook een rea- Op zondag 30 november wordt weer de tradi tionele Sint Nicolaas-trimloop gehouden, die - zoals vanouds - wordt georganiseerd door Skivereniging Midden-Brabant. Iedereen is van harte welkom, geoefend zowel als ongeoe fend en na afloop is er een (gratis) kopje koffie voor alle deelnemers! Er is weer een aantrekkelijk parcours uitgezet door een fraai stukje van de Duinen en de af standen zijn respectievelijk 3,5 en 7 kilometer. Voor iedereen haalbaar, dus doe mee! Inschrijving: 10.30-11.00 uur Start: 11.00 uur Plaats: De Rustende Jager, Udenhout Kosten: 1,50 leden en 2,50 niet-leden Informatie: Kees Mutsaers, tel. (013) 467 26 87. De Kindertelefoon bestaat 18 jaar. Volwassen dus en dat gaan we vieren. Op zaterdag 29 no vember is er een bel-marathon. In plaats van de normale openingstijden van 2 uur ’s mid dags tot 8 uur ’s avonds kunnen jongeren die dag bellen van 6 uur ’s ochtends tot 12 uur ’s avonds. Dat zijn 18 uren om de Kindertele foon te bellen en de medewerkers te feliciteren met onze verjaardag. Maar natuurlijk kun je ook over serieuze dingen praten. Jaarlijks voert de Kindertelefoon bijna 100.000 gesprekken met jongeren tussen de 8 en de 18 jaar. Over hele leuke dingen, zoals bijvoorbeeld verliefdheid. Of om iets te vragen over school. En soms ook over minder leuke dingen, zoals ruzie thuis, of een verkering die is uitgegaan. Naar iedereen die belt wordt geluisterd. De Kindertelefoon kan de beller helpen alles op een rijtje te zetten en samen proberen een op lossing te vinden. De beller hoeft zijn naam niet te zeggen. Op deze speciale dag, zaterdag 29 november, kan degene die belt wel overwegen zijn naam en adres door te geven want de Kindertelefoon deelt uit! Iedere beller die dat wil krijgt, zo lang de voorraad strekt, een presentje toege stuurd. Maar anoniem blijven kan natuurlijk ook. Alle kinderen van 8 tot 18 jaar nodigen wij uit om ons op 29 november tussen 6 uur ’s och tend en 12 uur ’s avonds te feliciteren. Zullen de telefoons de hele dag roodgloeiend staan? De Kindertelefoon is elke dag, ook op feest- en zondagen, tussen 2 uur ’s middags en 8 uur ’s avonds gratis te bereiken op het NIEUWE nummer: 0800 - 0432 Zaterdag 6 december: BIER- WIJNFEESTEN met live-optreden! Wie nu zelfstandig is, wil in de toekomst ook onafhankelijk blijven. Dat kan met het Rabobank Persoonlijk Financieel Advies®. Een plan dat u samen maakt met uw financieel adviseur van de Rabobank, bij u thuis of op de bank. U bepaalt eerst uw financiële wensen en behoeften. Daarna wor den samen met u, op basis van uw persoonlijke situatie, alle mogelijk heden op het gebied van financieren, sparen, verzekeren en beleggen optimaal op elkaar afgestemd. Uiteraard inclusief alle daarbij behorende fiscale aspecten. Met als doel: een weloverwogen advies, waarmee u perfect uit de voeten kunt. PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 26 NOVEMBER 1997 93043 51010 Damespyjama Badstof, katoen/polyester in blauw en groen maten S-EEL ft 99,9f Raadhuisstraat 17 Moergestel - tel. (013) 513 12 87 50162 Nachthemd Single Jersey, 100 katoen in mint en bleu maten M-EEL ft 59,9f 93043 Herenpyjama Milano Rib, katoen/polyester in groen en bordeaux maten M-EEL ft >9,95 54053 Damespyjama Single Jersey, 100 katoen in mint en bleu maten M-EEL ft 49,95 51007 Mi Damespyjama Badstof, katoen/polyester h in marine, roest en groen maten S-EEL (/aha/59,95 w ’'■•T --

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 5