J i o Ingi maakt vier generaties compleet Nieuwe eigenaresse ’Boetiek Bonita’ ’Moergestel- Nieuws’ blijft: positief ontvangen! I - Aphrodite I""- KZffDER Moergestel I*" -uvr! SONGFESTIVAL OMROEP^ BRABANT VARA VARA Kindersongfestival 1997 Rens de Laat kweekt enorme zonnebloemen... Judovereniging St. Jan r Wia |te 13-51360 M I Van tijd tot tijd worden we wel eens getipt over het feit dat er weer vier generaties in dezelfde Huidverzorgingsinstituut Het uitvoerige bericht vorige week in deze krant dat ’Moergestel-Nieuws’ zelfstandig als weekblad blijft door gaan is in Moergestel uitermate po sitief ontvangen. De afgelopen week kregen we dan ook meerdere positieve reacties op ons besluit, zowel schriftelijk alswel mondeling/telefonisch. Niet alleen lezers maar ook het be drijfsleven en diverse winkeliers uit ten zich in positieve zin over het be sluit. Daar zijn we uiteraard blij mee, want alleen met de medewerking van u allemaal behouden we ons ideaal: Moergestel z’n eigen weekblad! Donderdag 28 aug. 19.00 uur: - Feestdag Graaf van Ursel - Kermis/KermisconcertKelnerrace - Koningschieten Gilde St. Catharina - Peuterspeelzaal ’Janneke’ - Tuin Mevr, van de Wiel - Jeugdvakantieweek Deze uitzending wordt herhaald op zondag 30 aug. om 13.00 uur en donderdag 4 sept. om 20.30 uur. Binnen enkele dagen na uitzending is de videoband te leen in de Bibliotheek. Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! F F Het Kindersongfestival, door de VARA-vere- niging georganiseerd, is inmiddels zijn zesde seizoen ingegaan. Kinderen die geboren zijn tussen 1984 en 1988, werden tijdens voorron den in de gelegenheid gesteld te laten horen hoe goed zij liedjes uit het bekende ’Kinderen voor Kinderen’-repertoire konden vertolken. De vijftien beste deelnemers uit de provincie Noord-Brabant zijn straks te horen in Oister- wijk. De deelnemers worden begeleid door een orkestband. De VARA zal, net als de afgelopen jaren, tijdens de landelijke finale opnamen maken die in november te zien zijn op televi sie. Het Kindersongfestival staat overigens los van het televisieprogramma ’Kinderen voor Kin deren’. VARA Kindersongfestival, provinciale fina le Noord-Brabant, vrijdag 29 augustus om 1930 uur op het podium op de Lind te Oister- wijk. Schoolstraat 5 MOERGESTEL 'G Tel. 013-513 1474 J Noordbrabantse finale tijdens het Parelfestival Wie kan het beste zingen en presenteert het mooist? Voor 15 kinderen uit Noord-Brabant is vrijdag 29 augustus een bijzondere dag. Dan vindt na melijk de Noordbrabantse finale plaats van het VARA Kindersongfestival. VARA Radio-3 presentator Henk Westbroek presenteert dit zangspektakel tijdens het Parelfestival in Oisterwijk. Een deskundige jury, o.l.v. Kinde ren voor Kinderen-repetitor Majel Lustenhou- wer, beoordeelt de kinderen op zangprestatie, presentatie en tekstvastheid. De beste deelne mer gaat door naar de landelijke finale die 26 oktober a.s. in Deventer gehouden wordt. Nog maar 9 jaar is ie: Rens de Laat uit de Pos- telstraat 27a. Het lukte hem om twee wel uit zonderlijke hoge zonnebloemen te laten op groeien. Lengte: 4.68 meter! De zonnebloempitten kreeg hij van oma en bij buurman opa (Rien op ’t Hoog) mocht hij ze in de grond stoppen, daar was tenslotte het meeste plaats. Trots mag Rens zijn op het resultaat, vandaar dat we graag onze fotograaf de enorme planten op de gevolige plaat lieten vastleggen. En. nu maar proberen Rens om je record het volgend jaar te breken... familie voorkomen. Vandaag ruimen we graag ’n plaatsje in voor dee 81-jarige Kee van Tuijl- Verschuren, Oisterwijkseweg 64. Naast haar zit dochter Joke Bremen-van Tuijl, 50 jaar, en wo nend in Bingelrafe (L.). Staande op de foto zien we Jolanda Veugen-Bremen, 27 jaar, en ook zij woont in Limburg (Beek). Zittend op de schoot bij de uiteraard trotse overgrootmoeder de 1 maand oude Ingi Veugen. Zij maakte deze vier generaties compleet. Prociciat! Na en hopelijk voor iedereen fijne vakantie beginnen de trainingen weer. We starten op woensdag 3 september. Dan zijn de trainingen van 18.00 tot 19.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur. Op donderdag 4 september trainen we van 18.30 tot 19.30 uur en van 19.30 tot 20.30 uur. Na nog een weekje vakantie hopen wij jullie dan allemaal weer te zien. Finale Streekspel Omroep Brabant De finale van het Omroep Brabant Streekspel vindt plaats op zondag 31 augustus in het strand- en speelland Beekse Bergen. De teams van de gemeenten, die het best scoorden in de acht voorronden hebben zich geplaatst voor deze finale. Zij strijden om de wisseltrofee, die beschikbaar is gesteld door de gemeente Hilvarenbeek, een kunstwerk gemaakt door de kunstenaar Wim van Breen uit Hilvarenbeek. DE trofee, die nu nog in het bezit is van de gemeente Gemert, zal uitgereikt worden door drs. G. Bielderman, hoofdredacteur van Om roep Brabant. De vier gemeenten, die zich geplaatst hebben voor de finale zijn (voorlopig): Drunen, Reu- sel-De Mierden, Etten-Leur en Veghel. In het Streekspel worden de deelnemers getest op hun kennis van de provincie. Uit iedere deelnemende gemeente doen ook kinderteams mee, die punten kunnen behalen in diverse behendigheidswedstrijden. (Omroep Brabant, 31 augustus 12.00-13.00 uur). WOENSDAG 27 AUGUSTUS 1997 - 22e Jaargang - Nr. 967 Terwijl iedereen zowat op vakantie was, gebeurde er toch nog iets in Moergestel. ’Boetiek Boni ta’ kreeg ’n nieuwe eigenaresse in de persoon van Mieke Bouwmans (links op de foto). Yvonne Carmona Alcala-van Balkom, de vorige eigenaresse vertrek binnenkort samen met haar man en kinderen naar Spanje om zich te gaan wijden aan hun olijvenplantage. Het besluit was dus om de boetiek te verkopen; tot teleurstelling van vele vaste klanten. Mieke Bouwmans, die de winkel vaak bezocht, zag de mogelijkheid om een al lang gekoesterde wens in verulling te laten gaan. Samen met Yvonne zocht ze naar een schitterende nieuwe collectie met de vetrouw- de merken. ’Boetiek Bonita’ blijft dus voortbestaan en Mieke heeft het roer met veel enthousias me overgenomen. De boetiek is voortaan geopend van dinsdag t/m zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. U bent altijd welkom om er vrijblijvend ’n kijkje te komen nemen. Mieke: van harte profi ciat en veel succes! F - V- - F .■B IMMtt ïjl Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.)|fi Q 7U Schoolstraat F Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakter en Haghorst Uitgave/redaktie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel, Tel. 013-513 2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. i 4^’ v’.s.. ■f" 7 7

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 1