Van de witste stranden tot de zwartste pistes. Boek nu uw (winter)vakantie en maak kans op 100.000,- en vele andere geldprijzen met een GRATIS Kraslot! AUTOMOBIELBEDRIJF DONKERS Midden-Brabant wil logistiek-industrieel bedrijventerrein snel ontwikkelen De voor we een groep van. Volkswagen Groep M.O.V.-groep Moergestel Missie-, Ontwikkelings- en Vredeswerk Rabobank Moergestel BRIEF THEO RAAIJMAKERS a.s. Zondag 31 augustus gaat de zeventiende editie van Toer Mee van start. Evenals voor gaande jaren kunt u 40 kilometer fietsen, maar voor wie dit te ver is, is er een route van 25 kilometer uitgezet. In de route zijn diverse posten opgenomen waar u en versnapering krijgt of soep en/of broodjes kunt kopen. Ook zullen mensen van de Wereldwinkel Max Havelaarkoffie schen ken. Wij hopen dat de opkomst weer groot zal zijn want zoals u hierboven kunt lezen heeft Theo Raaijmakers de opbrengst van de Toer Mee hard nodig. Scandinavië? individueel? Ook voor verkoop en onderhoud van Ford en Toyota en alle auto-accessoires het goede adres. Op initiatief van de gedelegeerde Economi sche Zaken van het SMB, mevr. mr. E. Aarts- Engbers, is aan de provinciaal gedeputeerde voor ruimtelijke ordening, drs. E van Geel, een intentieverklaring overhandigd. In deze intentieverklaring pleiten overheid en be drijfsleven voor een snelle ontwikkeling van een modem logistiek-industrieel bedrijven terrein in Midden-Brabant. Partijen die de intentieverklaring hebben on dertekend zijn: het Samenwerkingsverband Midden-Brabant, de Brabants-Zeeuwse Werkgeversvereniging, het Sociaal-Econo- misch Overlegorgaan Brabant, de Stichting Brabantse Logistieke Ontwikkelings Maat schappij, de FNV (district Brabant-Zeeland), de Kamer van Koophandel, RWI/Indutil, de gemeenten Tilburg en Gilze en Rijen. In provinciaal verband is al eerder afgespro ken dat de regio Midden-Brabant zich vooral zal richten op moderne logistieke industrie. Hier liggen duidelijke marktkansen maar daar voor is wel een nieuw modern logistiek-indus trieel terrein nodig. Uit eerder onderzoek is gebleken dat binnen de Stadsregio Tilburg geen ruimte is voor en dergelijk terrein. On der verantwoordelijkheid van het Samenwer kingsverband Midden-Brabant wordt momen teel onderzocht of het gebied Tilburg, Gilze en Rijen hiervoor wel mogelijkheden biedt. Tot op heden stelt de provincie zich hierbij uiterst terughoudend op. OP korte termijn zal het Streekplan worden herzien. Uit de voorstellen hierover blijkt dat de provincie wel mogelijkheden voor een nieuw groot schalig terrein in West-Brabant wil onderzoeken, maar Midden-Brabant wordt in deze voorstellen niet genoemd. Uit het standpunt dat de provincie onlangs heeft uit gebracht over het advies van de Commissie Brokx (’Van Visie naar Actie in de logistiek’) blijkt dat de provincie er nog lang niet van overtuigd is dat en dergelijk terrein in de re gio Midden-Brabant moet komen. Na de overhandiging wees de heer Van Geel op de toenemende spanning tussen de huidige economische dynamiek en de beperkte ruim telijke mogelijkheden. De heer Van Geel er kende dat de mogelijkheden om binnen Stads regio Tilburg dergelijke grootschalige ontwik kelingen op te vangen inderdaad vastlopen. Hij sprak zich echter nog niet uit over eventuele oplossingen. Wel zal de heer Van Geel op korte termijn een eerste schriftelijke reactie op de intentieverklaring geven. Mevr. Aarts-Engbers, tel. 013 - 468 7 435 en de heer Van Gel, tel. 073 - 681 2 812 hebben zich graag bereid verklaard hun standpun ten over het logistiek-industrieel bedrijven terrein uiteen te zetten. nieuwe reisgidsen uw wintervakantie binnen. Dat lijkt nu vroeg, maar wie zich oriënteert zit straks goed. Wordt het zonnen Eilat of de sneeuw in Met een groep of Ontspanningsmiddag Op vrijdag 3 oktober