Bakkerij van lersel Speelse Graaf van Urseldag' Ad van den Boer GEBROEDERS JANSSEN AANNEMERSBEDRIJF B.V. Advocaatvlaai AUTOMOBIELBEDRIJF DONKERS LT g jlonkhal oftbal ksgeanutb] r Perenvlaai Appelvlaai Nog anderhalve week mag u op ons rekenen en dan Volkswagen Groep van bungalow- en villabouw fabrieksbouw woningbouw renovatie en nieuwbouw Scharen-Messentechniek Tevens hebben wij ook vlaaitjes zonder toegevoegde suikers, ook hartige vlaai en vegetarische vlaai. Ook voor verkoop en onderhoud van Ford en Toyota en alle auto-accessoires het goede adres. machinaal houtbewerking verkoop woningen vrijblijvend prijsopgave gratis adviezen officieel sub-dealer N voor Moergestel, Oisterwijk e.o. 4 Weken lang is het bij Bakkerij van lersel Vlaaien-festival! Ontdek hoe lekker een vlaai kan zijn! Schoolstraat 60, Moergestel Telefoon 013-513 1110 Graafschap Megenstraat 10, Oisterwijk Telefoon 013-5216833 Oisterwijkseweg 32 5066 XD Moergestel Tel. 013-513 3604 Tot ziens bij De Vlaaienspecialist: Kerkstraat 17, 5066 AS Moergestel,Tel. 513 2810 De lekkerste bakker van Moergestel Uit ons uitgebreide assortiment vlaaien hebben wij deze week woensdag 9 juli tot woensdag 16 juli in de reclame: lijstenmakerij Honkbal ‘Physique’ Junioren A ROEFJ-MEPPERS11-7 Na een ingelaste training op vrijdagmiddag (de toetsen- en examenweken zijn toch zo goed als voorbij) waren onze junioren van plan om in aanloop naar de topper van a.s. woensdag te gen de Boxtelse DUCKS, de wedstrijd tegen de Eerselse Meppers op resultaat uit te spelen. Dat de uitslag dit zeker doet vermoeden bleek in eerste instantie toch dat zij de grip reeds in de le inning zouden verliezen, de van blessure teruggekomen pitcher Dolf de Bresser moest 2x 4 wijd toestaan en een 3 honkslag van H. Broeren, waardoor de stand 0-3 iedereen deed vermoeden dat de junioren de draad kwijt wa ren. Toch was het ook Dolf de Bresser die in zijn eerste slagbeurt een honkslag sloeg die de Eerselse mannen achter de oren deed krabben. van voor Sportvereniging 'J ROEF’ PAGINA 7 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 9 JUL11997 geschikt voor 8 personen Tel.: (013) 513 37 48 Fax: (013) 513 24 66 b.g.g. Tel.: (013) 513 38 13 12.00 14.30 4-3 21-4 11-7 7-0/9-3 6-7 10-3 Burgemeester Bardoelstraat 16 5066 VE MOERGESTEL mKrébouw.. Nieuwbouw Verbouw Renovatie Betimmeringen Uitslagen: Softbal 2: Roef! - Red Caps Honkbal Pup. C: Roef! - Ducks Honkbal Jun.: Roef! - Meppers Softbal 1Knuppelaars - Roef. Honkbal 1: Roef!-DVS Honkbal 2: Samacols - Roef! Programma 12 juli: Honkbal 2: Roef! - Blue Sox17.00 Honkbal Junvakantie tot 30 aug. Honkbal Adsp.: Roef! - Blue Sox11.00 Honkbal Pup. C: Knuppelaars - Roef 10.30 Honkbal Pup. B: Roef! - Bullfighters.... 11.00 Softbal 2: Roef! - Hazenkamp17.00 Peanuts 1: Roef! - Cardinals11.00 Programma 13 juli: Softbal 1: Roef! - Nuenen Honkbal 1Meppers - Roef! Wij verzorgen al uw inlijslwerk! Heusdensebaan 27, Oisterwijk, 013-52 84856 Openingstijden: di. t/m do. 9.00-18.00 uur vr. 10.00-18.00 uur; za. 10.00-16.00 uur “Roef! was back” Ook catcher Bas Mulder deed weer van zich spreken en sloeg door zijn ferme honkslag in het rechtsveld zowel Dolf als Rob Hooftman en Tom Salvetti binnen, mede ook door agressief honklopen van Tom, waardoor de Meppers zich lieten verleiden tot veldfou- ten. Ook kwamen Bas en John van Esch bin nen door 2 doorgeschoten ballen van de dui delijk van streek zijnde catcher H.Broeren; stand 5-3. In de 2e inning kwamen de Mep pers langszij door 2 honkslagen, ook de mooie 2 honkslag in het linksveld van Rob Hooftman kon de afstand niet vergroten; 5-5. In de 3e -* inning kreeg pitcher Danny v. Vleuten het zichtbaar moeilijk 6x 4 wijd en een 1 honkslag van weer Bas Mulder deed voorsprong maken zoals deze diende te zijn 11-5. Het resultaat stond op het scoreblok van teamscoorder Jeroen van de Wiel; in de 4e inning besloot coach Hooftman pitcher Dolf de Bresser te wisselen en onder luid applaus van het 30 in getal opgekomen publiek (volgens Frans de Bresser 60, want hij telt voor nogeens 30) ver liet Dolf de pitcherplaat en moest John van Esch de deur dichthouden. Een laatste inspan ning van de Meppers moest ROEF! nog 2 runs toestaan, eindstand: 11-7. Het doel was behaald en zichtbaar al denkend aan de wedstrijd van a.s. woensdag verlieten de junioren het speel veld. Coach