Oisterwijk Officiële informatie vanuit de gemeente Oisterwijk n 1 Tijdelijke verkeers maatregelen Bekend makingen Wet milieubeheer >Iu ik, eft iet :n, >r- en )it lit 10 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 25 JUN11997 PAGINA 11 gemeente ij- nd fl an 961-2 961-1 o- n- de en en it- of DEMO-RACE 6 JULI 1997 In verband met een demo-race in Moergestel worden de volgende tijdelijke verkeers maatregelen genomen: Afgesloten voor alle verkeer behalve voetgangers op 6 juli 1997 van 10.00 uur tot 17.00 uur: - Molenakkerstraat - Molenakkerpad - Servennenstraat Donkhorst Voor het doorgaand verkeer is gestremd: - Servennenstraat vanaf de Heuvelstraat - Molenakkerstraat vanaf de Broekzijde - Donkhorst vanaf de Broekzijde Oisterwijk, 20 mei 1997 Burgemeester en wethouders van Oisterwijk Oisterwijk, 17 juni 1997 Burgemeester en wethouders van Oisterwijk BUURTFEEST DR. BOLSIUSLAAN TE OISTERWIJK In verband met het houden van een buurtfeest in de Dr. Bolsiuslaan te Oisterwijk op zaterdag 5 juli 1997 wordt de Dr. Bolsiuslaan vanaf de kruising met de Burg. Canters- laan en vanaf de kruising met de Scheepersdijk van 16.00 uur tot 01.00 uur afgeslo ten voor alle verkeer behalve voetgangers. Oisterwijk, 17 juni 1997 Burgemeester en wethouders van Oisterwijk TAPTOE OISTERWIJK In verband met het houden van een Taptoe wordt op zondag 6 juli 1997 vanaf 12.00 uur tot 19.00 uur het gedeelte van de Balbian Versterlaan gelegen tussen De Lind en de Lindeparklaan afgesloten voor alle verkeer behalve voetgangers. Oisterwijk, 20 juni 1997 Burgemeester en wethouders van Oisterwijk BIERMATINEE In verband met het houden van een biermatinee wordt op zondag 6 juli 1997 vanaf 09.00 uur tot 18.00 uur de Lind-Noord tussen de Joannes Lenartzstraat en het VW- kantoor afgesloten voor alle verkeer behalve voetgangers. Oisterwijk, 19 juni 1997 Burgemeester en wethouders van Oisterwijk Oisterwijk, 13 mei 1997 Burgemeester en wethouders van Oisterwijk BUURTFEEST VENKEL TE OISTERWIJK In verband met het houden van een buurtfeest in de Venkel te Oisterwijk op zaterdag 5 juli 1997 wordt de Venkel vanaf de kruising met de Langvennen-Noord en vanaf de kruising met de Laurier van 13.00 uur tot 02.00 uur afgesloten voor alle verkeer behalve voetgangers. VERPLAATSING WEEKMARKT In verband met de kermis wordt de weekmarkt van 4 juli 1997 verplaatst naar de Kloosterlaan. De volgende verkeersmaatregel wordt genomen van 11.00 tot 18.00 uur. Afsluiting voor al het verkeer, behalve voetgangers: - de Kloosterlaan tussen de Raadhuisstraat en de Huysackerstraat. h- of n- it- >r- >e- te- KELNERRACE In verband met tijdens de kermis te houden ‘kelnerraces’-op 8 juli 1997 worden de volgende verkeersmaatregelen genomen vanaf 16.00 uur tot 23.00 uur. Afsluiting voor al het doorgaand verkeer, behalve voetgangers, van: - Prinses Margrietstraat tot de hoek Raadhuisstraat/Kerkstraat. Voor doorgaand verkeer zijn gestremd: - Kerkstraat richting Rootven - Huysackerstraat richting Rootven Voor bovenstaande verkeersmaatregelen geldt: omleidingsroutes worden door middel van verwijzingsborden aangegeven. Oisterwijk, 28 mei 1997 Burgemeester en wethouders van Oisterwijk. HOOGSTRAAT In verband met werkzaamheden met een hijskraan voor het pand Hoogstraat 120, wordt de Hoogstraat tussen de Poststeeg en de Gasthuisstraat, op maandag 7 juli 1997 vanaf 7.30 uur tot 10.30 uur afgesloten voor alle verkeer behalve voetgan gers. gemeente - DE MOERGESTELSE KERMIS 1997 KERMIS In verband met de kermis hebben wij besloten over te gaan tot het nemen van de volgende verkeersmaatregelen welke gelden op dinsdag 1 juli 1997 08.00 uur tot donderdag 10 juli 24.00 uur. Afsluiting voor al het doorgaand verkeer, behalve voetgangers: - Raadhuisstraat - St. Jansplein - Het Brieltje le nt ng 3ij el ds KENNISGEVING ALGEMENE WET BESTUURSRECHT Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen ver oorzaken kunnen op grond van de Wet milieubeheer een vergunning nodig