a.s. wordt er een regionale ont spanningsmiddag georgani seerd in ,’t Plein’ in Udenhout. Op die middag ziet u een pa rade van vrolijke, mooie en verrassende momenten van 40 jaar film- en televisiegeschiedenis aan u voor bij trekken. Aan dit programma werken bekende persoon lijkheden mee zoals Danny de Munck, bekend als zanger en acteur en Sandra Reemer die als zangeres al een lange tijd meedraait en die als televisiepresentatrice veel bekendheid geniet. Het geheel wordt gepresenteerd door een team van 5 multia-medianten, veelzijdige acteurs en actrices. Samen met musicus en danser Frank Wilson verzorgen zij een middagvullend pro gramma. De kosten zijn 20,00 inch vervoer, koffie en één consumptie. De plaatsen voor deze mid dag zijn beperkt. U kunt zich opgeven tot 10 september bij één van onderstaande personen: A. Hoppenbrou wers tel. 513 2248; A. van den Hout tel. 513 3144; L. Huijsmans tel. 513 1529 of J. van Beers tel. 513 2368. Zonnebloemafdeling Moergestel voorkeur. compleet informatiepakket Loopt u even binnen bij de reizenverkopende Rabobank. Uit al die nieuwe reisgidsen maken wij graag een selectie voor u. Precies naar uw En we maken er een PAGINA 5 8 augustus 1997 Beste mensen van Moergestel, Velen van jullie zullen met vakantie zijn, maar ik denk dat er over een paar weken toch weer een krant van Moergestel Nieuws zal uitkomen en dus stuur ik een berichtje vanuit een koud Bolivia. Het is hier vannacht gaan regenen en dat is iets wat ik nog nooit heb gezien in deze tijd van het jaarl! Dat betekent natuurlijk ook dat het flink kouder wordt en we zullen straks ongetwijfeld sneeuw kunnen zien liggen op de bergen. Ik schrijf vandaag vooral even om iedereen heel erg veel succes te wensen voor de komende Toer-mee en ik zou graag zoveel mogelijk mensen willen vragen om op de een of andere manier mee te doen: als sponsor, als fietser, als helper, hoe dan ook!! En ik hoop dat het een hele mooie dag zal worden met goed weer, zodat het niet te zwaar zal zijn. En ik hoop ook dat onderweg de soep en de melk en de pils zullen smaken, maar dat zal wel lukken. Graag moedig ik ook zoveel mogelijk mensen aan om te sponsoren, zodat we dank zij jullie hulp weer wat meer kunnen doen hier. En dan alle mensen die meehelpen om de Toer-mee elke keer weer te doen slagen: in de eerste plaats natuurlijk de mensen van de M.O.V.-groep, die er elke keer weer maandenlang mee bezig zijn om alles goed te regelen, en die daar ook steeds weer in slagen! En alle vrijwilligers die die dag mee zullen helpen op de posten, bij het vertrek, bij de verkoop van verschillende dingen, bij oversteek plaatsen, etc. Heel veel succes iedereen en veel plezier. Wij zijn dankbaar voor jullie inzet, elke keer weer, want het is hier zo hard nodig. Het grootste probleem is meestal het geld, net zoals overal ter wereld! Gisteren nog kwam er iemand hier aan de deur, iemand die gehandicapt is en die werkelijk niet te veel heeft, maar ik heb gewoon 'neen' moeten zeggen, want wij kunnen ook niet alles doen. Maar goed, ik kijk altijd maar naar de positieve dingen die er zijn. De dingen die lukken, de dingen die we wel kunnen doen en dan weet ik dat dat mogelijk is dankzij jullie en dankzij andere mensen die ons helpen. Nogmaals heel erg veel succes iedereen met de Toer-mee en alvast heel erg veel dank voor jullie inzet voor onze kinderen en jeugd. Ik hoop dat het een erg geslaagde dag zal zijn, maar dat zal wel lukken als het weer een beetje mee wil zitten. Groeten en de beste wensen en tot een volgende keer. Theo. officieel sub-dealer n voor Moergestel, Oisterwijk e.o. Schoolstraat 60, Moergestel Telefoon 013-513 1110 in MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 27 AUGUSTUS 1997 zijn

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 5