4-seizoenen wollen dekbed van Texel 178 264 316 HERFSTAANBIEDING KORTING Lits-jumeaux 240 x 200 van 495,- voor 1 -Persoons 2-Persoons PIP ^4— Herfstconcert van Die Original Stuhlstadter Musikanten Kinderen t/m 15 jaar: opgelet! Speelgoedmarkt ’Janneke’ gaat niet door! Gezondheidswijzer neemt het thema ’slapen’ onder de loep Fietsen met schaatsclub ’De Vennen’ Feest bij Tennisvereniging TECO Weergoden wederom goed gezind voor Familiesoftbaltoemooi Unieke Bijbeltentoonstelling in Helvoirt met garantie - voor de zomer en de winter lekker licht en behaaglijk nu... V COMPLETE WONINGINRICHTER JAN MICHIELS Kerkstraat 18 - Haaren - Telefoon 0411-621217 Rootven 36 - Moergestel - Telefoon 013-5131234 Tegen inlevering van deze bon bij aankoop van een Texeler 4-seizoenen wollen dekbed Op zondag 26 oktober is het zover. Op die mid dag hebben Die Original Stuhlstadter Musi kanten het jaarlijkse Herfstconcert bij Café Vingerhoeds in Oirschot. Regelmatige bezoekers kennen dit optreden als zeef sfeervol en gezellig, mede door de entou rage van het café en de omgeving. Het Herfstconcert begint om 14.00 uur en de toegang is gratis. Café Vingerhoeds is te vin den aan de Oude Grintweg 90 in Oirschot. Momenteel is er plaats voor een trompettist. Geïnteresseerden kunnen contact opnemen met Hans Willems (0499 - 577 219) of zondag naar het Herfstconcert komen luisteren. Het was een zeer geslaagde dag, er werd fana tiek gestreden om de eer, waar plezier voorop stond. Hopelijk weer allemaal tot volgend jaar, noteer maar alvast in je agenda, de tweede zon dag in oktober 1998. Voor meer informatie over honkbal, softbal of peanutbal mag je altijd bellen naar Gijs Hooft- man: 513 3631. Familiesoftbalcommissie SV Roef! 140 x 200 van 289,- voor Op jullie scholen liggen al geruime tijd papie ren voor jullie klaar, waarop staat vermeld, hoe je mee kunt doen aan een fotowedstrijd, waar mee leuke prijsjes te verdienen zijn. Als jullie goed foto’s kunnen maken is het leuk om aan deze wedstrijd mee te doen. Vraag dus bij je school om zo’n formulier en doe mee. Op het papier staat dan dat dat kan tot 321 ok tober. Maar dat is niet juist. Je kunt je foto(’s) inzenden tot 1 december. Doe je best! Voor meer informatie: bel 513 3266, 513 2563 of 528 5760. 200 x 200 van 395,- voor Noordbrabantse Christelijke Boerenbond In verband met een te gering aantal deel nemers gaat de Speelgoedmarkt van Peu terspeelzaal ’Janneke’, die gepland stond voor dinsdag 28 oktober a.s. NIET door! De Gezondheidswijzer Midden-Brabant biedt niet alleen de mogelijkheid om informatie op te vragen over gezondheid, ziekte en gezond heidszorg, maar gaat het publiek ook informe ren via zogenaamde gezondheidsthema’s. De Gezondheidswijzer gaat elk kwartaal een be paald gezondheidsthema nader onder de loep nemen. Het thema voor het komende kwartaal (okto ber, november en december) is ’Slaapproble men bij volwassenen’. Enerzijds is er in deze periode meer informatie over dit thema te vin den in de Gezondheidswijzer in een speciaal daarvoor ingerichte themaboek. Anderzijds vinden er informatiebijeenkomsten plaats, die voor belangstellende gratis toegankelijk zijn. Deze bijeenkomsten beginnen om 20.00 uur en worden gehouden in het hoofdkantoor van Thuiszorg Midden-Brabant, aan de Lage Wit- siebaan 2a in Tilburg. Belangstellenden kun nen zich telefonisch aanmelden bij de Gezond heidswijzer via de Zorgcentrale van Thuiszorg Midden-Brabant: 099-8806. Voor het komende kwartaal is een drietal bij eenkomsten gepland: dinsdag 7 oktober over slaap en de problemen die we daarbij kunnen ondervinden (helaas bereikte dit persbericht ons te laat om dit eerder te melden), woensdag 12 november over