Prinsessenbuurt 30 km-zone euro 1ELEVISIEBING0 i.s.m. Schaatsclub ’De Vennen’ 2 - Gouden legpenning voor Kees van Elderen TV TV Niet vergeten: Karaoke! Wie wordt de nieuwe Stadsprins van Moergestel? Trekking waardebonnen 2e Televisiebingo van ’De Vennen’ Concours Slagwerkgroep ’Prinses Juliana’ Hoeveel zal de euro waard zijn? WOENSDAG 5 NOVEMBER 1997 - 22e Jaargang - Nr. 977 (zie pagina 7) 6/ DIABETESFONDS NEDERLAND het certificaat pompbediener en Johan van de Wouw het certificaat persoonlijke bescher ming. Donderdag 6 nov. 20.00 uur: Sport; Gesprek met pastor van den Broek Lv.m. Israëlreis; 'Wè zot zèn'?; Stratpraot; Opening't Kwartierke; Op de koffie bij Noud Pape. Binnen enkele dagen na uitzending is de videoband te leen in de Bibliotheek. DE URHAA) Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 Verkoopadressen: Bloemisterij Wim Willems, Groentehal Crisje, Kadoshop Broers, Jumbo Denissen, Slijterij In den Korenmaaier en Super van Balkom. Loten kosten 2,50 p.st. HOOFDPRIJS: ƒ300,-!!! Donderdag 6 november 19.00 u.: Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! Zaterdag 8 november: onze jaarlijkse Karao- ke-avond! Om 20.30 uur beginnen we ermee, uiteraard in de kantine van ’De Bosfazant’. Kom ook naar deze supergezellige avond! Welkom dus op zaterdag 8 november en... in- troducees mag u gratis meenemen!!! a.s. Zaterdag houdt Carnavalsvereniging ’De Pierewaaiers’ haar traditionele Prinsenbal in haar residentie Café-Restaurant De Brou wer. Om 20.30 uur zal Prins Hubert I aftreden en zich voegen tussen de eregarde. Verder zijn op deze avond aanwezig de zusterverenigingen ’De Dorstvlegels’ en ’De Durdraaiers’ en ui teraard zal ’D’n Ambiejans’ niet ontbreken. De muziek op deze avond wordt verzorgd door D.J. Sjef en om 23.11 uur zal ongetwijfeld op speciale wijze worden bekendgemaakt wie de Stadsprins van Moergestel voor het seizoen 1997/1998 gaat worden. Iedereen is welkom en de entree is uiteraard gratis! Zaterdag 8 november v.a. 20.30 uur: Prinsen bal van C.V. ’De Pierewaaiers’. met de commissie nog nader woi den bekeken. Men gaat vanaf maandag 3 november begin nen met de eerste fase met uitzondering van een stukje Korenstraat omdat daar volgend jaar de riolering vernieuwd en aangepast moet wor den. De tweede fase komt in het voorjaar aan de beurt. Het gehele gepresenteerde detailleer de plan werd positief ontvangen en zal ook na een bepaalde tijd geëvalueerd en daar waar noodzakelijk aangepast worden. Ook komt er in de loop van de tijd een buurtconcierge die samen met de bewoners het buurtbeheer gaat doen. Met op- of aanmerkingen kan men daar altijd terecht of men weet zelf de weg naar het gemeentekantoor wel te vinden. De komende tijd zal er van enige overlast sprake zijn en van de weggebruikers begrip worden gevraagd. Kees en de burgemeester in een gezellig onderonsje... In een ontspannend samenzijn van de brand weer Oisterwijk, bestaande uit de posten Oisterwijk en Moergestel, werden tijdens een kort officieel gedeelte de jubilarissen gehuldigd en de behaalde brandweerdiploma’s uit gereikt. In verband met het bereiken van de 55-jari- ge leeftijd werd er een eervol leeftijdsontslag verleend aan Kees van Elderen. Kees is 31 jaar lid geweest van de vrijwillige brandweer. Als waardering werd hem door burgemees ter Kortmann de gouden legpenning van Brandweer Nederland met inscriptie uitge reikt. 