hebben. Dit geldt ook voor activiteiten die worden ondernomen in een omvang alsof zij bedrijfsmatig zijn. Een dergelijke vergunning moet (in veel gevallen) worden aange vraagd bij de gemeente. In afdeling 3.5 van de Algemene wet bestuursrecht is bepaald dat de procedure voor het behandelen van de aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning (ontwerpbeschikking) en vervolgens het verlenen van de vergunning (beschikking). A. Aanvraag en ontwerp-beschikking In het kader van de Wet milieubeheer is vergunning aangevraagd door: - Opstalan B.V., Beneluxstraat 1, voor het veranderen en het in werking heb ben na die verandering van een dakplatenfabriek aan de Beneluxstraat 1 te Oisterwijk. - P.A.W.M. Op T Hoog, Oirschotseweg 79, voor het veranderen en het in werking hebben na die verandering van het agrarisch bedrijf aan de Oirschotseweg 79 te Moergestel. Burgemeester en wethouders zijn van plan om de gevraagde vergunning te verlenen onder opname van diverse voorschriften die noodzakelijk zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Hiertoe is een ontwerp-beschikking opgesteld. De aanvragen en ontwerpbeschikkingen en de daarbij behorende stukken liggen vanaf 30 juni 1997 gedurende vier weken ter inzage bij de afdeling Bouw- en Milieuzaken (BMZ) in het gemeentekantoor aan De Lind 44 te Oisterwijk. De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten kantooruren na telefonische afspraak met de afdeling BMZ. Tijdens de inzagetermijn van vier weken kan iedereen bij het colege van burgemees ter en wethouders schriftelijke bedenkingen indienen tegen de ontwerp-beschikking. Indien gewenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen inbrengt, niet bekend gemaakt. Als u dat wenst dient u dat in een aparte brief te vermelden (tegelijk met de bedenkingen). Bovendien wordt iedereen die daarom verzoekt in de gelegenheid gesteld om over de ontwerpbeschikking met de gemeente van gedachten te wisselen, waarbij het tevens mogelijk is om mondelinge dan wel schriftelijke bedenkingen in te brengen tegen de ontwerpbeschikking. Om een gedachtenwisseling kan tot het einde van de inzagetermijn worden verzocht. B. BESCHIKKING Burgemeester en wethouders van Oisterwijk hebben een vergunning verleend in het kader van de Wet milieubeheer aan: - De heer M.C.M. van Alem, Gyzel 45 te Helvoirt voor het oprichten en in werking hebben van een las- en constructiebedrijf aan de Nijverheidsweg 13a te Oisterwijk. - Gilde St. Joris en St. Sebastiaan voor een inrichting voor het beoefenen van de schietsport op de wip-boom met een vuurwapen aan de Laag Heukelom- seweg te Oisterwijk. - Maatschap van Hest voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een varkensbedrijf aan de Driehuizerweg 10 te Moer gestel. De beschikkigen zijn ten opzichte van de ter inzage gelegde ontwerpbeschikkingen niet gewijzigd. De beschikking ligt vanaf 30 juni 1997 gedurende zes weken ter inzage bij de afdeling Bouw- en Milieuzaken (BMZ) in het gemeentekantoor aan De Lind 44 te Oisterwijk. De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten kantooruren na telefonische afspraak met de afdeling BMZ. Gedurende zes weken na de dag waarop de beschikking ter inzage is gelegd kan beroep tegen de beschikking worden ingesteld door: -degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking; -de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ontwerpbeschikking; -degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van de be schikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; -belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkin gen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ‘s-Gravenhage. Indien beroep wordt ingesteld kan bovendien - als er sprake is van en spoedeisend belang - een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden inge diend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ‘s-Gravenhage, overeenkomstig artikel 8.81 van de Alge mene wet bestuursrecht. De beschikking wordt pas van kracht als op het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is beslist. 