w Schaatsclub ’De Vennen’ bestaat 13 oktober a.s. 10 jaar. Een vereniging die niet meer weg te denken is in onze gemeente,. Een sportvereniging voor jong en oud, met maar liefst 250 leden. f] ’Tilburgs Leesplèngske’ gepresenteerd Mlr TV-Bingo met UW» Schaatsclub ’De Vennen’ Aphrodite V Afscheidswedstrijd Zo is 'er maar één! P. Blessing-van Luijt HUISARTSEN geen praktijk van 20 t/m 26 oktober Jaarlijkse collecte St. Nicolaas Speelgoedmarkt Peuterspeelzaal Janneke Opening nieuwe schutsboom Gilde St. Sebastiaan Barbara J Laat op tijd uw medicijnen vullen! S.V Audacia WOENSDAG 8 OKTOBER 1997 - 22e Jaargang - Nr. 973 Schoolstraat 5 MOERGESTEL Waarneming: E. VAN DELFT Oisterwijkseweg 67, Moergestel Telefoon 513 1424 In het bevorderen van de schaatssport zijn wij dus ruimschoots geslaagd. Het zou het ook anders kunnen formuleren: schaatsen hoort net zo goed bij de opvoeding dan zwemmen. Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! Na 25 jaar trouwe dienst in de selectie van Au dacia wordt het eens tijd dat Gerard Antonis in de bloemetjes wordt gezet. Ter gelegenheid hiervan zal er een afscheids wedstrijd worden gespeeld op zaterdag 11 ok tober om 18.30 uur op het terrein van Audacia. Na afloop van de wedstrijd is er volop de gele genheid tot feliciteren en keuvelen met ’Mis ter Audacia’ in de kantine. Graag tot ziens! Het St. Nicolaascomité is wee volop bezig met de organisatie van het jaarlijks bezoek van de Sint en zijn Pieten. Daarom houden wij weer onze jaarlijkse en- veloppen-actie die gehouden zal worden van 12 tot en met 18 oktober. Wij hopen dat u ons werk zult steunen, zodat wij dit nostalgisch gebeuren voor onze kinde ren in ere kunnen houden. Voor verdere berichtgeving over intocht en bezoeken, volgt de komende weken bekendma king in ’Moergestel-Nieuws’. De intocht zelf zal gehouden worden op zater dag 22 november. De enveloppen voor een bijdrage kunt u bin nenkort verwachten. Het St. Nicolaas-comité Officiële opening Op 10 oktober hebben we de officiële opening van ons clubgebouw. Voor de leden begint deze avond vanaf 21.30 uur. Op deze avond zal de band ’So What, Shaggy’ spelen, en u zult voor zien worden van een hapje en een drankje. Dus zorg dat je er bent! Clubavond Op 24 oktober hebben we weer een echte ouderwets oergezellige clubavond van de KPJ. Met Super Happy Hour. Bier voor 1,-. Dus leden, kom op deze avond het weekend indrin ken. Tap staat open vanaf 21.00 uur. Najaarsuitstapje Wijziging, wijziging, opgelet! Het najaarsuit stapje, dat gepland was in oktober, wordt ver zet naar 1 november 1997. Dit omdat op 18 oktober KPJ Diessen een feestweekend orga niseert. Dit werd ons pas bekend toen wij de datum al hadden gepland. Opgeven voor het najaarsuitstapje, Time Out Gemert, gaat nog bij Dennis Smetsers, tel. 0411 - 673189. Op dinsdag 28 oktober a.s. organiseert Peu terspeelzaal Janneke van 20.00 tot 21.30 uur in haar speelzaal aan de Pr. Margrietstraat 1 te Moergestel een speelgoedmarkt. We hebben dit jaar gekozen voor een iets an dere opzet dan voorgaande keren. Deze keer wordt u de mogelijkheid geboden een tafel te huren voor 25,-. De presentatie en verkoop van uw speelgoed heeft u in eigen hand en ook de opbrengst van de verkoop is geheel voor uzelf. U kunt een tafel reserveren d.m.v. het invullen van een inschrijfformulier. Deze formulieren zijn te verkrijgen bij Peuterspeelzaal Janneke of bij Cas Lapien, De Lathouwer 35 te Moer gestel. Inleveren formulieren bij de peuterspeelzaal kan tot woensdag 15 oktober a.s. 12.00 uur. Bij inlevering dient tevens het inschrijfgeld te worden voldaan. Het aantal tafels is beperkt, dus wacht niet te lang met inschrijven. J Huidverzorgingsinstituut Woensdag jl. mocht burgemeester J. Stekelenburg van Tilburg het eerste exemplaar