5 Jubilarissen werden vervolgens gehuldigd vanwege hun langdurige brandweerdienst en aan 25 personen werd een brandweerdiploma uitgereikt. Uit Moergestel kregen Nico vanEsch en Ger ard Vugts het diploma Onderbrandmeester. Ton Fonken kreeg het certificaat Onderbrand meester en het diploma Hoofdbrandwacht was voor Dré Mallens. Pieter-Jan Fonken en Peter Jans kregen het diploma Brandwacht eerste klas; Kees de Laat Afgelopen donderdag werden weer 15 waarde bonnen getrokken op de lotnummers van de bingokaarten. De volgende nummers zijn daarbij in de prijzen gevallen: 1265 - 0009 - 0015 - 0082 - 0196 - 0173 - 0580 - 1266 - 1147 - 0812 - 0582 - 0737 - 0563 - 0448 - 0619 en 1295/ Deze waardebonnen, evenals de 2e t/m 9e geld prijs, zijn af te halen op vrijdagavond tussen 18.00 en 20.00 uur bij Mathieu Bruurs, Bos straat 15. Op zondag 9 november a.s. zal de slagwerk groep van muziekvereniging ’Prinses Juliana’ deelnemen aan het bondsconcours in sporthal ’t Veerhuis in Oud-Gastel. Net als het harmonie-orkest laat ook de slag werkgroep, die onder leiding staat van Ludwig Smits, zich regelmatig beoordelen door een deskundige jury. De slagwerkgroep zal niet al leen worden beoordeeld op muzikale/ritmische kwaliteiten, maar ook op de wijze waarop zijn marcheren en exerceren. Vertrek vanuit Moergestel om 12.00 uur vanaf Café De Brouwer. Het optreden van de slag werkgroep zal aanvangen om ca. 14.45 uur. Huidverzorgingsinstiti Aphrodite Omdat drukwerk mooi, goed én (j betaalbaar moet zijn. Oisterwijkseweg 43 Tel. 513 2268 Deze week is de jaarlijkse collecte voor het Dia betes Fonds Nederland. Met de opbrengst hoopt men het wetenschappelijk onderzoek rond diabetes (suikerziekte) in stand te hou den en zelfs nog uit te breiden. Wij rekenen op U Maandag 28 oktober j.l. zijn bewoners en belangstellenden geïnformeerd over het verkeersveiligheidsplan en meer over de verkeersremmende maatregelen die men gaat nemen in het gebied omsloten door de Tilburgseweg, Rootven, Kerkstraat, Schoolstraat en Akkerweg. In Papenacker II heeft men dit al achter de rug met het aanleggen van de nieuwe wegen. Enkele jaren geleden is dit voor dit plan door de toenmalige Gemeenteraad al een besluit genomen. Men heeft de nadruk gelegd op de verblijfs- fimctie en niet de stroomfunctie van het ver keer in dit gebied. Op 15 mei 1997 is er een bewonerscomité van twaalf personen gevormd en samen met de gemeentelijke afdeling VROM is men tot een uitgewerkt plan geko men wat werd gepresenteerd door Wethouder Ruud Hora (GB) en Leo de Jong beleidsmede werker van deze afdeling. De maatregelen zijn verder hoofdzake lijk gericht tegen de sportieve automobilist en voor de argeloze voetganger en fietser. Als een en ander klaar is zullen overantwoordelijke weggebruikers in dit gebied zich een andere rijstijl eigen dienen te maken. Er zullen een aantal drempels alsmede plateaus worden neer gelegd met een hoogte van 12,5 cm. Borden met ‘woonerf 30 km’ alsmede borden met 30 km en lantaarnpalen zullen neergezet worden waar dat nodig is. In de meeste gevallen blijft het parkeren op deze punten wel mogelijk. Hier een daar zullen paaltjes nog eens extra be scherming geven Inritten worden aangepast indien nodig en mogelijk. Hier en daar zullen er bomen bijgeplant worden maar dat hangt af van de kabels en leidingen. Een aantal aanwe zigen gaven toch nog een aantal gevaarlijke punten aan waar misschien geen rekening mee is gehouden. Dit werd genoteerd en zal samen 2188 I I (foto E. Romanesco Oisterwijk) S=! Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst. Uitgave/redactie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. tj Aangesloten bijde Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) |i 2240 2 -2187 b» kf öpervertand nauwe kpfk plaatsen

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 1