in Haaren Zondog onze 16november zij" winkels cn Moergestel I op woongebied en woninginrichting te bedenken is (zowel modern als klassiek) hebben we deze dag natuurlijk ook bijzondere aanbiedingen! Naast onze uitgebreide collectie met alles wat er maar O kom er eens kijken. op zondag 16 november tussen 11.00 en 17.00 uur en... de koffie hebben we natuurlijk klaar! Slijterij ’In den Korenmaaier 1 GEZELLIGHEID ONDER DE KURK Buiten, guur en winderig, bij ons lekker warm en gezellig! 19J5J 21^5) ^ok veel decoratieve artikelen en kleinmeubelen ^’colaas! I Min SS! Kerkstraat 18 - Haaren - Telefoon 0411-621217 Rootven 36 - Moergestel - Telefoon 013-513 1234 JAN MICHIELS P** COMPLETE WONINGINRICHTER Sinterklaas is jarig zet je klompje klaar Zo is er maar één! Gorter Jachtbitter Glenfiddich Coebergh Bessenjenever Boomsma i I I Jagermeister Beis graanjenever nu O' w i,.;r3E JONGE! BOLS 145$ St. Nicolaascomité Moergestel F ces en wij danken alle gulle gevers die ons een warm hart toedragen om dit kinderfeest te mogen blijven organiseren. Bijzondere dank ook aan al onze collectanten die elk jaai opnieuw voor ons de enveloppen gaan opha len. W; Schoolstraat 18,5066 EE MOERGESTEL, Tel. 013 - 513 1350 Verhuur tapinstallaties, tafels, stoelen, enz. Relatiegeschenken: volop aanwezig in onze slijterij!’. Wij, als St. Nicolaascomité, hebben goed nieuws voor alle Moergestelnaren, want de Sint heeft zijn komst naar Moergestel defi nitief bevestigd. Met de voorbereidingen in verband hiermee zijn wij grotendeels klaar, zodat het grote feest voor onze Moergestelse kinderen kan beginnen. Het was voor het St. Nicolaascomité en hele geruststelling dit goede bericht uit Spanje te mogen ontvangen. Om de Goedheiligman op waardige wijze te ontvangen heft het comité reeds vele voorbereidingen getroffen. Hoewel het voormalige gemeentehuis geen of ficieel gemeentelijk gebouw meer is, heeft Chris van den Bijgaart het comité aangeboden om toch de ontvangst van het Spaanse gezel schap op het bordes van dit gebouw te laten doorgaan. Het hele Spaanse Gezelschap zal daarom op zaterdag 22 november toch zijn intocht in ons dorp gaan houden, en we hebben de thans zittende burgemeester uitgenodigd om hem een hartelijk woord van welkom toe te komen spreken. Aangezien we dit jaar maar één dag de beschik king hebben over een zaal zullen alle kinderen op zondag 23 november de gelegenheid krij gen om toch de Sint van nabij te mogen bezoe ken. De kinderen zijn verdeeld over vier groepen, met verschillende kleuren kaartjes. De juiste volgorde zal in het volgend nummer van ’Moergestel-Nieuws’ duidelijk worden om schreven. Duidelijkheidshalve willen wij hier nog eens vermelden dat de plaats van de bezoeken in ’t Draaiboompje zal zijn. Tevens willen wij alle ouders vriendelijk ver zoeken om zich precies aan het uur te houden welk voor u bestemd is, omdat in ’t Draai boompje maar ’n beperkt aantal plaatsen be schikbaar is om ale kinderen een plaats te ge ven. Schaatsen Op 14 november gaan we baantjes trekken op de schaatsbaan. Dit kan buiten of binnen met muziek. Eventueel kunnen daar ook schaatsen worden gehuurd. Er mag niet worden geijs hockeyd. De kosten zijn voor niet-leden gewoon de en treeprijs en voor leden gratis. We vertrekken om 20.00 uur bij D’n Tob en zullen rond 22.30 uur terug zijn. Chipsavond Op 21 november hebben we weer een superge- zellige superfuifavond met allerlei soorten chips. Ondertussen wordt er disco gedraaid door Franky’s Drive In Show. We hopen dat deze superfuif net zo’n succes wordt als de an dere keren. D’n Tob is open vanaf 21.00 uur. Auto-oriëntatietocht Op 30 november wordt er weer een auto-oriën tatietocht gereden. Er staan allerlei sluiprou tes op het programma inclusief die naar D’n Tob. Na de tocht is er een Hollandse middag met Oud-Hollandse spelen. De tocht zal star ten tussen 12.00 en 13.00 uur vanaf D’n Tob. Aan deze smokkelroute kan iedereen deelne men, jong en oud, lid of geen lid. 1 liter 20,95 PAGINA 3 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 12 NOVEMBER 1997 l*St stenen kruik liter Pure Malt Scotch actie: gratii hele liter i NU Beerenburg Boomsma doet ’t op z’n eigen wijze, glaskruik liter TC - A o 4al: Ir nn-iiuuuui 0,7 liter NU Special Reserve, verpakt in originele koker. fles 70 cl. fles jfW 70 cISE® Ga op jacht met Gorter

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 3