SPIJKERBROEKHANGEN Jubilarissen bij ’Cantate Domino Jansen m.m.v. Radio ’Fantasy’ K.P.J. Moergestel organiseert op 20 en 21 september 1997 voor de 14e maal het alombekende DONKERS AUTOMOBIELBEDRIJF Welkom In en/of rond de feesttent aan de Heuvelstraat! Stap eens op! Brabant op de fiets! 5 i) Volkswagen Groep y Bestrating Minigraafverhuur Tuinaanleg en -renovatie Riolering Grondwerken De touwtrekwedstrijden beginnen op zondagmiddag om 12.00 uur. Ook voor verkoop en onderhoud van Ford en Toyota en alle auto-accessoires het goede adres. Waterbeheer Al 35 jaar kennis van en interesse voor drukwerk... Oisterwijkseweg 43 Tel. 513 2268 Schoolstraat 60, Moergestel Telefoon 013-513 1110 Als extra attractie op zondagmiddag: De winnaar van de dag krijgt een prijs van 100,- j! Gezinsviering Scnmincken •Zandbak ^^^^^I^stractatie op zaterdagavond een optreden van het ’One-HNO-ino Aanvang van de avond 20.00 uur. PAGINA 7 <6 dan de beurt aan de respectievelijke partners om zich bij het gezelschap te voegen. >T 66 “X- TOUWTREKWEEKEN I ijk an iet en ia de en o- ja- )e in cal ils de iet en en en de Een moment van bezinning en saamhorigheid in deze drukke en onzekere tijden is zeker op zijn plaats. Wij rekenen op uw komst! Bestuur N.C.B. Moergestel officieel sub-dealer N voor Moergestel, Oisterwijk e.o. en us ir- n- ;e- Aan alle leden en andere belangstellenden, Op 22 september a.s. om 20.30 uur zal een bij eenkomst plaatsvinden, georganiseerd door Waterschap De Dommel, om met ons van ge dachten te wisselen op het gebied van water beheer. De bijeenkomst zal plaatsvinden in d raadszaal van het voormalig gemeentehuis aan de Willibrordusstraat 12a te Diesen. De agenda ziet er als volgt uit: 1Opening n- en de :rs en d- an 3k neb Noordbrabantse- Christelijke Boerenbond 5 I r n- is- it- il- e- in ge et km. De tocht is uitgezet voor het hele gezin. Onderweg zijn er diverse afstapmogelijkheden, waar voor verrassingen is gezorgd. De tocht in Oisterwijk kent als startplaats Hotel Stille Wil de, Scheibaan 11. U kunt daar vertrekken tus sen 10.00 en 13.00 uur. De kosten: 2,50 p.p. (max. 5,- per gezin). Meer informatie kunt u lezen in een folder die bij de Rabobank aan de Raadhuisstraat verkrijgbaar is. Op zondag 21 september a.s. kunt u in 40 Bra bantse gemeenten starten voor een recreatieve fietstocht. Het is een initiatief van het Brabants Bureau voor Toerisme, om Brabant als fiets- provincie te promoten. In Oisterwijk bijv, is een mooie tocht uitgezet over 40 km. met de mogelijkheid die onderweg in te korten tot 30 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 17 SEPTEMBER 1997 2. Toelichting Frans van Dongen, stroomge- biedsmanager, over de nieuwe organisaties tructuur van het waterschap. 3. Toelichting Jan Maas over het waterbeheer in de verre toekomst. 4. Toelichting Jan Maas over het waterbeheer op korte en midellange termijn. 5. Toelichting Frans van Dongen over het ac tueel waterbeheer in de regio. 6. Verkiezingen in 1998. 7. Inbreng waarna rondvraag en sluiting. U wordt van harte uitgenodigd om op 22 sep tember hierover met het waterschap van ge dachten te wisselen. Op 12 oktober a.s. om 10.00 uur zal een gezins viering worden verzorgd in onze kerk door een aantal van onze leden. Het thema zal zijn ’Oog sten’. Wij nodigen u van harte uit (ook de kinderen) hierbij aanwezig te zijn. Afgelopen zaterdag vierde ons kerkkoor ’Cantate Domino’ haar jaarlijkse St. Caeciliadag. Op deze dag werd ’n viertal leden van het koor onderscheiden met een speld van de Nederlandse St. Gregoriusvereniging vanwege hun jarenlange lidmaatschap. Pastor H. van den Broek kwam de onderscheidingen opspelden. Van links naar rechts op de foto: Toon van Gils (gouden speld 40 jaar lid), Tiny Kwinten-Willems (zilveren speld 25 jaar lid), Nolly Jonkers-de Groot (zilveren speld 25 jaar lid) en Noud Vriens (gouden speld 40 jaar lid). Na deze officiële handelingen werd het feest op sportieve wijze voortgezet. ’s-Avonds was het W. Ketelaars Heiligenboom I 5066 CB Moergestel Tel. (013) 513 1339 Fax(013) 513 3312 auto (06) 513 85 312 auto (06) 528 91 537

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 7