i!ie Rabobank week J Z u 'g Openingstijden tijdens de kermis Kermismatinee bij ’t Stokske Ad van den Boer m i I Klachtenregeling gemeente 99 Wij wensen u veel plezier! Op maandag 7 juli en dinsdag 8 juli aanstaande is ons kantoor tot 12.00 uur geopend. School: Groep: 1-2-3-4-5-6-7-8 Telefoon: Ik wil graag in de groep bij: 1. 2. 3. 4. Scharen-Messentechniek Belangrijk om te weten: Ik heb epilepsie Ik ben allergisch voor/iets anders nl Ik doe mee met de Jeugdvakantieweek: Inleveren voor 7 juli! Naam: Graafschap Megenstraat 10, Oisterwijk Telefoon 013-5216833 Moergestel Ik wil WEL NIET kamperen (alleen voor groep 7 en 8) Tijdens de kermisdagen van Moergestel zal op het terras van café ’t Stokske in Moergestel een ouderwets gezellige matinee worden verzorgd door De Böllekes. Op zondagmiddag 6 juli 1997 zullen zij rond de klok van drie uur met het concert beginnen. Met dit optreden luiden de Böllekes de zomervakantie in en kunnen ze terugkijken op een drukke periode waarin di verse prijzen werden gewonnen en aan veel evenementen werd deelgenomen. Allerlei be kende en minder bekende muziekstukken worden uiteraard weer ’met ’n knipoog’ ge bracht. De groep van veertien blazers en drie gedreven slagwerkers brengen een zeer geva rieerd repertoire; van swingende boogie-woo gie tot feestelijke marsjes, werkelijk voor elk wat wils zal er te horen zijn op het gezellige terras van ’t Stokske. Zoals gezegd zal dit af sluitende activiteit zijn voor dit seizoen, maar dat wil niet zeggen dat de Böllekes stil blijven zitten. In de komende weken zal er nog hard gewerkt worden aan het grootste zomerfeest op 23 augustus 1997. Op die dag organiseren de Böllekes voor de tweede keer het Böllekes-Zo- mer-Karnaval, een kamavalesk feest in de bos sen van Oisterwijk. Met optredens van o.a. Rossa Nova en de Deurzakkers staat deze avond garant voor een unieke belevenis. Dit feest is alleen toegankelijk met een toegangs bewijs dat enkel nog in beperkte mate verkrijg baar is in de voorverkoop. Die voorverkoop is inmiddels van start gegaan en loopt ’als een trein’. Speciaal voor de bezoekers van het ter rasconcert bij ’t Stokske aanstaande zondag is er nog gelegenheid om in het bezit te komen van zo’n kaart. In de raadsvergadering van 19 juni j.l. is een GEMEENTELIJKE KLACHTENREGE LING vastgesteld. Het is de bedoeling dat dit een laagdrempelige gemeentelijke klach tenregeling wordt. Vrij vertaald: iedereen die opmerkingen of klachten in de ruimste zin van het woord heeft moet daar gebruik van kunnen maken. Dit zal inhouden dat iedere burger in onze ge meente de opmerkingen of klachten moet kwijt kunnen op een manier die heel eenvoudig is en natuurlijk ook goed moet werken. Opmer kingen hoeven nog geen klachten te zijn maar kunnen dat wel worden. Iedere burger kan op het gemeentekantoor zijn klacht deponeren bij de ambtenaren en dan wel bij medewerkers, hoofden van afdelingen of zelfs sector-hoofden. Dit kan natuurlijk het beste mondeling maar mag ook schriftelijk. Meestal is dit al voldoen de en is een oplossing van het probleem snel gevonden tot ieders tevredenheid. Wat zwaar dere klachten kan men indienen bij het Colle ge van B&W die, als zij er niet uit komen, dit kunnen doorgespelen aan de Bezwaren - en Beroeps Commissie. De gemeentelijke klachten regeling kent een tweeledig doel. Enerzijds het bieden van rechtsbescherming (extern) en anderzijds het bevorderen van de kwaliteit van de eigen produkten en dienstverlening (intern). Jaar lijks zal er zorg gedragen worden voor een goede registratie en wordt het belang van de regeling bekeken en indien nodig aangepast. De bestuurlijke medewerkers zullen in het na jaar ook goede instructies krijgen hoe men met de regeling moet omgaan. Mocht de gemiddel de burger nog wat schroom moeten overwin nen dan kan hij/zij altijd nog advies inwinnen op spreekuren van Burgemeester en Wethou ders