leuro ton van den oever SCHOLIEREN/STUDENTEN Wij de kaartjes... u devcadeaus...\ VOOR DE ZATERDAGEN VOOR WERKZAAMHEDEN IN DE KWEKERIJ! boomkwekerijen Rabobank Prins Toon I: Prins C.V. ’De Dorstvlegels’ Bestuur C.V. De Dorstvlegels Boomkwekerij Ton van den Oever te Haaren zoekt: dan De euro zal rond de twee gulden waard zijn. Als startwaarde geldt de koers van de ECU op 31 december 1998, zoals op dat moment blijkt uit de officiële notering. Volgens het in 1992 ondertekende Verdrag van Maastricht zullen op de eerste dag van de Economische en Monetaire Unie (EMU), dus op 1 januari 1999, de waarden van de koersen van de deelnemende nationale munten onomkeerbaar worden vastgesteld en aan elkaar worden gekoppeld. Vanaf dat moment staat ook vast wat de euro precies waard zal zijn. Heb je interesse neem dan contact op met Dhr. H. van den Oever, tel.: 0411 - 621771 ontv moge Maaaarrrdat is nog lang niet alles!!! Want wij zijn een Baby- Welcome-Drukker. Dat betekent: ’n aantal extraatjes waarvan u alleen bij óns kunt profiteren, en diverse Moergestelse bedrijven doen daar nog eens ’n schep(je) bovenop, kijk maar: Eén ding echter: reserveer de boeken tijdig!!! Oisterwijkseweg 43 5066 XC Moergestel Tel. (013) 513 2268 Een uitgebreide collectie geboortekaartjes staat voor u klaar. De collectie 1998 wel te verstaan, omdat we graag voorop lopen en alleen het aller-aller-allernieuwste goed genoeg voor u is! Een collectie die u mee naar huis mag nemen, zodat u op uw gemak een keuze kunt maken. Moergestel Bij bestelling krijgt u een geboorteherinneringen-bewaardoos vol informatie en producten; Na de geboorte ontvangt u: - een tasje met allerlei informatie en producten voor zowel moeder als kind; - een bon voor een gratis vergroting (20x30 cm van uw eigen negatief) van Chris van den Bijgaart Fotografie; - een bon voor een speciaal samengesteld babypakket van Super Mario van Balkom; - een bon voor 3 rollen beschuit en 2 pakken muisjes van Jumbo Supermarkt Denissen; - een kortingsbon van Rijwielhandel Frank Vogels bij aankoop van een fietsstoeltje; - een bon voor f 100,- korting bij aankoop vanaf f 500,- van Jan Michiels Woninginrichting; - een handig notitieblokje van Buro ’76; - en om het feest compleet te maken een bon voör een boeket bloemen van Bloemisterij Wim Willems. MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 5 NOVEMBER 1997 kwam gelukkig de enige echte prins tevoor schijn: wederom Toon Moorman. Na zijn in stallatie als Prins Toon I (tot adjudant koos hij Bob de Kruyf) ging het feest nog door tot in de late uurtjes. Hierbij willen wij de Prinsencommissie bedan- kenvoor hun inzet om Prins Toon I te behou den als prins van C.V De Dorstvlegels. Vanaf deze plaats willen wij ook alle carnavals verenigingen, leden en bezoekers bedanken om dit Prinsenbal te doen slagen en wensen Prins Toon I en Raad van Elf een fijne carnaval toe. wet®*1’ g©rust Toon Moorman voor de 2e maal gekozen Zaterdagavond 1 november het het weer zo ver, er moest weer een prins gekozen worden bij C.V. De Dorstvlegels. Prins Toon I moest om 21.30 uur zijn prinse lijke eigendommen inleveren in een zeer goed gevuld café ’t Centrum, waar ’n vijftal bevrien de verenigingen en leden van C.V. De Dorst vlegels aanwezig waren om prins Toon I een waardig afscheid te bereiden. Nadat voorzitter Cees van Dijk zijn attributen had ingenomen kone ex-prins Toon I intreden in het korps van ex-prinsen die hierna enkele café’s bezochten om Toon de andere zijde van het prins zijn te tonen, Het ging hem goed af... Om 11 over 11 was het dan zover. De nieuwe prins kon zijn intrede doen. Nadat voorzitter Cees van Dijk flink in de struiken gesnoeid had Wanneer krijgt u een oproep? Alle vrouwen tussen de 30 en 60‘jaar in de re gio Midden-Brabant krijgen de komende 5 jaar een oproep om een uitstrijkje te laten maken bij de huisarts. Dit gebeurt in het kader van de vroege opsporing van baarmoederhals-kanker. In onderstaand overzichtje kunt u opzoeken in welk jaar u een oproep kunt verwachten. U zoekt uw geboortejaar op en kijkt welk oproep- jaar daarbij vermeld staat. Oproepjaar 19971998 19371938 1941 1942 19471943 19501951 1952 1953 19561958 19621963 1967 1968 Wanneer uw geboortejaar niet het bovenstaan de staatje voorkomt, hoeft de komende twee jaar geen oproep te verwachten. Heeft u vra gen over uw oproep dan kunt u contact opne men met de GGD Midden-Brabant, telefoon 013 - 464 32 74. Vragen over het onderzoek kunt u aan uw huisarts stellen. men'"6 PAGINA 7 BEVOLKINGSONDERZOEK O ii ko'

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 7