961-3 - oprichten van den biggenstal en hygiënesluis aan de Öisterwijksebaan 2. De volgende aanvraag om sloopvergunning is ontvangen: Oisterwijk: - tot het gedeeltelijk slopen van een dak van een overkapping en berging aan de Pastoor van Beugenstraat 25. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN Bent u van mening dat door het verlenen van een bouw- of sloopvergunning c.q. het positief reageren op een melding voor één van de hieronder omschreven onderwer pen rechtstreeks in uw belang wordt getroffen, dan kunt u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht BINNEN 6 WEKEN na de dag dat deze besluiten zijn verzonden, een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en wethouders van Oister wijk, Postbus 10101, 5060 GA Oisterwijk. Voor meer informatie hierover kunt u contact opnemen met afdeling BMZ, tel. 5291221. Verder kunt u een verzoek tot een voorlopige voorziening indiendn bij de president van de arrondissementsrechtbank te Breda, sector bestuursrecht, Postbus 90110, 4800 RA Breda. Een dergelijk verzoek kunt u alleen indienen indien u tevens bezwaar heeft gemaakt. U moet hierbij ook een afschrift van het bezwaarschrift overleggen. Bouwvergunning is verleend voor het: Oisterwijk: - uitbreiden van de woning aan de Pannenschuurlaan 169; - uitbreiden van de woning aan de Pannenschuurlaan 167; - plaatsen van een dakkapel op de achterzijde van het dakvlak van de woning aan de van Rijckevorsellaan 21; - plaatsen van een kap van de berging aan 1 Seuverick; - uitbreiden van de dienstwoning aan de Posthoornseweg 6; - verbouwen van het pand aan de Spoorlaan 44 tot een woning; - verbouwen van een veldschuur voor de vestiging van een pannenkoekenhuis aan de Oirschotsebaan 10. Moergestel: - bouwen van een bedrijfswoning met kantoor bij een agrarisch bedrijf aan de Molen akkerstraat 2. Sloopvergunning is verleend voor: - het slopen van gedeelten van het pand Spoorlaan 44 te Oisterwijk. og ijl ta- il- te- bij 10, Ier te lit ok Ier :ct irt n- is- :n. Bouw- AANGEVRAAGDE bouwvergunningen en meldingen Bij het gemeentebestuur is een aantal verzoeken om een bouwvergunning/-melding Vergunningen/ binnengekomen. Tegen deze aangevraagde bouwvergunningen en meldingen kunt u mplrlïnffpn geen bezwaar indienen. U kunt wel uw zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, aan het iiiciuingcii college van burgemeester en wethouders kenbaar maken. In week 25 van 1997 zijn de volgende meldingen en aanvragen om bouwvergunning binnengekomen: Oisterwijk: - plaatsen van een erfafscheiding met overkapping aan de Distelstraat 23 en 25; - uitbreiden van de woning aan de Heusdensebaan 15; - plaatsen van een dakkapel op de woning aan de Heusdensebaan 15; - bouwen van een garage aan de Pr. Beatrixstraat 52; - veranderen van de woning Udenhoutseweg 41-; - vergroten van de woning Pannenschuurlaan 190; - aanbouwen van een serre aan de Kloosterbeemd 29; - vergroten van een winkelpand aan de Lind 17; - verbouwen van het pand aan de Beneluxstraat 6; - bouwen van een berging aan de Langvennen-Oost 13; - plaatsen van een bloembak met reclamezuil aan de Belgiëstraat 4; - uitbreiden van de woning aan de Heisteeg 2; - plaatsen van een dakkapel op de woning aan de Lavendel 30; - bouwen van 18 woningen aan de Harrie Janssenstraat/Gerard van der Linden straat (Pannenschuur IV); - bouwen van 12 woningen aan de Bim van der Kleistraat (Pannenschuur IV) Moergestel: - uitbreiden van een kantoor aan de Tilburgseweg 42; - uitbreiden van de woning met een serre aan de Voorbeemd 1; - vergroten van de woning Burg, ter Veerstraat 3; vergroten van de garage-berging met kantoor aan de Past, van den Boogaard- straat 9; - vernieuwen en vergroten van de garage/berging aan de Schoolstraat 29; - oprichten van een vleesvarkensstal aan de Vinkenberg 12;

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 11