zijn wij? kF onkbal oftbal ^■JLeanntba^ Eerst even inchecken bij de Rabobank Postduivenvereniging ’Over Berg en Dal’ H.S.V. De Rietvoorn Audacia jeugd Voetbal Zomeravond-competitie Spreekuren B en W in Oisterwijk en Moergestel Voor meer betaalgemak en zekerheid op vakantie: Rabobank I f I x Sportvereniging ROEF’ Opgeven nieuwe jeugdleden Wie wil onze meisjesgroep trainen? De jeugdcommissie is op zoek naar een trai ner die op woensdagavond een uurtje onze meisjes wil trainen. Ook deze groep wil wat beter leren voetballen, wie voelt zich geroe pen? Voordeliger op vakantie met het Rabo Totaalpakket In Moergestel: In Oisterwijk PAGINA 9 5-6 11.00 11.00 17.00 17.00 11.00 13.30 .10-30(32-6) 10-18(24-13) 10- 16(19-20) 11- 16(25-18) 10-12(13-22) .10-8(11-19) .11-4(13-39) geboekte meege- Gemakkelijker betalen in het buitenland De Europas is in ideaal voor het 1-1 2- 0 3- 5 4- 2 0-2 3-1 M men 109 oude duiven deel. Ze werden gelost om 8.15 uur bij een temperatuur van 17 gra den celcius, met West-noordwesten wind. H. Schepens 1,3,5,6,8,9,10,11,12,13,15,17, 19,20,21,23,24,25,27 (42 mee) L. Kennes 2,22,28 (22 mee) A. van Hulten 4 (7 mee) A. Westgeest 7,16 (18 mee) L. van Boxtel 14,18 (11 mee) Th. Colsen 26 (5 mee) Tevens werd op 15 juni 1997 een opleervlucht gehouden voor jonge duiven vanuit Herent- hals waaraan met 206 jonge duiven werd deelgenomen. Opgericht 21 mei 1956 Verenigingsuitslag van de wedvlucht gehou den op 15 juni 1997 vanuit Etampes over een afstand van 409 km. Aan deze wedvlucht na- Programma: Zaterdag 28 juni: Honkbal Jun.: Ducks - Roef!14.30 Honkbal Adsp.: Hazenkamp - Roef! 11.00 Honkbal PUp. B: Nuenen - Roef! Honkbal Pup. C: HBS - Roef! Honkbal 2: Roef! - Tilburg Softbal 2: Roef! - Gemert Groot Peanuttoernooi bij Roef! van 11.00 tot 16.00 uur! Zondag 29 juni: Softbal 1: Roef! - Euro Stars.... Honkbal 1Maastricht - Roef! Het nieuwe voetbalseizoen start in augustus met het vriendenweekend, nieuwe jeugdle den zijn nog steeds van harte welkom. Daar om deze oproep wil je er zeker van zijn om in het nieuwe voetbalseizoen te voetballen geef je an nu op als jeugdlid van Audacia het is nu de beste tijd daarvoor. Jongens en meisjes vanaf de zes jaar mogen op zaterdagmorgen al mee voetballen. Wil je lid worden geef je dan op bij de jeugdsecretaris N. Oerlemans, Pater Helmerplein 22, tel. 5131283. Neem even kontact op met N. Oerlemans, Pater Helmerplein 22, tel. 5131283. Beste sportvisvrienden, Op de wedstrijdkalender staat voor zondag 29 juni de volgende wedstrijd gepland: op 29 juni vissen we om de TH-beker op het Drong- elskanaal ter hoogte van de Margrietbrug, aan vang 8.30 uur, einde 11.30 uur. Inschrij ven bij de bekende adressen tot ’s avonds voor de wedstrijd, inschrijfgeld te voldoen voor aanvang van de wedstrijd zijn ons club huis café de Klaore. Voor deze wedstrijd geldt: Aas en voer vrij. Wij hopen u weer in grote getale aan de wa terkant te zien. Een aantal producten is gratis of goedkoper voor klanten van de Rabobank met een Rabo Totaalpakket. In dit pakket zit standaard een Gouden Rabocard met bijbehorende Europas met Chipknip. Daarnaast kan er gekozen morden uit allerlei gratis mogelijkheden en voordelen. Het Rabo Totaalpakket geeft o.a. recht op: Gratis Rabo Interbelp Extra; 35% korting op de jaarpremie voor de Doorlopende Reisverzekering; 25,- korting op een Gouden Rabocard met bijbehorende Europas met Chipknip voor uw partner. En als u na de vakantie weer thuis bent, kunt u profiteren van tal van andere aantrekkelijke voordelen zoals een gratis abonnement op Rabo Telebankieren (waarde: f 48,-) en Varié, de nieuwsbrief vol aanbiedingen en kortingen. Het