moorman Wéér feliciteren wij een ondernemer met een nieuwe Combi-automaat: CHRIS VAN RAAK v.o.f. Rabobank Bloemsierkunst Schitterende musical groep 8 Graaf van Ursel Moergestel Bejaarden- en Gehandicaptenbedevaart Midden-Brabant naar Scherpenheuvel Help! Help! Help! fc/ AUTOMOBIELBEDRIJF Steeds meer ondernemers bieden hun klanten de mogelijkheid te pinnen. Vandaag wensen wij Bloemsierkunst Chris van Raak veel plezier met deze moderne vorm van betalen. De Combi-automaat is aan de ene kant een pinautomaat, aan de andere kant een chipknip. Deze automaat staat voor maximale betaalservice, snelheid en veiligheid. Welke ondernemer kunnen wij binnenkort feliciteren? Onderhoud en reparatie van alle merken. Verkoop van nieuwe en gebruikte auto's. Leonie, Roel, Karel, Linda, Sanne, Remco, Linda, Niels, Nikie, Pepijn, Remco, Pauline, Meike, Anouk, Roel, Ineke, Janine, Kevin, Arjan, Marlon, Ilona, Wenda, Martijn, Perry en Tim bedankt voor deze schitterende mu sical en ik wens jullie namens alle ouders een fijne tijd op jullie nieuwe school toe. Jeanne van de Wouw (een ouder van groep 8) Op dinsdag 19 augustus 1997 gaan voor de 17e keer bejaarden- en gehandicapten pelgrims uit Tilburg e.o. naar de Belgische bedevaartplaats Scherpenheuvel. In de Basiliek zal een Eucharistieviering, een kruisweg en een kort lof worden gehouden. De bedevaart, dus ook de bussen (liftbussen), is geheel aangepast aan de minder validen. Net als voorgaande jaren nemen ook weer ei gen priesters, een arts, E.H.B.O.-ers en bejaar denverzorgsters deel. Neemt men deel aan de bedevaart met een rol stoel, dan graag een begeleider meenemen. De bedevaart is ook bedoeld voor senioren, men hoeft geen handicap te hebben om mee te kunnen gaan. Er is ook een mogelijkheid om donateur te worden van de bedevaart. Speciaal voor de in tenties van de donateurs wordt in Scherpen heuvel gebeden. Voor meer informatie wat betreft de bede vaart en het donateurschap kan men zich tot 25 juli a.s. wenden tot: G. de Vrij, Acacia- straat 4-50 te Tilburg, tel. 013-5421966. Pepijn, met zijn gedicht voor Linda, al zijn gevoelens legt. Deze wedstrijd wordt door de jury gelijk beoordeeld. De tweede wedstrijd is een zangwedstrijd waarin de jongens hun ba sisschooltijd bezingen en de meisjes zijn gaaf, want ze zitten op de Graaf. Deze wedstrijd wordt door de meisjes gewonnen. De laatste wedstrijd is een danswedstrijd, die door het black-light en de stroboscoop een speciaal ef fect meekreeg. Deze wedstrijd werd door de jongens gewonnen. De eindconclusie is dus, dat de jongens en de meisjes even goed zijn. Om dit te vieren wordt er door de kinderen een feest georganiseerd. Na afloop werd er nog en kleine toegift gege ven in de vorm van stijldansen wat ze stiekum hadden geleerd van Jos. De ouders werden door de kinderen uitgenodigd om mee te doen. De musical speelt zich af op de ’hangplek’. De stoere binken vinden de meisjes maar niks, en de gevoelige meisjes vinden die jongens zon der gevoel maar niks. Hier en daar wordt hier over nogal getwijfeld, want een aantal jongens en meisjes vinden elkaar toch wel aardig, waar door er een paar stelletjes ontstaan (met hier en daar een ’klefe scene’). Van deze liedjes mo gen de anderen natuurlijk niets weten, dus deze ontmoetingen zijn nogal geheim. De 2 groepen van, aan de ene kant meisjes, en aan de andere kant jongens, blijven toch een beetje botsen, omdat iedere groep zichzelf het beste vindt. Er wordt besloten om een wed strijd te houden om uit te vinden of de jon gens, of de meisjes beter zijn, het eerste onder deel is een gedichtenwedstrijd waarin vooral Wie wil ons ondersteunen? Wie houdt van gezelligheid en is sportieP Wie wil er zondags mee een potje handballen? Wie wil hiervoor gaan trainen? De handbaltak van Roef! wil weer een dames senioren team gaan formeren omdat enkele jeugdleden de ’volwassen’ leeftijd bereikt heb ben. We zijn nu nog met ons zevenen, maar kunnen best nog enige ondersteuning gebruiken. We trainen op donderdagavond van 7.30 uur tot 8.30 uur in de sporthal. De wedstrijden zul len op zondag worden gehouden. Dus kom eens een keer kijken of neem gewoon op een donderdagavond je sportkleren mee en train gezellig met ons mee. De eerste trainingen be ginnen na de school vakanties. Dus tot ziens, en kom zeker langs. Toekomstige dames senioren Roef! Op woensdag 2 juli was het zover. De musi cal ’Wij zijn beter’ ter gelegenheid van het afscheid van groep 8 werd voor de ouders en de genodigden opgevoerd. Deze musical was door de kinderen (met hier en daar wat steun van Jos Meeuwis) helemaal zelf gemaakt. Zelfs de liedjes en de dansen waren door hen gemaakt. De muzikale begeleiding werd door Jos en kornuiten verzorgd. >1 PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 16 JUL11997 Industrieweg 9a - Tel. 013 - 513 1611 I 'X 1 i d Kent u dit echtpaar dat woonachtig is in Groesbeek? We kunnen altijd foto's gebruiken voor deze rubriek. Doe ze in een envelop (met daarin 'n aan uzelf geadresseerde en ge frankeerde envelop) en stop die in de bus op ons redaktie-adres Oisterwijkseweg 43. U krijgt uw foto's dan zo snel mogelijk terug! Jij toch! FA

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 5