Gijs Hooftman loofde zijn pitcher Dolf; “3 maanden geblesseerd en dan zo kun nen gooien, dat voorspeld veel goeds voor de toekomst, natuurlijk zal e.e.a. nabesproken en nagekneed moeten worden met team-fysiothe- rapeut Hans Weevers, maar een herstart met een goede afloop”. Woensdag 9 juli om 19.30 uur in het sportpark “Den Wielakker” zijn de^, junioren-A weer te aanschouwen met hun in haalwedstrijd tegen de DUCKS. “THE MATCH OF THE YEAR” werd er al vanaf de zijkant geroepen. De junioren zijn er klaar voor. Uw honkbalverslaggever. na een kort verblijf binnen, ondanks de regen, de wedstrijd afmaken; en dat gebeurde ook. Een gebruik is ook de open avond, waarop veel ouders met de kinderen naar school komen. De avond, met een lekker zonnetje en droog, werd geopend en gesloten door Die Naemlose Spe lers. Ze hebben speciaal voor deze dag het wa genspel: “De Kistjesklucht” geschreven. De grootse voorstelling op een heuse boerenwagen werd met een groot applaus bekroond. De di recteur van de school sprak proloog en epiloog en in de teksten van het spel werden teamle den en plaatselijke situaties niet ontzien. Gro te dank aan de spelers. Onmiddellijk na het spel werd een zeepkisten race gehouden op de tegelplaats. Negen trap- en duwwagens bonden de strijd aan. Stijn uit de kleutergroep aangeduwd door zijn pijlsnel le vader won. Alle deelnemers haalden onder applaus van de honderden toeschouwers de finish. Een prach- tig stuk zelfwerkzaamheid, die karretjes. In de school was om de avond te besluiten kof fie en in de lokalen werd gegoocheld, was tech nisch speelgoed te zien, konden zelfgemaakte spelletjes gespeeld worden. Kortom er waren voorbeelden van de activiteiten uit de project periode te zien en er was een en ander speels te doen. Zo konden ouders kennis maken en mee genieten met de onderdelen uit de projectpe riode. De dag was erg geslaagd en werd heel druk bezocht. Een woord van dank alle ouders die deze dag mee hebben verzorgd. Hartelijk dank aan de werkgroep die het programma heeft ontwikkeld en begeleid en dank ook aan de kinderen die zo enthousiast de dag hebben beleefd. Aan het eind van de dag is er een voldaan ge voel, maar ook een beetje vermoeidheid. Even wordt al vooruitgedacht aan volgend jaar. Op vrijdag 27 juni vond de Graaf van Urseldag plaats. Elk jaar wordt het schoolpro ject afgesloten met de schooldag. Het project stond dit jaar in het teken van spel en spelen. Er is op allerlei manieren heel wat afgespeeld op de Graaf. Een kort over zicht. In maart werd gestart met een serie van spel activiteiten. Elke 14 dagen dagen was er een nieuw thema: technische spelen, goochelen, toneelspelletjes, modelbouw, plastic spelletjes, gezelschapsspelen, spelletjes van tv. Donderdag 29 mei stond in het teken van aan gepast sporten. Onder leiding van Ben Klerks, lid van het Olympisch rolstoelbasketbalteam (gouden medaille in Barcelona) maakten de kinderen van groep 5 tot en met 8 kennis met een aantal sporten voor mensen met een han dicap. In het programma zaten rolstoelbasket- bal, goalbal en zitvolleybal. Een video en een gesprek met de begeleiders maakten de dag rond. Het was een unieke en zeer leerzame er varing voor iedereen op school. Door zo’n dag ontstaat er meer begrip bij kinderen voor men sen met een handicap. Een onderdeel van het project was een aantal excursies passend binnen het thema. Ze zijn mede mogelijk gemaakt door onze plaatselijke Rabobank. De kleuters zijn naar het poppen museum in Tilburg geweest, groep 3, 4 en 5 kregen een voorstelling in theater De Witte Lelie in Oisterwijk, groep 7 bracht een bezoek aan het Speelgoedmuseum in Oosterhout en groep 8 ging op de fiets naar het Scryption (museum voor schrift en schrijven) in Tilburg. Als afsluiting van het project: de Graaf van Urseldag. In de voormiddag werd een Oud-Hollands spelencircuit gedaan op de speelplaats onder een stralende, meest zonnige hemel. Hiervoor zijn door het Moergestelse Gilde, Den Boo gaard en de Bierelier in Haghorst gratis de speelmaterialen beschikbaar gesteld, waarvoor hartelijk dank. ‘s Middags werd een Zeskamp gehouden op het speelterrein. Het weer werkte ook nu mee, omdat het water met bakken uit de hemel viel tijdens de waterspelletjes. Alle groepen wilden Opgericht 21 mei 1956

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 7