Rabo Totaalpakket kost slechts f 60,- per jaar. De normale jaarbijdrage voor een Gouden Rabocard met bijbehorende Europas met Chipknip is f 55,-. Voor de vele extra ’s van het Rabo Totaalpakket betaalt u dus maar f 5,- per jaar meer. Voor meer informatie over betaalmiddelen en verzekeringsproducten voor de vakantie én het Rabo TotaalPakket is er een gratis telefoonnummer: de Rabobank Vakantie Bestellijn, 0800 - 0584. De Rabobank is ook bereikbaar op Internet: http://unvw.rabobank.nl. U bent natuurlijk ook welkom bij uw eigen Rabobank. een reisverzekering hoeft af te sluiten. Nóg een nuttige service is Rabo Interhelp Extra (jaar abonnement: 29,50). Bij verlies of diefstal van geld, pasjes of credit card en opsporing van zoekgeraakte bagage is één telefoontje genoeg voor snelle hulp. MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 25 JUN11997 Uitslagen: D’n Draai - ’t Kroegske De Klaore - Terrasvogels De Veerkes - 't Kroegske V.C.H. - D’n Draai De Klaore - D’n Draai V.C.H. - 't Kroegske De Veerkes - ’t Draaiboompje Stand: 1. V.C.H 2. de Klaore 3. ’t Draaiboompje 4. D’n Draai 5. Terrasvogels 6. 't Kroegske 7. De Veerkes Programma 25 juni: V.C.H. - 't Draaiboompje ’t Kroegske - de Klaore Terrasvogels - de Veerkes D’n Draai vrij. De leden van het college van burgemees ter en wethouders houden wekelijks spreekuur in de kernen Oisterwijk en Moergestel en wel als volgt: Op maandag 30 juni 1997 spreekuur in het Servicepunt van de gemeente in de Open bare Bibliotheek: van 16.00 tot 17.00 uur: wethouder J. Rak- horst. Op dinsdag 1 juli 1997 spreekuur in het Gemeentekantoor in Oisterwijk als volgt: Burgemeester Y. Kortmann: 11.00-12.00 u. Wethouders A. van Gils, J. Rakhorst, R. Hora en W. van Roessel: 11.00-12.00 u. In de rubriek ’Wie zijn wij?’ van deze week zien we vier kinderen Lapien: Tinus, Cor, Riet en Bea. JUNIOREN-A TWINS-ROEF! Uitslag: SPANNING TEN TOP Na een week van rust moesten de junioren van ROEF! te confrontatie aangaan met de Oosterhoutse TWINS. Dit keer was het de beurt aan de jarige pitcher John van Esch om het karwei te klaren. De le inning was voor beide teams aftasten en werd de stand dan ook 0-0. De 2e inning werd geopend met een punt van de thuisspelende vereniging TWINS door J. Blitz door veldfouten van Dolf de Bresser en Jeroen Meeuwis, tijdens de gelijkmakende slagbeurt was er voor de jarige John bijna een homerun weggelegd, met een daverende klap sloeg hij de bal over een lengte van zeker 90 meter het heelal in, maar hij bleef steken bij een 3 honkslag; dit zelfde deed ook Bas Mulder waardoor John de eerste run kon laten noteren. De 3e inning werd door John goed gecontroleerd en had hij nog geen honkslag tegen gekregen en kon de voorsprong uitgebouwd worden door honkslagen van Rob Hooftman, John van Esch en Jeroen Meeuwis waarop Dolf de Bresser, Rob, Tom Salvetti, Jeroen en weer invaller Mark Poirters “binnen” konden ko men, stand 1-6. De 4e inning werd de voor sprong geconsolideerd o.a. door catcher Rob Hooftman die een gestolen honk door een strakke aangooi op 2e honkman Rogier Helmer,waardoor R. Nuiten de dug out kon gaan opzoeken. In de 5e inning moest pitcher John zich vermannen en zien te hervinden, wat gedeeltelijk lukte, toch moest het team 2 runs toelaten door 3x 4 wijd en een honkslag tegen, stand 3-6. De spanning werd al wat voelbaar, wat onzeker gingen de Moerge- stelnaren aan de laatste inning beginnen, het vertrouwen in de slagkracht, hét sterkste mid del van dit team, ging plaats nemen voor on zekerheid. Coach Gijs Hooftman pepte zijn mannen tot concentratie en conditionering, maar John moest het karwei overgeven na 2 