Puntbroodjes H. Verkooijen ’t Draaiboompje £ange fiehhchi gereden? VRIJDAG EN ZATERDAG Aardbeienvlaai AUTOMOBIELBEDRIJF Zorgeloze vakantie? DONKERS Spreek eerst met Kerkhof af! Banketbakkerij ’t Fijne komt van de Banketbakker...! Oisterwijk J, 10 stuks Partyboerderij Café klein groot Volkswagen Groep Iedere zondag koud/warm-buffet (17.00-20.00 u.) Onbeperkt genieten voor ’n vriendelijke prijs Keuze uit verschillende gerechten Bouw vergunning Beschikking Wet Milieubeheer Afsluiten van Tienh ovenlaan Wet Milieubeheer Rootven 23, Moergestel, Tel. 513 3788 De gehele week geopend. Alleen woensdagmiddag gesloten. Voor vrijblijvende informatie: Hild 1,5066 CL Moergestel,Tel. (013) 513 1315, Fax (013) 513 2073 (Ben van Esch) Schoolstraat 60, Moergestel Telefoon 013-513 1110 Terras Restaurant Catering Ook voor verkoop en onderhoud van Ford en Toyota en alle auto-accessoires het goede adres. 30," p.p./55+ 25," pp./Kinderentot 14jr. ƒ15," p.p. Bij reservering (wat beslist noodzakelijk is) krijgt u van ons een leuke fietsroute cadeau! 'MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 16 JUL11997 PAGINA 10 officieel sub-dealer n voor Moergestel, Oisterwijk e.o. gemeente Sé f”KENO SCHILDERS IN afwerkingsmdrijf BEGLAZINGSWERKEN - BEHANGWERKEN - SCHILDERWERKEN 18°° 11°.° Burgemeester en wethouders van Oisterwijk maken op grond van het bepaalde in artikel 8.41 van de Wet milieubeheer bekend dat zij de volgende melding hebben ontvangen voor de niet-vergunningplichtige inrichting: Besluit akkerbouwbedrijven W. Mols, Broekzijde 14, 5066 PG Moergestel. 0 MHANCCa INDUSTRIEWEG 1 MOERGESTEL TEL. 013-513 6666 BOUW- AANGEVRAAGDE BOUWVERGUNNINGEN EN MELDINGEN Bij het gemeentebestuur is een aantal verzoeken om een bouwvergunning/-mel- VergUnningen/ ding binnengekomen. Tegen deze aangevraagde bouwvergunningen en meldingen mPlfiinffPn ^unt u geen bezwaar indienen. U kunt wel uw zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, aan lllCIUIIIgclI het college van burgemeester en wethouders kenbaar maken. In week 28 van 1997 is de volgende aanvraag om sloopvergunning binnengeko men voor het verwijderen van: - een gedeelte van het plafond van het magazijn en asbesthoudende golf platen van de aanbouw aan de Pr. Beatrixstraat 21. Excl. drankjes 52° KENNISGEVING ALGEMENE WET BESTUURSRECHT Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroorzaken kunnen op grond van de Wet milieubeheer een vergunning nodig hebben. Dit geldt ook voor activiteiten die worden ondernomen in een omvang alsof zij bedrijfsmatig zijn. Een dergelijke vergunning moet (in veel gevallen) worden aangevraagd bij de gemeente. In afdeling 3.5 van de Algemene wet bestuursrecht is bepaald dat de procedure voor het behandelen van de aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning (ontwerp-beschik- king) en vervolgens het verlenen van de vergunning (beschikking). Beschikking Burgemeester en wethouders van Oisterwijk hebben een vergunning verleend in het kader van de Wet milieubeheer aan: - Maatschap J., H. en J. Burgers, voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een vleesvarkensbedrijf aan de Molenakker- straat 12 te Moergestel. De beschikkig is ten opzichte van de ter inzage gelegde ontwerp-beschikking niet gewijzigd. De beschikking ligt vanaf 21 juli 1997 gedurende zes weken ter inzage bij de afdeling Bouw- en Milieuzaken (BMZ) in het gemeentekantoor aan De Lind 44 te Oisterwijk. De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten kantooruren na telefonische afspraak met de afdeling BMZ. Gedurende zes weken na de dag waarop de beschikking ter inzage is gelegd kan beroep tegen de beschikking worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ontwerp-beschikking; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen beden kingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ‘s-Gravenhage. Indien beroep wordt ingesteld kan bovendien - als er sprake is van en spoedeisend belang een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden inge diend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ‘s-Gravenhage, overeenkomstig artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht. De beschikking wordt pas van kracht als op het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is beslist. Burgemeester en wethouders van Oisterwijk zijn voornemens bouwvergunning te verlenen voor het: - verbouwen van de garage/berging aan de Industrieweg 13 te Moergestel Het bouwplan ligt met ingang van maandag 21 juli 1997 gedurende veertien dagen ter inzage in het gemeentekantoor, De Lind 44, bij de afdeling Bouw- en Milieuza ken, kamer 003. Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijk bedenkingen naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Oisterwijk, Postbus 10101, 5060 GA Oisterwijk. Oisterwijk, 11 juli 1997 Burgemeester en wethouders van Oisterwijk maken bekend dat zij hebben beslo ten: 1. de Van Tienhovenlaan tussen de aansluiting met de Groot Speijcklaan, ook bekend als Heisteeg, en de Heiligenboom; en de Heiligenboom (in het verlengde van de Van Tienhovenlaan) tot de aanslui ting met de Sandsteeg; af te sluiten voor motorvoertuigen door middel van het plaatsen van bord Cl2 van bijlage I van het RW 1990 ‘Gesloten voor alle motorvoertuigen’, met dien verstande dat een onderbord zal worden aangebracht ‘uitgezonderd landbouw voertuigen’; 2. dat, mits aanvrager woonachtig is binnen de gemeente Oisterwijk ontheffingen van deze afsluiting zullen worden verleend aan: 1. bewoners van de Van Tienhovenlaan, Bosweg en Heisteeg vanaf de aanslui ting met de Bosweg tot aan Sportpark Lissabon te Oisterwijk; bewoners van 1 Stokske, de Zandstraat, Waterhoefstraat, de Oostelvoortjes tot de hoog spanningsmast en de Heiligenboom te Moergestel; 2. belanghebbenden welke van mening zijn dat zij op grond van maatschappelij ke, zakelijke dan wel andere dringende redenen voor een ontheffing in aan merking komen, met dien verstande dat er slechts tot de afgifte van een ontheffing wordt overgegaan, indien: - de omrijfactor via de Moergestelseweg of de Oirschotsebaan groter is dan 1,5 maal de huidige rijafstand van huisadres naar het (voormalige) ge meentehuis van Oisterwijk c.q. Moergestel; - er minimaal vijf maal per week via de Van Tienhovenlaan/Heiligenboom van Oisterwijk naar Moergestel en/of vice versa wordt gereden; - de dringende reden genoegzaam kan worden aangetoond; 3. deze maatregel met ingang van 1 september 1997 van kracht te laten worden. Meent u op grond van de genoemde criteria in aanmerking te komen voor een ontheffing en heeft u geen aanvraagformulier ontvangen? U kunt een aanvraagformulier afhalen bij balie 5 (voorlichting) op het gemeentekan toor aan de Lind 44 te Oisterwijk. U kunt een aanvraagformulier ook telefonisch aanvragen via tel. 013-5291338 op 5291346. Bent u het niet eens met deze maatregel? Het besluit ligt met ingang van 17 juli 1996 gedurende zes weken ter inzage op het gemeentekantoor aan De Lind 44 te Oisterwijk, alsmede op de openbare biblio theek aan de Distelstraat 1 te Oisterwijk en op de openbare bibliotheek aan de Schoolstraat 37 te Moergestel. Gedurende deze termijn kunt u tegen dit besluit een bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders, postbus 10101, 5060 GA Oisterwijk. Verder kunt u een verzoek tot voorlopige voorziening indienen bij de president van de arrondissementsrechtbank te Breda, sector bestuursrecht, postbus 90110, 4800 RA Breda. Een dergelijk verzoek kunt u alleen indienen, indien u tevens bezwaar heeft gemaakt. U moet hierbij ook een afschrift van het bezwaarschrift overleggen.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 10