HULP NODIG BIJ HOPPEN MET ROKEN? F 2 ft' IN “Nooit geweten dat sparen uitnodigend kan zijn.’ Winnende vakantiefoto van ’De Veerkes ZO Martin Coolen een ervaring rijker VIDO K.V.O.- nieuws Mr is y »e veerkes C 5 41».; Ter herinnering... Hb Binnenkort moet u zeker even 59 langskomen bij uw Rabobank. Iedereen die spaart, of nog niet spaart bij de Rabobank, kan dan ons spaarfeest meevieren. En dat geldt zeker voor de jonge spaarders. Er ligt in ieder geval een leuke attentie voor u klaar. Alvast tot ziens! Rabobank Moergestel DE IIRHAAI Bel: 0900-500 20 22 (20 ct.p/m) Het Spaarfeest duurt van 20 t/m 25 oktober. Bezoekers van Herberg ’De Veerkes’ kregen afgelopen vakantieperiode een vlag mee met de bedoeling er een op de vakantiebestemming een ’creatieve’ foto van te maken. Voor de beste foto loofden Mare en Patricia een prijs uit. Tot en met vrijdag kon men de foto’s inleveren en zater dagavond werd de winnende foto bekendgemaakt. Hierbij ziet u de foto afgebeeld. Winnaars bleken Bianca Hooyen en Frido Roloff te zijn. In het Griekse Santorini lieten zij zich met de ’Veerkes’vlag vereeuwigen. Alle ingezonden foto’s zijn te zien in het café. Op de inzet van deze foto is de tekst op de vlag duidelijker weergegeven. Vermoeid maar zeer tevreden en bela den met souvenirs is Martin Coolen af gelopen week teruggekeerd van de World Transplant Games waaraan hij heeft deelgenomen in Sidney (Austra lië). Was er eerst sprake van wonen in het nieuwe Olympische dorp, nu bleek men gehuisvest te zijn in verschillende hotels in de omgeving van Sidney. Dit kwam het sociale aspect niet ten goede. Men bleef maar in het kringetje van Zuid-Afrikanen en Taiwanezen rond hangen. Dit was niet ongezellig maar met andere deelnemers kwam men te weinig in contact. Iedere dag moest er minstens een uur wor den ‘gebusd’ om op de plaats van bestemming te komen. Hier bleef men meestal de gehele dag om dan ‘s-avonds weer naar het hotel te vertrekken. Het vervoer was slecht geregeld en vooral in het begin. De chauffeurs van de bus- sen waren slecht geïn formeerd. Maandag 3 november: Jaarvergadering. Zaterdag 8 november: Karaoke-avond. Beide activiteiten vinden plaats in ’De Bosfa zant’ en beginnen om 20.30 uur. gaan met alle veranderingen. Je kunt je telefo nisch of op de inloopmiddag opgeven om aan een gespreksgroep deel te nemen. Wij verwachten je de eerstvolgende inloopmid dag op dinsdag 21 oktober in het wijkgebouw Loven-Besterd, Koestraat 164 te Tilburg, Park de Horion, le verdieping zaal 2. Voor informatie: 013-4562738 en/of 013- 5426591. kei bij de laatste acht. Het acclimatiseren van een 3-tal dagen was voldoende en van een jet lag heeft hij niets geweten. Ondanks het kleine ploegje van een 35-tal deel nemers (Australië, Engeland en Amerika had den ongeveer 150 deelenemers) legde Neder land toch beslag op de vierde plaats van het totaal-klassement. Een 34-tal medailles (waar van 14 gouden plakken) zijn meer naar Neder land gebracht. Voorwaar een prachtig resul taat. Dit lag niet alleen aan de kwaliteit van de ploeg maar zeker ook aan de goede sfeer. Moest men ‘s-morgens vroeg op om deel te nemen, ‘s-avonds werd er ook veel lol gemaakt en ge zellig gefeest. Medailles werden gevierd met champagne maar ook het traditionele biertje (zonder schuimkraag) ging er grif in. Met zijn gehoorgestoorde kamergenoot kon hij goed overweg maar deze zorgde een paar keer voor problemen want de man was met geen stok wakker te krijgen. Ook de wekker hoorde hij niet en hiervoor werd Martin dan weer in gehuurd. De verzorging door een team-arts, fysiothera peut, verpleegkundige en de staf was geweldig. Het eten echter had wat meer gevarieerd mo gen zijn. Men ging ook iedere avond op andere plaatsen eten maar veel rijst en weinig aardap pelen of brood waren toch hun deel. De lun ches waren meestal rijkelijk voorzien van fruit en ook erg goed. Een hamburger met frites ging er dan ook wel in als men ging ‘stappen’ in het centrum van deze wereldstad. De publieke be langstelling voor het geheel viel wel wat tegen omdat men weinig had gedaan aan promoting van dit evenement. De laatste avond werd be sloten met een fantastisch Gala-diner. Thuisgekomen bleek hij 4 kilo te zijn afge vallen en hij deed dan ook een goedee aan val op ‘moeders pot’. En nu maar uitzien naar de komende spelen over twee jaar in Tilburg die vanaf dan New Life Games zullen gaan heten. Vrouwen In De Overgang Elke eerste en derde dinsdag van de maand van 14.30 tot 15.30 uur is er een inloopmiddag voor vrouwen in de overgangsfase, waar je vrijblij vend in veilige omgeving terecht kunt met al je vragen. Een ervaringsdeskundige is aanwe zig. In een gespreksgroep wordt aandacht, warmte en ondersteuning gegeven om positief om te Wat de Spelen zelf betreft heeft Martin met de oren staan klapperen. Het niveau van de sporters benaderd zeker in sommige disci plines onze topsport. Het gehele gebeuren heeft hij ervaren als ‘gaaf’ en zeker voor her haling vatbaar. Ook hebben de deelnemers erg veel plezier ge had en mede daardoor presteerde de ploeg zo goed. Zelf eindigde hij in het Tafeltennis-En- KOM OPX STOP Op maandag 20 okto ber komt de GGD van 20.00 tot 22.00 uur ’n voorlichtingsavond verzorgen over slaap- en kalmeringsmiddelen. Veel mensen hebben last van spanningen, stress, angst of overver moeidheid. Deze kunnen slaapproblemen en spanningsproblemen veroorzaken. Tijdens deze bijeenkomst wordt uitgelegd wat slaap- en kalmeringsproblemen zijn en wat men zelf aan deze problemen kan doen. Er is ook gelegenheid tot het stellen van vragen. Ook niet-KVO-leden zijn van harte welkom. De entree is voor hen 5,-. Hr ff ffe, to. PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 15 OKTOBER 1997 Moergestel Raadhuisstraat 9 J T 'kvo) Wie gestopt is met roken, heeft het niet altijd even makkelijk. Daarom is er de stoppen-met- roken informatielijn. U kunt er terecht voor advies, informatie over hulp bij stoppen, of een persoonlijk gesprek als steun- h^gesioteo^l tjeinderug. k Herberft Moergestel

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 5