honkslagen van K. Omens en M. Willems waardoor de stand opklom naar 5-6. Door deze voor de junioren wat onwennige situa tie, was het toch de mentaliteit en klasse van dit team, die onder leiding van ingevallen catcher Bas Mulder en pitcher Willem de winst naar huis konden nemen. Vooral de actie van Bas op 3e honkman John door een raket- aangooi werd K. v/d Heikant naar de dugoutbank verwezen worden door de goed leidende Oosterhoutse scheidsrechter. Ko mend weekend treden de junioren-A in Box tel in de BASEBALL-ARENA tegen de DUCKS. Volgens coach Gijs Hooftman zal dit het klapstuk van het jaar moeten worden: “Ik eis 2oo concentratie en inzet, want na deze wedstrijd zal de kampioen voor 99 zeker bekend zijn, ROEF! of de Ducks.” Toch heeft hij het volste vertrouwen in zijn mannen, “Hun teamgeest en de individuele klasse vormt een harmonisch geheel en de tegenstander moet van heel goede huize ko men willen zij die kunnen breken waren zijn woorden tijdens het interview in het TWINS-HONK”. Hij roept dan ook alle honkbal liefhebbers van Moergestel en om streken op om zijn team te steunen op 28 juni op het Sportpark De Wielakker, aanvang 14.30 uur. creditcard te bijvoorbeeld een hotelover- Meer zekerheid op vakantie Een goede reisverzekering is onmisbaar op vakantie. Bij de de Rabobank wordt wereldwijd kortlopende reisverzekering wordt geaccepteerd. Door de betaling de premie berekend aan de hand van achteraf is er altijd een rente- het aantal personen en reisdagen en voordeel. Ook handig op vakantie: de gewenste dekking. je hebt altijd geld achter de hand. De Wie vaker per jaar op reis gaat, Europas en met name de Gouden weekendjes buitenland en Rabocard bieden bovendien het vakanties in Nederland voordeel van een gunstige wissel- rekend, is meestal goedkoper uit koers. Voor de Gouden Rabocard met de Doorlopende Reis- met bijbehorende Europas met verzekering van de Rabobank. Het Chipknip betaalt u slechts 55,- per is ook veel gemakkelijker omdat u jaar. nooit meer op het laatste moment ’Eerst even inchecken bij de Rabobank’. Met dit motto wijst de Rabobank reislustige Nederlanders op het belang van een goede vakantievoorbereiding. De bank kan u helpen met ’meer betaal gemak in het buitenland’ en ’meer zekerheid onderweg’. Deze onderwerpen spelen natuurlijk elk jaar aan het begin van het vakantieseizoen. Maar dit jaar kan het voordeliger. Want nu is er het Rabo TotaalPakket. Hiermee krijgen klanten van de Rabobank een aanzienlijke korting op moderne betaalmiddelen en verzekeringsproducten die juist in de vakantieperiode actueel zijn. En ze kunnen straks, bij thuiskomst, profiteren van de overige voordelen van het pakket. Voor kleine uitgaven tijdens de reis en voor de eerste dagen op de en buiten Europa vakantiebestemming blijft contant voor het opnemen van buitenlands geld handig. Beperk het contant geld bij geldautomaten of risico van verlies of diefstal en neem betalen via betaalautomaten, dus niet te veel mee. Travellers Achterop uw Europas staat een cheques zijn gedekt tegen verlies of aantal vignetten: EC en Cirrus voor diefstal. U kunt meestal binnen geldautomaten én EDC en 24 uur over nieuwe Travellers MAESTRO voor betaalautomaten, cheques beschikken. Ze zijn bij Geld opnemen of betalen in het vrijwel alle banken en hotels in de buitenland kan tot 600,- per dag. wereld inwisselbaar tegen contant Voor veel mensen is de vakantie geld. In de Verenigde Staten kunt u aanleiding om een creditcard te ermee betalen. nemen. Handig om onderweg benzine, nachting of de Franse ‘péage’ mee te betalen. De Gouden Rabocard van

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 9