slaapmiddelen en het ge bruik daarvan en op dinsdag 9 december kun nen belangstellenden kennismaken met diver se manieren om via ontspanning in slaap te komen. Onder de genodigden waren leden, oud-leden, omwonenden en de wethouders Hora, Rak- horst en Van Roessel. Met deze wethouders en de ambtenaren Haest en de Kort heeft het be stuur van TECO in het verleden veel overleg gehad. Onder het toeziend oog van zijn collega’s ver richtte de VVD-wethouder Joop Rakhorst de openingshandeling. Door het intoetsen van een code en een druk op de knop ging het licht aan op de tot nu toe onverlichte tennisbanen. TECO is nu optimaal verlicht. Op de foto ziet u wethouder Rakhorst tijdens de openingshan deling. Hierbij nodigen wij onze leden uit voor een leden/voorlichtingsbijeenkomst bestem mingsplan buitengebied Moergestel. Deze ledenbijeenkomst zal plaatsvinden op maandagmiddag 27 oktober a.s. om 13.30 uur in ’Den Boogaard’. Afgelopen jaar is op het voorontwerp bestem mingsplan buitengebied Moergestel een schrif telijke inspraakronde geweest. Naar aanleiding daarvan is een verslag gekomen. We gaan nu bekijken wat er naar aanleiding van dat verslag in het nu ter inzage liggende ontwerpbestemmingsplan is verwerkt opgenomen gewijzigd. Onze zienswijze (be zwaren) hierop kunnen we dan officieel indie nen bij de gemeenteraad. De heer J. Lips zal tijdens de bijeenkomst in het kort de belangrijkste punten en wijzigin gen t.o.v. het eerdere voorontwerp aanstippen en ingaan op vragen cq. onduidelijkheden. DE heer K. Gockel (SEV) kan behulpzaam zijn m.b.t. het indienen van de zienswijze (bezwa ren) naar de gemeente toe. Afhankelijk van de behoefte kan dan een zitdag in Moergestel wor den gehouden. Het ontwerpbestemmingsplan ligt momenteel ter inzage bij de gemeente Oisterwijk van 13 oktober t/m 9 november 12997. U kunt het plan ook inzien bij de bibliotheek Moergestel (de totale planset met kaarten). Als N.C.B. Moergestel hebben wij u reeds meerdere malen gewezen op de aantasting van agraris'che belangen door dit gemeentelijke plan. Met dit bestemmingsplan zullen we de komen de jaren vooruit moeten. Bezoek deze middag daarom, zodat u op de hoogte bent van de (on)mogelijkheden voor uw bedrijf/grond in de toekomst. Wij rekenen op uw komst! Bestuur N.C.B. Moergestel Vanaf half oktober is het weer tijd om er op uit te trekken met de A.T.B. fiets. Wekelijks is er de mogelijkheid om gezamenlijk te trainen, een toertocht te rijden of aan een wedstrijd deel te nemen. Voor toertochten is er een toertoch tenkalender. Met betrekking tot de training voor A.T.B., het volgende: Elke zondag om 9.30 verzamelen op het St. Jansplein te Moergestel. De coördinatie is in handen van Leo Vaes en Theo Jacobs. Dit geldt ook voor wedstrijden. De volgende data van toertochten zijn bekend. Eindhoven, 26 oktober; Hilvarenbeek, 2 november; Alphen, 9 november; Luysgestel, 16 november; Reusel, 23 november; Oirschot, 7 december; Eersel, 14 december. De vertrektijden voor de toertochten zijn tus sen 7.30 en 8.00 uur vanaf het St. Jansplein te Moergestel. Voor verdere informatie en of vra gen kunt u terecht bij Leo Vaes, tel. 013 513 1872 en Theo Jacobs, tel. 013 513 3771. Op woensdag 125 oktober jl. was er feest bij TECO. Onze tennisvereniging aan het Zwarte Wegje in Oisterwijk heeft 5 tennisbanen, waar van er tot nu toe maar 3 verlicht waren. Sinds woensdag jl. hebben we op alle banen verlich ting en dat was reden voor een feestje. Voor de 16e keer werd het Familiesoftbaltoer- nooi gespeeld. Jaren hebben we schitterend weer gehad. De voorspelling voor zondag 12 oktober jl. was belabberd. Zouden we nu al de regen krijgen die we in die jaren niet gehad hebben? Er