EZORG(ST)ER Het Brabants Dagblad zoekt per 28 juli a.s. II Deze woningen aan Vonderhof weeV 'Moergestel-Nieuws' en de vakantie... >1 Gebr. Janssen leveren woningen aan Vonderhof (Aanstede) op OMROEP Aanmelden: 0499-363185 013-513 2437 Barbecue motor toertocht P. Terwindt P. Blessing-van Luijt HUISARTSEN geen praktijk van 9 t/m 29 augustus ^BRABANT Audacia-nieuws HI II Gebr. Jansen leveren 1 (Aanstede) op 9 Jeugdcircus II Grigio 11 Informatie gemeente Over drie weken pakken we de draad weer op. Tot woensdag 20 augustus en... fijne vakantie!!! De redactie. DIVERSE EXTRA’S o.a.: De dag begint voor de gasten met een ontbijt Zaterdag 23 augustus: 10.30 uur: aanvang voetbalwedstrijden van het vriendendagtoernooi. 19.00 uur: aan vang internationale voetbalwed strijden van zowel dames als heren-elftallen. 22.00 uur: aanvang totale prijsuitreiking. (Omroep Brabant, 28 juli tot en met 15 augus tus, 9.00 uur tot 12.00 uur en van 17.30 uur tot 18.00 uur) Inschrijfadressen: café ‘t Centrum, Moergestel, tel. 5132564 of C. Hamelink, Regenbeemdeke 12, Moergestel, tel. 5133338. PS. voor Tl augustus inschrijven. zomer- en wintertoeslag diensttijdentoeslag gratis abonnement krant gratis abonnement tijdschrift (o.a. Panorama, Playboy, Margriet, Story, Webber, Fancy e.a.) Dit is de laatste Moergestel-Nieuws’ vóór de vakantie. We zijn er ’n paar weken vantussen... Mocht u ons tijdens de vakantie nog wat te melden hebben dan kan dat uiteraard. (voor omgeving Oirschotseweg (tot café ’t Draaiboompje), Oostelvoortjes, Stokske, Heiligenboom en Hild E. VAN DELFT Oisterwijkseweg 67, Moergestel Telefoon 513 1424 10.000 Nederlanders moeten straks onnodig hun vakantie afbreken10 'WOENSDAG 23 JUL11997 - 22e Jaargang - Nr. 965 in een Brabants NS-station en daarna gaat de ploeg met een reportagewagen op zoek naar aardige lokaties. Ook wordt er iedere dag met een bosje bloemen een bezoekje gebracht aan iemand die iets te vieren heeft. In de uitzen dingen van Omroep brabant zal via recht streekse flitsen aandacht worden besteed aan de indrukken en de ervaringen van de gasten. Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! Attentie Attentie Attentie Op zondag 31 augustus wordt er door enkele motorvrienden weer een toertocht georgani seerd. Deze keer hebben we een rit uitgezet door het mooie zeeuwseland. We vertrekken tussen 8.30 uur en 9.30 uur bij café ‘t Centrum waar de koffie klaar staat. Tijdens de rit hebben we diverse pits-stops in gelast. Na afloop van de rit is het bij Bart van ‘t Centrum napraten. Daarna ‘s avonds vindt er dan op een van tevoren aangegeven locatie een compleet verzorgde barbecue plaats. De kosten van deze dag bedragen 25,- per persoon. Bij inschrijven te betalen. Bekende Brabanders op Zomertoer met Omroep Brabant In de periode van 28 juli tot en met 15 augus tus gaat Omroep Brabant met bekende Braban ders op Zomertoer. Iedere doordeweekse dag stapt een bekende Brabander bij de verslagge ver van Omroep Brabant in de auto en samen doen ze verslag van hun bezoeken aan allerlei plaatsen in de provincie. Te gast bij die Zomer toer zijn onder andere judoka Monique van der Lee, zanger Bertus Staigerpaip, burgemeester Rein Welschen van Eindhoven, oud-scheids- rechter Frans Derks en Jan Melis, fractievoor zitter van de CDA-fractie in Provinciale Sta ten. Het drieluik is voltooid. Eerst de bouw van een nieuwe sporthal en tennishal, de afbraak van de oude sporthal aan de Aanstede en de reali sering van een 20-tal koopwoningen: aan Vonderhof. Architect Wolfs was de schepper van dit ‘woon oord’, een hofje omringd door een 20-tal wo ningen, fraai geschakeld, in eigentijdse kleu ren uitgevoerd. De woningen zijn bestemd voor alleenstaan den, senioren en gezinnen. Kortom een men geling van woonmogelijkheden voor een heel betaalbare prijs, de goedkoopste woning was 163.000,-, de duurste 269.000,-. Een woning- bouwcomplex met ‘sociale’ prijzen, betaalbaar voor jong en oud, gebouwd voor met name Moergestelnaren. Toch vonden er ook enkele Programma ‘Vriendenweekend 1997’ Vrijdag 22 augustus: 18.30 uur: aanvang voetbalwedstrijden senioren. personen uit Oisterwijk hun stekje. Aannemersbedrijf Gebr. Janssen zorgde zoals altijd weer voor kwaliteitsbouw en een tijdige oplevering. Ad Janssen verzorgde de bouwlo- gistiek en houdt daarbij altijd strak de touw tjes in handen. Toch mochten de toekomstige bewoners ook hun eigen wensen op tafel leg gen en desgewenst zelfwerkzaamheid ten toon spreiden. Nog een bijzonderheid was dat het werk werd uitgevoerd als leerlingwerkplaats. Een 8-tal jonge bouwvakkers kreeg de kans een vak te leren en dat is hoofduitvoerder Bart Evers wel toevertrouwd. Op vrijdag 11 juli kwam het totale Oisterwijk- se college eens polshoogte nemen. Zij zeiden onder de indruk te zijn van het project dat aan- 3 7U Schoolstraat 5 HX 1 MOERGESTEL J Tel. 013-513 1474 toont dat ‘de Gebroeders’ niet alleen villa’s en dergelijke kunnen bouwen maar dat zij ook vol hun partij kunnen meeblazen bij de realisering van sociale woningbouw. Het woningbouwcomplex is verder gereali seerd met voornamelijk plaatselijke onderaan nemers en bedrijven. De coördinatie van de drie projecten berustte bij Vriens Consulting b.v. te Moergestel. Makelaar Harkema verkocht de woningen bin nen een week. Een voorbeeld dat samenwerking tussen het bedrijfsleven binnen de eigen gemeente een prachtig resultaat kan opleveren. De foto toont dit nieuwe complex in volle glo rie. Zondag 24 augustus: 09.00 uur: aanvang jeugdvoetbafactiviteiten. 09.30 uur: aanvang jeugdvoetbal. 18.30 uur: Sluiting Vriendenweekend 1997. Laat op tijd uw medicijnen vullen! Waarneming: Moergestel Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave/redaktie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel, Tel. 013-513 2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties toten met zondagavond. I ffl Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) jj gjggj -WW-, wwxww

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 1