of bij onze raadsleden hoe te handelen bij sommige klachten. Het is ook weer niet de be doeling dat voor ieder akkevietje het gemeen tekantoor lastig gevallen moet worden want dit kost de medewerkers enorm veel kostbare tijd en daarvoor is deze regeling beslist niet be doeld. Voor serieuze zaken kunt U echter al tijd bellen en vragen naar mevrouw Mr. Diane Driessen die U zeer zeker te woord zal staan en vertellen wat U moet doen om Uw opmerking of klacht op de bestemde plaats te krijgen. De regeling zal op 1 januari a.s. in werking treden maar mocht U nu al iets hebben wat U niet zint dan zal men U zeker nu al van dienst pro beren te zijn. U wordt in een ontspannen sfeer ’klantvriendelijk’ te woord gestaan. Al met al is de klachtenregeling een grote verbetering in de communicatie van bestuurders naar de bur ger toe en omgekeerd. Men hoopt dan ook dat er op een gepaste manier gebruik van zal wor den gemaakt. De toekomst zal dit uitwijzen. Hb Aan: alle Moergestelse kinderen die op de basisschool zitten Het is weer zover! Je kunt je weer opgeven voor de jeugdvakantieweek. Dit jaar is het natuurlijk ook weer in de laatste week van de zomervakantie en wel van 25 tot en met 29 augustus. Het thema: Strips. Wat gaan we allemaal doen? Groep 1-2 We doen een leuke speurtocht ter kennisma king, we gaan dit jaar weer met de bus een hele dag weg, we doen allerlei spelletjes, we gaan een morgen knutselen, we leven ons uit in de bossen en natuurlijk ontbreken de optocht en de grandioze disco ook niet in het programma. Groep 3-4-5 We beginnen met een leuke zoektocht ter ken nismaking, we bouwen hutten, we bezoeken een theatervoorstelling en we proberen zoveel mogelijk punten te verdienen met de zeskamp. Natuurlijk gaan we een hele dag naar de Beek- se Bergen en vertoeven we een dag in de bos sen. Daarnaast hebben we nog plezier op en in het water tijdens het kanoën. Vanzelfsprekend sluiten we de week weer af met de kindermarkt, de optocht en een grandioze disco. Groep 6-7-8 We beginnen met een leuke zoektocht ter ken nismaking, we gaan een middagje fietsen, we bezoeken een theatervoorstelling en we probe ren zoveel mogelijk punten te verdienen met de zeskamp. Natuurlijk gaan we een hele dag naar Bosbad Hoeven en survivallen we een dag in de bossen. Vanzelfsprekend sluiten we de week weer af met de kindermarkt, de optocht en een grandioze disco. De kinderen van groep 7 en 8 kunnen één nacht blijven kamperen. De kosten Als je voor maandag 7 juli je opgeeft, zijn de kosten als volgt: 12,50 als je meedoet aan het programma voor groep 1 - 2; 15,- als je meedoet aan het programma voor groep 3-4-5; 15,- als je meedoet aan het programma voor groep 6-7-8. Zit je in groep 7 of 8 en wil je kamperen, dan kost je dit 5,- extra (dus 20,-). Lever je je briefje te laat in, dan kost je dit extra geld. De reden hiervoor is dat we elk jaar veel na-inschrijvingen krijgen, waardoor we extra kosten moeten maken en groepen opnieuw moeten indelen. Te laat inleveren betekent ook dat we er geen rekening mee kunnen houden bij wie je in de groep wilt. Bij te laat inleveren zijn de kosten: 25,- als je meedoet aan het programma voor groep 1 - 2; 30,- als je meedoet aan het programma voor groep 3-4-5; 30,- als je meedoet aan het programma voor groep 6-7-8. Zit je in groep 7 of 8 en wil je kamperen, dan kost je dit 5,- extra (dus 35,-). Heb je zin om mee te doen, vul dan het strookje in. Doe het strookje samen met ge past geld, in een envelop, in de brievenbus bij fam. van lersel, Oostelvoortjes 17 (naast het bejaardenhuis) of bij fam. Donders, Eij- senbrand 20. Let op: maandagmorgen 25 augustus word je om 9.30 uur bij D’n Donk verwacht. Je krijgt die morgen ook het definitieve programma met alle tijden daarop mee. PAGINA 7 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 2 JUL11997

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 7