in ontvangst nemen van het ’Tilburgs Leesplèngske’. Het ’Tilburgs Leesplèngske’ is een Tilburgse variant op het bekende leesplankje waarmee kin deren vroeger leerden lezen. Op het plankje staan typisch Tilburgse woorden. Deze woorden worden verduidelijkt met zeer herkenbare tekeningen. Initiatiefnemer, De Stichting Tilburgse Taol, wil door middel van het ’Tilburgs Leesplèngske’ op een leuke manier de aandacht vestigen op het mooie Tilburgse dialect. Het leesplankje is te koop voor 15,- bij Boekhandel ’t Nieuwe Centrum aan de Westermarkt te Tilburg, bij de Tilburgse VW en bij Paul Spapens, D’n Duyp 41 te Moergestel. y in Behalve schaatsen, kun je binnen onze vereni ging ook andere sporten beoefenen, zoals: wiel rennen, mountain-bike en hardlopen, waar door je met recht kunt spreken van een om- nium-vereniging. Dit jubileum heeft het feestcomité aangegre pen om in samenwerking met MTV de televi- siebingo te organiseren. De TV-uitzendingen zijn op de donderdag 23 en 30 oktober en 6 en 13 november, telkens om 19.00 uur. De kaartverkoop is elke zaterdag, vooraf gaand aan de bingo-avonden. Dit gebeurt huis-aan-huis. De verkooppunten waar u ook bingokaarten kunt kopen zijn: Groentehal Crisje, Bloemis terij Wim Willems, Jumbo Denissen, Super van Balkom, Slijterij Tn den Korerenmaaier’ en Kadoshop Broers. Het prijzenpakket per uitzending is maar liefst 1.400,-. Geldprijzen: le prijs 300,-; 2e prijs: 200,- 3e prijs: 100,-; 4e en 5e prijs: 75,-; 6e prijs: 50,- en de 7e t/m de 10e prijs: 25,-. De overige prijzen bestaan uit waardebon nen. Wij zijn de Moergestelse middenstan ders daarvoor zeer dankbaar. De volgende winkeliers ondersteunen onze TV-Bingo: Jumbo Denissen; DA Drogisterij Kemps, Aphrodite Huidverzorging, Jan Michiels Woninginrichting; Super van Bal kom; De Bakker op de hoek W. van lersel, Bloemisterij Wim Willems; E.T.B. Frans van Velthoven, Groentehal Crisje, Vivace Dames mode, Modarina, Slagerij van Zon-Reyrink, Schoenwinkel Ligtvoet Nimco, Juwelier Ketelaars, Modehuis Poirters, Van Raak Bloe men, Boetiek Bonita, Rijwielhandel Frank Vo gels, Bakkerij Van Hulten, ’t Kapperke, ’t Woonhuys, Bakkerij H. Verkooijen, Chris van den Bijgaart Fotografie en Slagerij Ketelaars. Speciale dank aan Kadoshop Broers en Slij terij Tn den Korenmaaier’ voor de sponso ring van de bingokaarten en Jumbo Denis sen voor het beschikbaar stellen van de ge luidsinstallatie. Op zaterdag 27 september werd onder grote belangstelling van vele Gildebroeders en Gildezusters door erehoofdman Toon Gie- sen en jongste gildebroeder Coen van Elde- ren met enkele welgemikte schoten de nieu we schutsboom voor geopend verklaard. Daarna was het de beurt aan de leden van ons Gilde die op de Gildewedstrijden niet mee schieten om de vogel van de fraai versierde schutsboom af te schieten. Na een spannende strijd tussen de Gildebroe ders en -zusters was het tenslotte Chris Moor man die de vogel in twee delen deed splijten waarna de vogel naar beneden viel en de con fetti die erin zat naar beneden dwarrelde. De nieuwe schutsboom is door de leden ge maakt en geplaatst, dit met het vooruitzicht op de regio-verschieting welke in 1998 door ons Gilde georganiseerd wordt en waarbij ’n hon derdtal handboogschutters om de hoogste eer zullen strijden. bèiïl brèlle kwèèk èèrpel höske Pirke borger lèkstêel ketaaw snoffels Haajke kreugel tjannek paoskiep toelaog Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel. Biest-Houtakker en Haghorst. Uitgave/redactieBuro 76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. S>hxitH lub j tj Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) p I IUIU VUI Z-C/l yll I^OII 1011 ll Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) H j

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 1