werd besloten om het toernooi toch door te laten gaan. Wat waren we opgelucht toen het weer geen spelbreker werd voor dit toernooi, de zon was ruim aanwezig, alleen twee buitjes van 5 minuten kregen we te ver werken, ongelooflijk. Voor dit Familietoemooi hadden zich 25 teams aangemeld. Deze werden verdeeld in drie klas sen: gevorderden, half-gevorderden en begin ners. De beginners bestond uit een poule van vier teams. De Buurvrouw (een café uit Tilburg) werd hier de kampioen. Eindhoven werd twee de, de PePaMas (ouders van onze peanuts) wer den derde en als laatste eindigde de familie van Hattem (klein maar dapper). In de poule van half-gevorderden werd er door dertien teams gestreden om de eer. Als eerste eindigde de familie van lersel, een goede twee de plaats was er voor de Tweedes. De gedeelde derde plaats werd behaald door De Heideveld- jes, Oisterwijk, Ernhemmers, OKEZ en Die sel. Op de vierde plaats eindigde Goed Ge mutst. OP de vijfde plaats DIV, Ectuera en de Klaore. Zesde: Knuppels en familie Hekker. Dit jaar hadden we een recordaantal inschrij vingen voor de gevorderden-klasse. Het niveau stijgt nog ieder jaar. Er werd gespeeld in twee poules. In Poule A werden de Wicked Willies eerste en in poule B de Adjes. In een spannen de finale, gespeld op top-niveau, werden de Wicked Willies met een minimale overwin ning van 1-0 kampioen. Op de derde plaats ein digde de familie van de Wiel, vierde de familie Tschumie; Bataljon 13 (de honkbaljunioren) werden vijfde, de Deni’s (de kleinkinderen van de familie Denissen) eindigden op de zesde plaats. De Daltons werden zesde en lest best de familie Jonkers. Voor de winnaars waren er weer de taarten en voor de rest de peperkoeken van Bakkerij Kou- wenberg. De EHBO was de gehele dag aanwe zig en heeft enkele keren moeten optreden. EHBO ook weer hartelijk bedankt! Verder wil len we de clubgebouwcommissie van Roef! hartelijk danken voor hun hulp. Van woensdag 28 okto ber tot en met donder- dag 6 november a.s. or- ganiseert de Raad van Kerken een bijbelten- toonstelling in Helvoirt onder de titel ’Het Boek dat blijft’. De tentoon- stelling is enkele jaren geleden in de Levenskerk in Oisterwijk te zien geweest. Gezien de grote belangstelling en de positieve reacties op die tentoonstelling wordt deze dus herhaald. Een groot aantal kinderen uit de groepen 7 en 8 zal de tentoonstelling bezoeken in het kader van de katecheselessen. Aan de hand van illustraties en panelen ma ken de bezoekers van de tentoonstelling een ’Wandeling door de Bijbel’ van Genesis tot Openbaring. Ook wordt in beeld gebracht hoe het boek in de loop van 1500 ontstond en van hand tot hand ging, eerst geschreven (letter lijk monnikenwerk) en vervolgens gedrukt; hoe het vertaald werd en nog steeds wordt en wat de problemen zijn die daarbij overwonnen moeten worden. Voor liefhebbers van oude uit gaven zijn ook prachtige voorbeelden te zien van historische bijbels. De tentoonstelling wordt gehouden in de Pro testantse Kerk, van Grevenbroeckstraat 3 in Helvoirt. De officiële opening zal op dinsdag avond 28 oktober om 20.00 uur worden ver richt door de predikant van de Protestantse Gemeenschap Haaren-Helvoirt, ds. Chr. Mondt. De opening wordt voorafgegaan door een oecumenische gebedsdienst in dezelfde kerk van 19.00-19.45 uur. Deze dienst wordt verzorgd door een werkgroep van de Raad van Kerken. Uiteraard bent u hier ook van harte welkom. Meer informatie over de precieze openingstij den van de tentoonstelling kan worden verkre gen op tel. 013 - 528 2166. PAGINA 3 25 EXTRA neb MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 22 OKTOBER 1997

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 3